Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
od północy: północna granica Gminy Piaseczno (na odcinku od ul. Puławskiej do ul. Mleczarskiej) od zachodu: zachodnia granica Gminy Piaseczno (na odcinku: od ul. Łabędziej wzdłuż ul. Mleczarskiej, ul. Powstańców Warszawy do ul. Tukanów, wzdłuż ul. Tukanów i dalej prosto w kierunku torów kolejowych PKP do granicy Gminy Piaseczno, granica Gminy Piaseczno wzdłuż torów kolejowych PKP do ul. Orężnej), tory kolejowe PKP (w granicach miasta: na odcinku od ul. Orężnej do ul. Sienkiewicza) od południa: ul. Sienkiewicza (na odcinku od torów kolejowych PKP do ul. Czajewicza) od wschodu: ul. Czajewicza (na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Nadarzyńskiej), ul. Nadarzyńska (na odcinku od ul. Czajewicza do ul. Kościuszki), ul. Kościuszki (na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do Pl. Piłsudskiego), ul. Puławska (na odcinku od Pl. Piłsudskiego do końca tzn. północnej granicy Gminy Piaseczno)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Justyna Magdalena Kucińska
154
(1,86%)
-
2
Piotr Tomasz Obłoza
587
(7,10%)
-
1
Daniel Stanisław Putkiewicz
2 212
(26,76%)
-
3
Katarzyna Wypych
566
(6,85%)
-
4
Piotr Sędziak
179
(2,17%)
-
5
Izabella Edyta Górzyńska
230
(2,78%)
-
7
Michał Krzysztof Baran
84
(1,02%)
-
8
Jerzy Mościcki
119
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SPORT I KULTURA - WSPÓLNERAZEM
-
5
Bożena Krystyna Sikora
27
(0,33%)
-
4
Mariusz Krzysztof Niziołek
69
(0,83%)
-
1
Paweł Stanisław Karbowski
84
(1,02%)
-
3
Jarosław Jerzy Ludwiniak
179
(2,17%)
-
2
Kamila Góreczny
68
(0,82%)
-
6
Mirosław Bartłomiej Zduńczyk
57
(0,69%)
-
7
Agnieszka Maria Zacharewicz-Dylik
24
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Mierzwa
1 048
(12,68%)
-
5
Artur Adamczyk
114
(1,38%)
-
4
Iwona Kulińska
100
(1,21%)
-
2
Renata Mirosław
237
(2,87%)
-
3
Jan Marian Kurzępa
159
(1,92%)
-
7
Dominika Małgorzata Dąbrówka
72
(0,87%)
-
6
Paweł Leszek Cholewa
36
(0,44%)
-
8
Maria Elżbieta Zając
159
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Krzysztof Mogilski
35
(0,42%)
-
4
Sylwia Maria Olesińska
42
(0,51%)
-
3
Sylwia Łepko
84
(1,02%)
-
1
Lucyna Genowefa Wądołkowska
133
(1,61%)
-
2
Lech Leszek Szymowski
33
(0,40%)
-
6
Michał Gowin
23
(0,28%)
-
5
Paweł Aleksander Kawarski
8
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ZALEWSKIEGO
-
1
Michał Sławomir Konopka
95
(1,15%)
-
3
Dariusz Stanisław Malarczyk
84
(1,02%)
-
5
Katarzyna Maszewska
22
(0,27%)
-
4
Michał Kamil Wojtaszek
23
(0,28%)
-
7
Marta Witko
26
(0,31%)
-
2
Tomasz Grzegorz Kalinowski
210
(2,54%)
-
8
Rafał Dariusz Szumigaj
90
(1,09%)
-
6
Malwina Urszula Ryzińska
27
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
8
Janusz Mizerski
46
(0,56%)
-
2
Marcin Kiliański
47
(0,57%)
-
1
Grażyna Leonarda Orłowska
411
(4,97%)
-
6
Dariusz Piotr Urban
17
(0,21%)
-
3
Anna Elżbieta Janusz
79
(0,96%)
-
5
Monika Elżbieta Kotecka
82
(0,99%)
-
4
Stanisław Piotr Podkowiński
37
(0,45%)
-
7
Robert Krzysztof Lisowski
47
(0,57%)
Okręg 2
od północy: północna granica miasta Piaseczna wzdłuż ul. Geodetów (na odcinku od ul. Puławskiej do ul. Julianowskiej), ul. Julianowska (na odcinku od ul. Geodetów do ul. Urbanistów), ul. Urbanistów; od zachodu: ul. Puławska (na odcinku od ul. Geodetów do Pl. Piłsudskiego), ul. Kościuszki (na odcinku od Pl. Piłsudskiego do ul. Nadarzyńskiej), ul. Nadarzyńska (na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Czajewicza), ul. Czajewicza (na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do ul. Sienkiewicza), ul. Sienkiewicza (na odcinku od ul. Czajewicza do torów kolejowych PKP), tory Kolejowe PKP (na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Orężnej); od północnego-zachodu: granica gminy Piaseczno z Gminą Lesznowola (na odcinku od ul. Orężnej do ul. Głównej), zachodnia granica miasta Piaseczna (na odcinku od ul. Głównej do ul. Gołkowskiej); od południa: południowa granica Piaseczna (na odcinku od ul. Gołkowskiej do ul. Armii Krajowej); od wschodu: wschodnia granica miasta Piaseczna (od ul. Armii Krajowej do ul. Urbanistów).
