Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Aleja Świętego Jana Pawła II, Plac Świętej Faustyny Kowalskiej, Pl. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego ulice: księdza Romana Biskupa, Bohaterów Getta, Bratkowa, Brzeżna, Ceglana, Dzierżoniowska, Fiołkowa, Grunwaldzka, Handlowa, Hotelowa, Jaśminowa, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krucza, Kwiatowa, Makowa, Miodowa, Osiedlowa, Osiedle Włókniarzy, Piławska, Pocztowa, księdza Jerzego Popiełuszki, Poziomkowa, Prosta, Kazimierza Puławskiego, Przedwiośnia, Przemysłowa, Rolna, Stanisława Staszica, Tkacka, Truskawkowa, Tulipanowa, Wincentego Witosa, Włókniarzy, Wodna, Wolności od nr 1 do 74a i od nr 93a do nr 101c, Wschodnia, Stefana Żeromskiego od nr 1 do nr 60
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY MASYK
-
2
Józef Witold Gajda
33
(1,18%)
-
1
Andrzej Tomasz Owczarek
68
(2,44%)
-
3
Renata Elżbieta Gontarz
26
(0,93%)
-
5
Ewelina Marta Szewczyk
23
(0,82%)
-
6
Monika Rak
25
(0,90%)
-
7
Wioleta Marlena Widera
9
(0,32%)
-
4
Konrad Łukasz Sokalski
12
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA FLORCZAKA
-
6
Mariola Helena Basiewicz
11
(0,39%)
-
2
Włodzimierz Stanisław Paluch
36
(1,29%)
-
3
Julia Katarzyna Smolak
29
(1,04%)
-
1
Jarosław Zdzisław Florczak
238
(8,53%)
-
7
Sławomir Juliusz Kusowski
23
(0,82%)
-
5
Sławomir Jurgowiak
27
(0,97%)
-
4
Halina Bzdeń
13
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYŻWY „SUKCES BIELAWY”
-
2
Grzegorz Raganowicz
75
(2,69%)
-
1
Władysław Kroczak
387
(13,87%)
-
5
Renata Norberciak
34
(1,22%)
-
4
Anita Wieczorek
39
(1,40%)
-
3
Leszek Filipiak
60
(2,15%)
-
7
Grażyna Skrzyniarz
72
(2,58%)
-
6
Zdzisław Antoni Smolak
34
(1,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Molasy
222
(7,95%)
-
2
Jędrzej Maciej Świerczyński
27
(0,97%)
-
3
Monika Rusnak
31
(1,11%)
-
4
Olga Magdalena Flisowska
39
(1,40%)
-
5
Izabela Katarzyna Paśnik
30
(1,07%)
-
7
Jan Kaczmarek
75
(2,69%)
-
6
Anna Wioletta Sobczyńska
12
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Monika Marta Lis-Tabor
13
(0,47%)
-
2
Danuta Maria Szostek
40
(1,43%)
-
7
Anna Gibka
3
(0,11%)
-
1
Karol Łukasz Pochybełko
64
(2,29%)
-
3
Mirosław Andrzej Jachowicz
54
(1,93%)
-
6
Artur Stanisław Filipiuk
9
(0,32%)
-
5
Ewelina Danuta Woźniak
8
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HORDYJA
-
3
Aleksander Grzegorz Siódmak
66
(2,36%)
-
1
Agnieszka Różycka
105
(3,76%)
-
2
Daniel Sebastian Dubas
103
(3,69%)
-
4
Alicja Anna Dźwiniel
131
(4,69%)
-
5
Adam Dominik Pelc
33
(1,18%)
-
6
Ilona Wysocka
25
(0,90%)
-
7
Olga Zofia Poborczyk
32
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RAKA
-
2
Mateusz Piątek
110
(3,94%)
-
4
Kamilla Beata Szczechowiak
19
(0,68%)
-
3
Bolesław Władysław Stawicki
33
(1,18%)
-
6
Joanna Agata Wojda
13
(0,47%)
-
1
Łukasz Fedorowicz
152
(5,45%)
-
5
Kamila Dominika Kawa
38
(1,36%)
-
7
Jakub Wiktor Gortych
30
(1,07%)
