Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo : Biskupice
Pokaż więcej
Zbigniew Bogusław Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(14,79%)
Arkadiusz Leszek Bareja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
43
(13,83%)
Katarzyna Lucyna Tchurzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
33
(10,61%)
Bartłomiej Pomorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
132
(42,44%)
Paweł Andrzej Kulbaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
57
(18,33%)
Okręg 2
sołectwo : Struża, sołectwo : Struża-Kolonia od nr 1 do nr 66
Pokaż więcej
Bożena Ewa Przybylska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(16,10%)
Jagna Reszel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
54
(26,34%)
Aneta Barbara Terlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
60
(29,27%)
Zbigniew Stanisław Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
58
(28,29%)
Okręg 3
sołectwo : Struża-Kolonia od nr 67 do nr 228A
Pokaż więcej
Dariusz Andrzej Machałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
36
(20,45%)
Eryk Stanisław Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
25
(14,20%)
Marianna Janina Dębicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
84
(47,73%)
Sylwia Szarach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
31
(17,61%)
Okręg 4
sołectwo : Dorohucza, Ewopole
Pokaż więcej
Beata Maryla Łukaszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(48,35%)
Aneta Kamila Waryszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
11
(4,03%)
Iwona Grażyna Grzesiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(7,69%)
Dawid Tomasz Serej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
45
(16,48%)
Agnieszka Staniak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
64
(23,44%)
Okręg 5
sołectwo : Oleśniki od nr 1 do nr 177c
Pokaż więcej
Piotr Tomasz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
179
(80,63%)
Grzegorz Józef Bubicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
43
(19,37%)
Okręg 6
sołectwo : Oleśniki od nr 178 do nr 383
Pokaż więcej
Jarosław Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(11,32%)
Remigiusz Jan Polski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
38
(14,34%)
Piotr Grzegorz Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
39
(14,72%)
Tomasz Paweł Burak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(20,00%)
Mieczysław Bartłomiej Drygała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
105
(39,62%)
Okręg 7
sołectwo : Pełczyn
Pokaż więcej
Barbara Małgorzata Waryszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(25,95%)
Patrycja Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
14
(8,86%)
Paweł Hojoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
60
(37,97%)
Bogusław Henryk Stacharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
43
(27,22%)
Okręg 8
sołectwo : Siostrzytów od nr 1 do nr 28 A, od nr 31 do nr 32D, od nr 37 do nr 41A, numer 45, od nr - 47 do nr 48, nr 56A, nr 60, od nr 62 do do nr 63A , od nr 67 do nr 68, nr 70, nr 77, od nr 80 do nr 209
Pokaż więcej
Hanna Maciejewska-Bocian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(22,14%)
Tadeusz Gadaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
62
(23,66%)
Agnieszka Hanc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
55
(20,99%)
Sławomir Bogdan Bartocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
64
(24,43%)
Radosław Łukasz Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
13
(4,96%)
Paweł Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GŁOS NA PRZÓD”
10
(3,82%)
Okręg 9
sołectwo : Bonów oraz sołectwo : Siostrzytów od nr 29 do nr 30A, od nr 33 do nr 36 B, od nr 42 do nr 44B, od nr 46 - 46A , od nr 49 do nr 56, od nr 57 do nr 59, nr 61, od nr 64 do nr 66A, od nr 69 do nr 69a , od nr 71 do nr 76, od nr 78 do nr 79
Pokaż więcej
Roman Szubartowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(22,84%)
Anna Bożena Biszkont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
24
(14,81%)
Aneta Joanna Pasieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
11
(6,79%)
Anna Dorota Majcher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
64
(39,51%)
Zbigniew Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
26
(16,05%)
Okręg 10
sołectwo : Trawniki od nr 1 do nr 275A, od nr 650 do nr 669
Pokaż więcej
Alicja Danuta Pitucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(27,72%)
Aneta Anna Lipiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
35
(13,11%)
Anna Teresa Kociuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
43
(16,10%)
Wojciech Pasieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
69
(25,84%)
Małgorzata Katarzyna Borowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
46
(17,23%)
Okręg 11
sołectwo : Trawniki od nr 331 do nr 441A, od nr 670 do nr 703
Pokaż więcej
Agnieszka Pasieczna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(32,31%)
Sylwia Małgorzata Zagórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
43
(18,78%)
Dariusz Mariusz Patyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
22
(9,61%)
Ewa Alicja Świeczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(14,41%)
Tomasz Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
57
(24,89%)
Okręg 12
sołectwo ; Trawniki od nr 276 do nr 330, od nr 442 do nr 501
Pokaż więcej
Jerzy Antoni Zachary
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(47,32%)
Magdalena Julia Sękowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
14
(6,83%)
Małgorzata Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
55
(26,83%)
Dorota Teresa Łuczkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"
39
(19,02%)
Okręg 13
sołectwo : Trawniki od nr 502 do nr 528f, od nr 603 do nr 630
Pokaż więcej
Katarzyna Ewa Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(24,24%)
Magdalena Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
20
(10,10%)
Damian Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
92
(46,46%)
Jerzy Zbigniew Drob
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
38
(19,19%)
Okręg 14
sołectwo : Trawniki od nr 529 do nr 602, od nr 631 do nr 636
Pokaż więcej
Marcelina Franczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(24,81%)
Leszek Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
9
(3,33%)
Magdalena Anna Lipowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
78
(28,89%)
Tomasz Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
99
(36,67%)
Janusz Stanisław Flejmer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
17
(6,30%)
Okręg 15
sołectwo : Trawniki-Kolonia
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Beczkalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(31,14%)
Kamila Weremko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA
20
(5,71%)
Krzysztof Władysław Podkowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI
38
(10,86%)
Jerzy Kociubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI
93
(26,57%)
Andrzej Piotr Galek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA
90
(25,71%)