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Ewelina Wójcik
640
(5,72%)
-
1
Magdalena Anna Woźniak
2 152
(19,22%)
-
2
Michał Sebastian Rosa
1 545
(13,80%)
-
6
Oliwia Malczyk
163
(1,46%)
-
5
Marcin Mieszkowski
193
(1,72%)
-
4
Alina Trudzik
218
(1,95%)
-
7
Zdzisław Grzegorz Majkowski
143
(1,28%)
-
8
Beata Stanisława Walczak
416
(3,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SPORT I KULTURA - WSPÓLNERAZEM
-
3
Aneta Ewa Gąsiorowska
67
(0,60%)
-
4
Patryk Piotr Dudzicki
17
(0,15%)
-
5
Zbigniew Wojciech Nowaczkiewicz
16
(0,14%)
-
7
Krzysztof Jan Dudek
153
(1,37%)
-
2
Jan Ciechomski
239
(2,13%)
-
6
Urszula Izabela Napieraj
42
(0,38%)
-
9
Katarzyna Iwona Zięcina
70
(0,63%)
-
1
Artur Maicki
385
(3,44%)
-
8
Wioletta Grochowicz
125
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Agnieszka Katarzyna Czajkowska
1 111
(9,92%)
-
5
Paweł Poncyljusz
568
(5,07%)
-
9
Radosław Mirosław
125
(1,12%)
-
3
Mirosław Edmund Januszewski
91
(0,81%)
-
2
Marek Banaśkiewicz
345
(3,08%)
-
6
Elżbieta Katarzyna Sabbatini
71
(0,63%)
-
4
Beata Małgorzata Majewska
171
(1,53%)
-
7
Beata Ilona Modrowska
66
(0,59%)
-
8
Kazimierz Waszczyński
33
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Marcin Michał Żuk
61
(0,54%)
-
4
Klementyna Pindelska
36
(0,32%)
-
1
Adam Kozdrowski
237
(2,12%)
-
3
Katarzyna Mogilska
67
(0,60%)
-
2
Krzysztof Andrzej Płomiński
46
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ZALEWSKIEGO
-
5
Katarzyna Aida Szczepańska
42
(0,38%)
-
1
Józef Wierzchowski
485
(4,33%)
-
3
Andrzej Biadasz
39
(0,35%)
-
2
Patryk Maciejak
52
(0,46%)
-
4
Katarzyna Paleńska
64
(0,57%)
-
6
Anna Maja Raczycka
9
(0,08%)
-
8
Agnieszka Monika Dziekanowska-Pruszewska
64
(0,57%)
-
7
Łukasz Andrzej Grądziel
28
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
1
Andrzej Mizerski
251
(2,24%)
-
6
Maria Marczak
60
(0,54%)
-
2
Włodzimierz Andrzej Kołodziejski
63
(0,56%)
-
5
Maciej Zawłocki
65
(0,58%)
-
8
Krystyna Otręba-Kurasiewicz
112
(1,00%)
-
3
Anna Magdalena Milewska
173
(1,55%)
-
7
Albert Andrzej Klaus
28
(0,25%)
-
4
Andrzej Hubert Rutkowski
50
(0,45%)
Okręg 3
Sołectwa: Józefosław, Julianów, Chyliczki, Chylice, Siedliska, Jastrzębie, Żabieniec, Chojnów, Orzeszyn-Pilawa.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Adam Marciniak
893
(12,39%)
-
1
Hanna Kułakowska-Michalak
1 287
(17,86%)
-
3
Robert Stanisław Widz
755
(10,47%)
-
5
Zofia Stefania Szeląg
89
(1,23%)
-
7
Maja Maria Szwedzińska-Sikorska
166
(2,30%)
-
6
Piotr Jakubowski
90
(1,25%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Krzyszkowska-Sut
572
(7,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SPORT I KULTURA - WSPÓLNERAZEM
-
4
Małgorzata Damska - Wolnomiejska
10
(0,14%)
-
2
Wojciech Mika
329
(4,56%)
-
1
Hanna Krzyżewska
520
(7,21%)
-
3
Michał Jerzy Kozłowski
6
(0,08%)
-
5
Bartosz Michał Kijek
151
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Łukasz Adam Filich
143
(1,98%)
-
1
Monika Beata Bąk
443
(6,15%)
-
3
Małgorzata Katarzyna Pawlak
93
(1,29%)