Okręg 2
Plac Młodzieży ulice: generała Władysława Andersa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Gołębia, Krótka, 11 Listopada, Łabędzia, 1 Maja od nr 1 do nr 29, Niecała, Cypriana Kamila Norwida, Osiedle XXV-lecia od nr 1 do nr 31, Osiedle Europejskie, Owocowa, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, generała Grota Roweckiego od nr 11 do końca, gen. Władysława Sikorskiego od nr 22 do końca, Jana III Sobieskiego, Sosnowa, Szpakowa, Wojska Polskiego, Wolności od nr 75 do nr 91
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY MASYK
-
1
Marek Artur Pyziak
223
(7,46%)
-
2
Sławomir Piotr Hanuszek
8
(0,27%)
-
5
Anna Magdalena Sądej
16
(0,54%)
-
4
Anna Marzena Pankiewicz
5
(0,17%)
-
6
Bartosz Marcin Gaik
7
(0,23%)
-
7
Mariusz Piotr Pijar
8
(0,27%)
-
3
Agnieszka Anna Zawłocka
81
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA FLORCZAKA
-
5
Małgorzata Anna Munko
54
(1,81%)
-
1
Piotr Paweł Koniec
104
(3,48%)
-
4
Mariusz Kukułka
43
(1,44%)
-
3
Wioleta Nogaj
6
(0,20%)
-
7
Sebastian Jerzy Radziemski
30
(1,00%)
-
2
Rafał Marcin Łacny
41
(1,37%)
-
6
Lucyna Gabryszak
3
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYŻWY „SUKCES BIELAWY”
-
2
Stanisław Janczak
79
(2,64%)
-
5
Marlena Anna Zakrzewska
17
(0,57%)
-
4
Agata Krystyna Kucharek
67
(2,24%)
-
3
Marcin Zdzisław Barszcz
47
(1,57%)
-
6
Zbigniew Ogórek
47
(1,57%)
-
1
Sebastian Runowicz
160
(5,35%)
-
7
Beata Agnieszka Koszil
29
(0,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Marek Kuśmierek
233
(7,80%)
-
2
Łukasz Marek Osadkowski
38
(1,27%)
-
3
Ewa Irena Jasion
20
(0,67%)
-
4
Anna Agnieszka Krzowska
9
(0,30%)
-
5
Roxana Angelika Duziak
18
(0,60%)
-
6
Marek Bernard Prokop
12
(0,40%)
-
7
Ewald Jan Jaromin
34
(1,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Krzysztof Stachura
9
(0,30%)
-
6
Roman Stanisław Gałecki
2
(0,07%)
-
5
Zygmunt Citowicz
4
(0,13%)
-
2
Krystyna Szeląg
22
(0,74%)
-
1
Adam Mieczysław Pajda
152
(5,09%)
-
7
Władysława Polańska
15
(0,50%)
-
3
Grażyna Bilewska
17
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HORDYJA
-
1
Dagmara Anna Aleksandrowicz
106
(3,55%)
-
2
Tomasz Jerzy Wojciechowski
134
(4,48%)
-
3
Andrzej Ireneusz Hordyj
417
(13,95%)
-
7
Rafał Szwej
70
(2,34%)
-
6
Krystyna Helena Czajkowska
40
(1,34%)
-
4
Tamara Agnieszka Chorąży
69
(2,31%)
-
5
Katarzyna Czepirska-Hudzik
13
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RAKA
-
4
Katarzyna Anna Olbińska
27
(0,90%)
-
3
Daniel Piotr Pleśniak
106
(3,55%)
-
2
Piotr Policzkiewicz
102
(3,41%)
-
5
Patryk Arkadiusz Źródlak
40
(1,34%)
-
1
Leszek Jerzy Staszewski
141
(4,72%)
-
7
Halina Szatkowska-Skurzyńska
48
(1,61%)
-
6
Alfreda Barbara Wołoszyn
16
(0,54%)
Okręg 3
