Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Obejmuje część obszaru gminy Legionowo od torów kolejowych Warszawa-Nasielsk na wysokości ul. Kazimierza Wielkiego, wzdłuż torów kolejowych Warszawa – Nasielsk w kierunku północno – zachodnim do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, wzdłuż ulicy Kolejowej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim, wzdłuż torów kolejowych po granicy miasta w kierunku północno – wschodnim do granicy z gminą Wieliszew, po granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku północno – wschodnim po granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowo – wschodnim do granicy z gminą Nieporęt, wzdłuż granicy miasta z gminą Nieporęt w kierunku południowo – wschodnim, północno – wschodnim, południowo – wschodnim, południowo – zachodnim do granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż południowej granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Wiejskiej, wzdłuż ulicy Wiejskiej po granicy miasta do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno – wschodnim do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej do końca (strona parzysta) w kierunku północnym do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona parzysta) w kierunku północnym pomiędzy blokami przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 75 i ulicy Zygmunta Krasińskiego 71 do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego do ulicy Zygmunta Krasińskiego, wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona nieparzysta) w kierunku północno – wschodnim do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku południowo – wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku północno – wschodnim do torów kolejowych Warszawa – Zegrze.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Piotr Talarski
1 344
(10,36%)
-
4
Kamil Ciok
150
(1,16%)
-
2
Aleksandra Maria Bednarek
461
(3,56%)
-
5
Ewa Barbara Kucharska
299
(2,31%)
-
3
Stanisław Kraszewski
453
(3,49%)
-
6
Małgorzata Maria Matuszewska
207
(1,60%)
-
7
Janina Zając
146
(1,13%)
-
8
Krzysztof Siwek
100
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Tomasz Brzeziński
63
(0,49%)
-
6
Natalia Lewandowska
237
(1,83%)
-
1
Jerzy Marian Zaborowski
365
(2,81%)
-
4
Tomasz Szczepan Nawara
88
(0,68%)
-
8
Przemysław Cichocki
658
(5,07%)
-
2
Magdalena Anna Górska
282
(2,17%)
-
7
Mariusz Wronowski
148
(1,14%)
-
5
Dorota Agnieszka Glinicka
68
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
7
Małgorzata Kiliś
200
(1,54%)
-
5
Michał Leszek Margis
361
(2,78%)
-
2
Marcin Kamil Feliga
254
(1,96%)
-
4
Barbara Małgorzata Retmaniak
140
(1,08%)
-
1
Jacek Emil Szczepański
718
(5,54%)
-
6
Rafał Jacek Florczyk
80
(0,62%)
-
8
Justyna Anna Borawska
227
(1,75%)
-
3
Przemysław Jan Mazur
161
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Alina Jóźwiuk
79
(0,61%)
-
1
Artur Henryk Stankiewicz
1 339
(10,33%)
-
5
Jacek Paweł Lemański
137
(1,06%)
-
4
Bożena Kazimiera Krzyżanowska
211
(1,63%)
-
3
Elżbieta Hanna Wyczółkowska
215
(1,66%)
-
2
Zenon Marek Kuska
575
(4,43%)
-
7
Krystyna Maria Ratyńska
81
(0,62%)
-
8
Michał Jacek Król
237
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY
-
5
Ewa Agnieszka Rowicka
209
(1,61%)
-
2
Julita Baczyńska
274
(2,11%)
-
3
Stanisław Władysław Tarka
133
(1,03%)
-
4
Wojciech Michał Kałużyński
78
(0,60%)
-
1
Józef Dziedzic
1 176
(9,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
7
Agata Ewa Jarocka
50
(0,39%)
-
5
Rafał Stępień
53
(0,41%)
-
1
Damian Marek Piekut
468
(3,61%)
-
4
Ewa Wiechowicz
71
(0,55%)
-
2
Ewa Płaciszewska
228
(1,76%)
-
8
