Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Radzyń Chełmiński ulice: Albina Nowickiego, Dąbrowskich, Jana Długosza, Jana Pawła II, Kazimierza Jagiellończyka, Plac Wojciecha Kętrzyńskiego, Prof. Mariana Gumowskiego i wieś Rozental
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Ewa Kazimiera Chodubska
83
(59,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Andrzej Wacław Góral
57
(40,71%)
Okręg 2
Radzyń Chełmiński ulice: . Ks. Mańkowskiego, Przykop, Sady, Wygon, Zielona Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Mariusz Robert Przytuła
86
(59,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Maria Marta Filbrandt
49
(33,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Piotr Budzich
10
(6,90%)
Okręg 3
Radzyń Chełmiński ulice: Byczak, Mieczysława Orłowicza, Plac Towarzystwa Jaszczurczego od nr domu 21 do 29, Podgrodzie, Rybaki, Tysiąclecia, Widokowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Anna Kuligowska
48
(31,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Zbigniew Antoni Filbrandt
29
(18,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wawrzyniec Jerzy Żuchowski
21
(13,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Zacharski
55
(35,95%)
Okręg 4
Radzyń Chełmiński ulice: Józefa Piłsudskiego, Ludwika Waryńskiego, Plac Towarzystwa Jaszczurczego od nr domu 1 do 20
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Wojciech Jan Grzybowski
29
(24,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Danuta Teresa Pokora
44
(37,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Monika Wiesława Puzon
17
(14,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Sadłowski
28
(23,73%)
Okręg 5
Radzyń Chełmiński ulica: Fijewo od nr domu 1 do 17 i od nr 22 do końca i wieś Fijewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Violetta Maria Mielewczyk
42
(49,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Tadeusz Bochra
13
(15,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Patryk Mariusz Bochra
30
(35,29%)
Okręg 6
Radzyń Chełmiński ulica: Fijewo od nr domu 18 do 21
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Teodora Zofia Sowińska
54
(48,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Iwona Anna Siemianowska
7
(6,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Roma Skowrońska
51
(45,54%)
Okręg 7
Sołectwo: Dębieniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Danuta Malinowska
49
(52,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Tadeusz Sobel
44
(47,31%)
Okręg 8
Sołectwa: Gawłowice i wieś Gziki, Radzyń Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Sylwester Bednarczyk
48
(46,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Ewelina Lewandowska
32
(31,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Jan Łukasz Lupa
2
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Rokiciński
21
(20,39%)
Okręg 9
Sołectwo: Zielnowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Marlena Żychowska
39
(36,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Magdalena Karolina Rąbalska
50
(46,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Tomasz Kazimierz Misztal
18
(16,82%)
Okręg 10
Sołectwo: Zakrzewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Anna Pałka
39
(33,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Sylwia Pesta
31
(26,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Jan Paweł Wiśniewski
8
(6,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksander Józef Gładyszewski
7
(6,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogumiła Łucka
30
(26,09%)
Okręg 11
Sołectwa: Kneblowo, Nowy Dwór, Szumiłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Marian Gładyszewski
68
(49,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Piłat
69
(50,36%)
Okręg 12
Sołectwo: Czeczewo i wieś Wymysłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Jan Józef Michaliszyn
103
(59,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Marian Stanisław Siemianowski
70
(40,46%)
Okręg 13
Sołectwa: Mazanki, Radzyń Wybudowanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Maciej Grzegorz Witkowski
52
(38,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Józef Jerzy Siemianowski
33
(24,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Jan Szałecki
17
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Sławomira Nadworna
34
(25,00%)
Okręg 14
Sołectwo: Rywałd
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Lucjan Franciszek Poznański
57
(36,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Elżbieta Cichocka
30
(19,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA
-
19
Anna Maria Sołtys
32
(20,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Mariusz Badalewski
22
(14,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maciej Tomasz Kasprowicz
16
(10,19%)
Okręg 15
Sołectwa: Gołębiewo, Stara Ruda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Zbigniew Franciszek Makuracki
38
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
-
18
Zdzisław Tusień
66
(57,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Markowska
10
(8,77%)