-
4
Marek Marciniuk
154
(2,14%)
-
6
Jacek Stanisław Mikołajczak
85
(1,18%)
-
5
Krystyna Mierzwa
35
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Adam Piotr Borzęcki
92
(1,28%)
-
3
Karolina Wiktoria Kawarska
18
(0,25%)
-
2
Tomasz Andrzej Gólczewski
14
(0,19%)
-
4
Laura Krystyna Walburg
16
(0,22%)
-
6
Romuald Antoni Pindelski
14
(0,19%)
-
5
Ewelina Szymowska
15
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ZALEWSKIEGO
-
1
Klaudia Trzcińska - Szot
148
(2,05%)
-
3
Artur Popiel
69
(0,96%)
-
2
Przemysław Krzysztof Grabowski
14
(0,19%)
-
4
Beata Anna Aniszewska
11
(0,15%)
-
5
Bogusław Wiesław Poprzęcki
6
(0,08%)
-
6
Dariusz Pejda
57
(0,79%)
-
7
Joanna Michalak
19
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
3
Marek Stanisław Kloc
56
(0,78%)
-
4
Aneta Dorota Serafin - Truszkowska
30
(0,42%)
-
1
Monika Maria Jaroszewska
495
(6,87%)
-
7
Marek Tadeusz Szulc
15
(0,21%)
-
2
Ilona Ośko
263
(3,65%)
-
5
Krzysztof Adam Stefański
11
(0,15%)
-
6
Joanna Maria Mizerska
24
(0,33%)
Okręg 4
Sołectwa: Zalesie Górne, Jesówka, Wólka Kozodawska, Łbiska, Grochowa-Pęchery, Jazgarzew, Bogatki, Gołków, Kamionka, Bobrowiec, Bąkówka, Głosków Letnisko, Głosków Wieś, Runów, Henryków-Urocze, Złotokłos, Szczaki, Wólka Pracka, Baszkówka, Mieszkowo, Wola Gołkowska, Robercin, Antoninów-Kuleszówka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Daniel Kamiński
1 580
(19,24%)
-
2
Ewa Maria Urbańska
671
(8,17%)
-
4
Dorota Marta Mroczek
232
(2,82%)
-
3
Grzegorz Matulka
268
(3,26%)
-
5
Tomasz Madura
270
(3,29%)
-
7
Joanna Morawska
271
(3,30%)
-
6
Maria Ludwicka
69
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SPORT I KULTURA - WSPÓLNERAZEM
-
3
Paweł Kaczmarzyk
23
(0,28%)
-
2
Anna Maria Kostyrka
450
(5,48%)
-
1
Dorota Kłos
552
(6,72%)
-
4
Radosław Rafał Nowak
16
(0,19%)
-
6
Przemysław Kiliańczyk
62
(0,75%)
-
5
Aneta Ewa Kosowska-Nikiel
9
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Jerzy Ołdakowski
1 526
(18,58%)
-
3
Piotr Michałowski
143
(1,74%)
-
2
Bogdan Marian Frelich
181
(2,20%)
-
7
Justyna Żukowska
46
(0,56%)
-
6
Jacek Zbigniew Figiel
62
(0,75%)
-
5
Urszula Małgorzata Juhanowicz
30
(0,37%)
-
4
Grażyna Anna Bulińska
47
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Dorota Anna Cichocka-Zawada
360
(4,38%)
-
2
Zofia Sawecka-Gólczewska
25
(0,30%)
-
3
Tomasz Stanisław Trepkowski
15
(0,18%)
-
4
Krzysztof Kozłowski
708
(10,80%)
-
5
Henryk Józef Legat
18
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ZALEWSKIEGO
-
4
Sylwia Dorota Kowalczyk
15
(0,18%)
-
7
Jacek Dembowski
35
(0,43%)
-
5
Ewa Kiliańczyk
29
(0,35%)
-
3
Ryszard Mich
20
(0,24%)
-
2
Monika Anna Chlebosz
53
(0,65%)
-
1
Józef Zalewski
537
(6,54%)
-
6
Martin Brandt
5
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
6
Aleksandra Natalia Moździerz
31
(0,38%)
-
1
Zdzisław Gierula
262
(3,19%)
-
5
Kamil Jan Borowik
28
(0,34%)
-
3
Barbara Anna Mizerska
63
(0,77%)
-
2
Grażyna Anna Drutowska-Odolczyk
155
(1,89%)
-
4
Krzysztof Maciej Serafin
17
(0,21%)