Sebastian Łukasz Ślusarski
55
(0,42%)
-
3
Marek Jerzy Cendrowski
60
(0,46%)
-
6
Tomasz Gawryluk
28
(0,22%)
Okręg 2
Obejmuje część obszaru gminy Legionowo od ul. Warszawskiej w kierunku północno – zachodnim wzdłuż południowej granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż ulicy Listopadowej po granicy miasta do ulicy Mieszka I, wzdłuż ulicy Mieszka I w kierunku północno – wschodnim do ulicy Prymasowskiej, wzdłuż ulicy Prymasowskiej do ulicy Rycerskiej (strona parzysta), wzdłuż ulicy Prymasowskiej (strona parzysta od numeru 10, strona nieparzysta od numeru 1) do ulicy gen. Józefa Dwernickiego w kierunku północno – zachodnim po granicy miasta do ulicy Parkowej, po zachodniej granicy miasta z gminą Jabłonna w kierunku północnym, północną granicą miasta z gminą Wieliszew do torów kolejowych w kierunku Zegrza, następnie w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż ulicy Kolejowej (strona parzysta) do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, po torach kolejowych w kierunku wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku południowym do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno – zachodnim do ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona parzysta) wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego w kierunku południowo – wschodnim, po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Zygmunta Krasińskiego 71 do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona nieparzysta) do ulicy marszałka Józefa Piłsudskiego, w kierunku południowym do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej (strona nieparzysta) w kierunku południowo – wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona parzysta) w kierunku południowym do granicy miasta Legionowo z gminą Jabłonna.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Ewa Sobierajska
182
(1,55%)
-
4
Piotr Krzysztof Sikorski
100
(0,85%)
-
2
Janusz Kubicki
381
(3,23%)
-
1
Zenon Durka
1 561
(13,25%)
-
7
Ewa Joanna Milner-Kochańska
377
(3,20%)
-
5
Grażyna Łucja Rzewuska
230
(1,95%)
-
3
Błażej Stanisław Banasik
78
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Robert Jerzy Próchnicki
44
(0,37%)
-
7
Sławomir Jagnyziak
99
(0,84%)
-
5
Anna Podgórska
239
(2,03%)
-
3
Dorota Wróbel-Górecka
162
(1,38%)
-
1
Brygida Bożena Wagner-Konstantynowicz
286
(2,43%)
-
2
Roman Marian Biskupski
115
(0,98%)
-
4
Janina Józefa Ziemichód
94
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Michał Paweł Kobrzyński
881
(7,48%)
-
3
Grażyna Chojnowska
171
(1,45%)
-
2
Agnieszka Borkowska
637
(5,41%)
-
6
Joanna Maria Rogala
402
(3,41%)
-
4
Barbara Danuta Mierzejewska
237
(2,01%)
-
5
Jacek Michał Narewski
157
(1,33%)
-
7
Adam Nadworski
427
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Henryk Matuszewski
238
(2,02%)
-
1
Konrad Michalski
1 358
(11,53%)
-
5
Tamara Czesława Muniak
42
(0,36%)
-
4
Janina Jagoda Karolik
151
(1,28%)
-
2
Leszek Smuniewski
1 007
(8,55%)
-
6
Agnieszka Kobylińska
546
(4,64%)
-
7
Stanisław Gołąbek
252
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY
-
1
Maciej Michał Lerman
306
(2,60%)
-
3
Adam Grzegorz Karolak
92
(0,78%)
-
2
Marcin Lech Broda
84
(0,71%)
-
5
Dorota Teresa Trojańczyk
46
(0,39%)
-
6
Anna Aretta Sągin
69
(0,59%)
-
4
Bogumiła Moryl
45
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
1
Piotr Marek Płaciszewski
168
(1,43%)
-
3
Wiesława Krawiecka
46
(0,39%)
-
4
Teresa Gutowska
49
(0,42%)
-
6
Michał Chodkowski
36
(0,31%)
-
7
Magdalena Wasik
102
(0,87%)
-
5
Krzysztof Zieliński
65
(0,55%)
-
2
Damian Zieliński
216
(1,83%)
Okręg 3