Plac Wolności ulice: Adama Asnyka, Azaliowa, Bankowa, Bolesława Chrobrego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 20, Krańcowa, 1 Maja od nr 30 do końca, 3 Maja, Obrońców Westerplatte, Osiedle XXV-lecia od nr 32 do końca, Elizy Orzeszkowej, Ostatnia, Piastowska od nr 1 do nr 17, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Józefa Piłsudskiego, Przeskok, generała Grota Roweckiego od nr 2 do nr 10, Różana, Henryka Sienkiewicza, gen Władysława Sikorskiego od nr 2 do nr 6, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Juliana Tuwima, Wesoła, Wolności od nr 102 do końca, Stefana Żeromskiego od nr 61 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY MASYK
-
3
Ireneusz Franciszek Rogalski
28
(1,07%)
-
1
Marta Maria Masyk
190
(7,28%)
-
2
Anna Skurzyńska
30
(1,15%)
-
6
Izabela Kwiatkowska
7
(0,27%)
-
5
Mariusz Kamil Wawrowski
4
(0,15%)
-
4
Katarzyna Marzena Balcerzak
4
(0,15%)
-
7
Czesław Wiesław Firlit
5
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA FLORCZAKA
-
2
Andrzej Dyszewski
13
(0,50%)
-
4
Mirosław Jerzy Przychodniak
29
(1,11%)
-
1
Justyna Anna Kalinowska
35
(1,34%)
-
6
Mirosław Andrzej Nocny
18
(0,69%)
-
5
Radosław Stanisław Chrzan
32
(1,23%)
-
7
Sylwia Agnieszka Radziemska
27
(1,03%)
-
3
Iwona Dominika Łabęcka
17
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYŻWY „SUKCES BIELAWY”
-
2
Zbigniew Sławomir Henke
73
(2,80%)
-
1
Zbigniew Dragan
184
(7,05%)
-
5
Marta Danuta Rajczyk
33
(1,26%)
-
6
Arletta Agnieszka Pacyniak
13
(0,50%)
-
7
Ryszard Zbigniew Perek
23
(0,88%)
-
4
Adam Eugeniusz Kapka
88
(3,37%)
-
3
Izabela Sehn-Wójcik
73
(2,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Aleksandra Szygudzińska
8
(0,31%)
-
2
Anna Grzebieluch
85
(3,26%)
-
1
Rafał Radosław Januszkiewicz
134
(5,13%)
-
4
Barbara Krystyna Cienka
18
(0,69%)
-
5
Bogusław Sobota
17
(0,65%)
-
6
Stefan Marek Jachowicz
12
(0,46%)
-
7
Wojciech Drzyzga
36
(1,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Grażyna Anna Jankowska
8
(0,31%)
-
4
Marek Edward Kochajkiewicz
3
(0,11%)
-
1
Zbigniew Antoni Skowroński
65
(2,49%)
-
2
Elwira Roberta Szczepaniak
12
(0,46%)
-
3
Władysław Potocki
13
(0,50%)
-
5
Marek Franciszek Kmiecik
4
(0,15%)
-
6
Zofia Kazimiera Nowicka
9
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HORDYJA
-
3
Ryszard Jerzy Dźwiniel
218
(8,35%)
-
2
Tomasz Jazowski
347
(13,29%)
-
4
Jadwiga Mariolla Jonas
39
(1,49%)
-
1
Iwona Aleksandra Karpierz
96
(3,68%)
-
7
Tomasz Artur Ficek
26
(1,00%)
-
5
Rafał Aleksandrowicz
35
(1,34%)
-
6
Paulina Anna Wojciechowska-Cudak
36
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RAKA
-
4
Mirosław Głód
20
(0,77%)
-
2
Sławomir Piotr Kryżar
76
(2,91%)
-
1
Tomasz Tkacz
218
(8,35%)
-
6
Martyna Paulina Walaszczyk
12
(0,46%)
-
3
Zbigniew Benedykt Rak
82
(3,14%)
-
5
Dorota Balbina Domagała
43
(1,65%)
-
7
Zuzanna Stanisława Podgórniak
13
(0,50%)
Okręg 4
