Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Karniewo (ulice: Brzozowa, Działkowa, Jesionowa, Kolonia, Młodzieżowa, Olszynowa, Piaskowa, Polna, Wiejska.
Pokaż więcej
Zbigniew Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
101
(74,81%)
Waldemar Żychowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(25,19%)
Okręg 2
Sołectwo Karniewo (ulice: Ciechanowska, Łąkowa, Mazowiecka, Parkowa, Plac Kościelny, Przemysłowa, Słoneczna, Skośna, Zawodzie.
Pokaż więcej
Ludwika Teresa Truszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Karniewo (ulice: Krótka , Leśna, Lipowa, Makowska, Owocowa, Pułtuska, Sosnowa, Szkolna, Zielona Ścieżka.
Pokaż więcej
Bogusław Jacek Szczerba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(23,96%)
Agnieszka Ochenkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
146
(76,04%)
Okręg 4
Sołectwa: Chrzanowo-Bronisze, Malechy, Ośnica, Żabin Karniewski.
Pokaż więcej
Piotr Rojewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Ryszard Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Byszewo, Czarnostów-Polesie
Pokaż więcej
Adam Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Chełchy-Chabdzyno, Chełchy Iłowe, Chełchy-Klimki, Chełchy Dzierskie, Chełchy Kmiece.
Pokaż więcej
Grzegorz Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(42,47%)
Mariusz Żychowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(57,53%)
Okręg 7
Sołectwa: Byszewo-Wygoda, Rafały, Tłucznice, Zalesie.
Pokaż więcej
Robert Otłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(40,67%)
Ewa Jaroszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
89
(59,33%)
Okręg 8
Sołectwa: Konarzewo-Bolesty, Łukowo, Milewo-Malonki.
Pokaż więcej
Natalia Banecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(27,60%)
Tomasz Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
139
(72,40%)
Okręg 9
Sołectwa: Leśniewo, Wólka Łukowska, Wronowo, Żabin Łukowski.
Pokaż więcej
Aneta Donoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(32,58%)
Beata Krystyna Jackowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
120
(67,42%)
Okręg 10
Sołectwa: Obiecanowo, Zakrzewo
Pokaż więcej
Bogusława Ewa Milewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
93
(37,96%)
Zbigniew Zbrzezny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZBYSZKO” DLA KARNIEWA
152
(62,04%)
Okręg 11
Sołectwo: Słoniawy
Pokaż więcej
Paweł Kacprzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(19,55%)
Jan Niksiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
107
(80,45%)
Okręg 12
Sołectwa: Romanowo, Zaręby
Pokaż więcej
Tomasz Grzybowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(25,20%)
Marcin Rogalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
48
(39,02%)
Dorota Grabowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(35,77%)
Okręg 13
Sołectwo: Szwelice
Pokaż więcej
Danuta Karkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Baraniec, Gościejewo, Szlasy-Złotki, Zelki Dąbrowe.
Pokaż więcej
Marcin Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Czarnostów, Krzemień Nowy, Krzemień Górki.
Pokaż więcej
Jan Magnuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WOJCIECHA JASIŃSKIEGO
0
(0,00%)