gmina Jabłonna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Paweł Krzysztof Krajewski
334
(4,06%)
-
4
Grażyna Jadwiga Andriasyan
133
(1,62%)
-
5
Janusz Piotr Wanat
185
(2,25%)
-
1
Zbigniew Garbaczewski
1 597
(19,42%)
-
3
Anna Sierant
457
(5,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Grażyna Elżbieta Trzaskoma
549
(6,68%)
-
1
Grzegorz Piotr Kubalski
1 282
(15,59%)
-
3
Stanisław Wysocki
147
(1,79%)
-
4
Hanna Elżbieta Michalak
218
(2,65%)
-
5
Joanna Daria Lutomierska-Rusek
247
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Roman Truszkowski
173
(2,10%)
-
1
Piotr Choroś
1 067
(12,98%)
-
3
Agnieszka Agata Matyasik
174
(2,12%)
-
5
Małgorzata Otocka-Kołtek
87
(1,06%)
-
4
Danuta Sobczyk
160
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
4
Teresa Młynarek
261
(3,17%)
-
3
Bożena Agata Oszycka
156
(1,90%)
-
2
Jacek Ryszard Kalinowski
605
(7,36%)
-
1
Włodzimierz Kowalik
391
(4,75%)
Okręg 4
gmina Wieliszew
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Igor Michał Krajnow
246
(4,02%)
-
3
Lech Emil Kielar
68
(1,11%)
-
1
Mirosław Henryk Kado
853
(13,94%)
-
4
Ewelina Kowalik
110
(1,80%)
-
5
Katarzyna Anna Szemplińska
69
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Anna Kurowska
196
(3,20%)
-
1
Jacek Banaszek
845
(13,80%)
-
2
Izabela Kownacka
1 128
(18,43%)
-
4
Kamil Stachnik
232
(3,79%)
-
5
Dariusz Skrzydlewski
244
(3,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Agata Dorota Kwiatkowska
256
(4,18%)
-
1
Hubert Piskorz
547
(8,94%)
-
3
Grzegorz Zbroch
585
(9,56%)
-
5
Katarzyna Cendrowska
95
(1,55%)
-
4
Jerzy Szubzda
42
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
1
Jacek Okrasa
70
(1,14%)
-
5
Karolina Długołęcka
104
(1,70%)
-
4
Ewa Elżbieta Stolc
51
(0,83%)
-
2
Leszek Stefan Kleiman
278
(4,54%)
-
3
Mateusz Mróz
102
(1,67%)
Okręg 5
gmina Serock
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Zbigniew Ziemczyk
101
(1,58%)
-
1
Leszek Janusz Bielowicz
460
(7,18%)
-
2
Manuela Irena Gleb-Karpowska
200
(3,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Anna Katarzyna Gajewska
418
(6,53%)
-
1
Sylwester Edwin Sokolnicki
2 688
(41,97%)
-
3
Janina Osińska
235
(3,67%)
-
5
Leszek Stanisław Wierzbowski
226
(3,53%)
-
4
Mariusz Robert Śledziewski
242
(3,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Sękowski
852
(13,30%)
-
2
Tomasz Wiesław Podgórski
178
(2,78%)
-
3
Alicja Litawska
84
(1,31%)
-
4
Alicja Teresa Łączyńska
55
(0,86%)
-
5
Jacek Roman Matynia
76
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
1
Magdalena Nalewajek
184
(2,87%)
-
2
Sebastian Sikora
205
(3,20%)
-
3
Barbara Bednarska
31
(0,48%)
-
4
Waldemar Stanisław Nalewajek
116
(1,81%)
-
5
Ewa Mariola Pawlak
53
(0,83%)
Okręg 6
gmina Nieporęt
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Norbert Sawicki
614
(8,26%)
-
3
Emilia Agata Waś
354
(4,77%)
-
2
Henryk Filipowicz
138
(1,86%)
-
5
Irena Bogumiła Kopańska-Araszkiewicz
165
(2,22%)
-
4
Ewa Urszula Bartnik
114
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Henryka Galas
495
(6,66%)
-
1
Robert Jan Wróbel
1 675
(22,55%)
-
2
Agnieszka Powała
846
(11,39%)
-
3
Beata Kostro
309
(4,16%)
-
4
Dariusz Pieśniak
461
(6,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Wiesław Antoni Smoczyński
574
(7,73%)
-
2
Mieczysław Rudnicki
136
(1,83%)
-
1
Janusz Majewski
671
(9,03%)
-
4
Anna Teresa Szachnowska
109
(1,47%)
-
3
Tamara Aleksandra Sobierska
231
(3,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO
-
1
Stanisław Urbaniak
293
(3,94%)
-
2
Zygmunt Bolesław Zajenkowski
0
(0%)
-
3
Lucjan Sasin
34
(0,46%)
-
4
Danuta Anna Powała
130
(1,75%)
-
5
Zofia Szaturska
80
(1,08%)