Plac Kościelny ulice: Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Fryderyka Chopina, Cmentarna, Czerwona, Komandora Stefana Frankowskiego, Górska, Władysława Grabskiego, Graniczna, Jasna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Mikołaja Kopernika od nr 21 do końca, Janusza Korczaka, Zygmunta Krasińskiego, Legionów, Leśna, Lipcowa, Lipowa, Lotnicza, Ludowa, Majowa, Mała, Adama Mickiewicza, Młodych, Nowobielawska, Osiedle Podgórskie, Ostroszowicka, Piastowska od nr 18 do końca, Pod Lasem, Polna, Słomiana, Juliusza Słowackiego, Słowiańska, Sowia, Spółdzielcza, Strażacka, Szewska, Teatralna, Ludwika Waryńskiego, Wiejska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wysoka, Zaułek Wiśniowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY MASYK
-
6
Dorota Renata Danilewicz
4
(0,14%)
-
4
Anna Kwiatkowska
19
(0,66%)
-
2
Marcin Adam Lichnowski
39
(1,36%)
-
7
Monika Kuśnierska
12
(0,42%)
-
5
Dariusz Piotr Markiel
37
(1,29%)
-
3
Marek Robert Medecki
13
(0,45%)
-
1
Norbert Marcin Warchoł
163
(5,69%)
-
8
Iwona Marcelina Ferster
1
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA FLORCZAKA
-
5
Sara Karolina Sobul
13
(0,45%)
-
8
Krzysztof Eugeniusz Możejko
190
(6,63%)
-
1
Kamil Konrad Wojciechowski
179
(6,25%)
-
2
Piotr Soluk
57
(1,99%)
-
6
Kamila Zuzanna Piechowicz
17
(0,59%)
-
4
Adam Grosicki
65
(2,27%)
-
7
Katarzyna Justyna Jeziorska
4
(0,14%)
-
3
Kazimierz Janusz Rachowiecki
38
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYŻWY „SUKCES BIELAWY”
-
1
Piotr Jan Łyżwa
246
(8,59%)
-
7
Zygmunt Kaczmarski
31
(1,08%)
-
4
Agnieszka Jurkowska
40
(1,40%)
-
3
Marcin Marek Pawełek
60
(2,09%)
-
2
Anna Lidia Nowak
51
(1,78%)
-
5
Beata Saj
124
(4,33%)
-
6
Barbara Janina Kulicz
23
(0,80%)
-
8
Małgorzata Teresa Boczkowska
10
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zbigniew Glanowski
101
(3,53%)
-
2
Katarzyna Barbara Piszczatowska-Hołub
47
(1,64%)
-
4
Magdalena Agnieszka Hryniewicz
10
(0,35%)
-
3
Piotr Krzysztof Drozdowski
26
(0,91%)
-
5
Barbara Stanisława Saska
30
(1,05%)
-
6
Urszula Spring
31
(1,08%)
-
7
Katarzyna Anna Aftanas
16
(0,56%)
-
8
Kamil Łukasz Tęcza
23
(0,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dominik Jacek Osiewała
37
(1,29%)
-
5
Jolanta Maria Puszkarek
26
(0,91%)
-
7
Zofia Jóźwiak
0
(0,00%)
-
8
Emilia Joanna Seroczyńska
6
(0,21%)
-
2
Angelika Nowacka
19
(0,66%)
-
1
Tomasz Andrzej Filipiuk
29
(1,01%)
-
4
Wacław Szwaczka
40
(1,40%)
-
6
Dariusz Skrzęta
32
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HORDYJA
-
3
Mariusz Sławomir Pach
93
(3,25%)
-
8
Rafał Kwaśny
25
(0,87%)
-
1
Magdalena Iwetta Czapla
234
(8,17%)
-
5
Jakub Wojciech Karpierz
46
(1,61%)
-
2
Barbara Ewa Pachura
110
(3,84%)
-
7
Agnieszka Dorota Ciszewska
25
(0,87%)
-
6
Ewelina Małgorzata Minkina
53
(1,85%)
-
4
Renata Olszowa
20
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RAKA
-
1
Marcin Dominik Rak
154
(5,38%)
-
5
Halina Anna Sośnicka
19
(0,66%)
-
4
Łukasz Arkadiusz Gryś
39
(1,36%)
-
2
Paweł Greiner
79
(2,76%)
-
3
Artur Krzysztof Mędrek
17
(0,59%)
-
6
Agnieszka Bartosz
6
(0,21%)
-
8
Katarzyna Teresa Kaźmierczak
29
(1,01%)
-
7
Marek Henryk Krężałek
6
(0,21%)