Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - tarnogórski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kalety, Miasteczko Śląskie, Krupski Młyn, Tworóg

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wanda Kozińska-Ćwieląg
      29 (0,26%)
    2. 7 Bogusław Jan Szafarczyk
      47 (0,43%)
    3. 2 Maria Augustyna Rogocz
      109 (0,99%)
    4. 1 Andrzej Jan Elwart
      931 (8,43%)
    5. 6 Joanna Cecylia Zok
      73 (0,66%)
    6. 4 Krzysztof Stanisław Wręczycki
      76 (0,69%)
    7. 3 Tomasz Andrzej Galios
      96 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Agnieszka Kaczmarek
      16 (0,14%)
    2. 3 Tomasz Paweł Ciesielski
      41 (0,37%)
    3. 2 Anna Urszula Mańka-Woś
      79 (0,72%)
    4. 5 Marian Franciszek Malosczyk
      54 (0,49%)
    5. 1 Marcin Andrzej Parys
      836 (7,57%)
    6. 4 Katarzyna Barbara Płonka
      59 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Łukasz Marcin Ziob
      310 (2,81%)
    2. 4 Maria Łukoszek
      117 (1,06%)
    3. 2 Eugeniusz Marek Ptak
      838 (7,59%)
    4. 1 Stanisław Józef Wieczorek
      730 (6,61%)
    5. 6 Joanna Marta Piecuch
      164 (1,49%)
    6. 5 Ewelina Adriana Rutkowska
      64 (0,58%)
    7. 7 Andrzej Jerzy Mazur
      38 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Stefania Elżbieta Sołtysik
      164 (1,49%)
    2. 5 Sylwia Maria Klonek-Plaza
      267 (2,42%)
    3. 1 Lucjan Józef Galios
      844 (7,64%)
    4. 2 Piotr Jan Krok
      505 (4,57%)
    5. 4 Zygfryd Piotr Ziaja
      334 (3,03%)
    6. 7 Kinga Małgorzata Klak
      269 (2,44%)
    7. 3 Aleksandra Natalia Polk
      189 (1,71%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Natalia Roksana Juszczak
      244 (2,21%)
    2. 1 Adam Krzysztof Chmiel
      776 (7,03%)
    3. 2 Alojzy Ludwik Boryczka
      192 (1,74%)
    4. 4 Czesław Herbert Droździok
      40 (0,36%)
    5. 3 Marcin Jerzy Ziaja
      273 (2,47%)
    6. 5 Agata Maria Radziej
      75 (0,68%)
    7. 6 Małgorzata Wanda Hadrysiewicz
      83 (0,75%)

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Marian Szumiał
      160 (1,45%)
    2. 5 Iwona Justyna Golec
      55 (0,50%)
    3. 4 Jerzy Wacław Gediga
      8 (0,07%)
    4. 1 Piotr Jerzy Kalinowski
      129 (1,17%)
    5. 3 Sylwia Maria Sander
      37 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gerda Maria Ochman
      402 (3,64%)
    2. 1 Marian Paweł Lisiecki
      318 (2,88%)
    3. 3 Joachim Roman Soll
      135 (1,22%)
    4. 4 Bożena Barbara Wiokała
      20 (0,18%)
    5. 6 Jan Alojzy Jenczek
      87 (0,79%)
    6. 7 Danuta Maria Dziuk
      142 (1,29%)
    7. 5 Marzanna Kosiewicz
      7 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Klaudia Magdalena Binek
      28 (0,25%)
    2. 1 Paweł Damian Klimek
      351 (3,18%)
    3. 7 Piotr Jan Myśliwczyk
      66 (0,60%)
    4. 4 Wioletta Iwona Kowalczyk
      31 (0,28%)
    5. 3 Maja Agnieszka Bartyla
      50 (0,45%)
    6. 2 Marian Kazimierz Srebro
      31 (0,28%)
    7. 6 Roman Jan Sterniczuk
      21 (0,19%)

    Okręg 2

    Ożarowice, Świerklaniec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Aleksandra Flakus
      162 (2,09%)
    2. 4 Grażyna Halina Sajdak
      31 (0,40%)
    3. 1 Ewa Małgorzata Lipińska
      56 (0,72%)
    4. 3 Franciszek Piotr Graniczny
      27 (0,35%)
    5. 5 Antoni Piotr Żurek
      198 (2,55%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Tomasz Gerlich
      340 (4,38%)
    2. 3 Ewa Elżbieta Jeżak-Klyta
      20 (0,26%)
    3. 4 Daria Wiktoria Kruszelnicka-Guzy
      8 (0,10%)
    4. 2 Remigiusz Leszek Idzik
      161 (2,07%)

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jolanta Irena Hoppe
      38 (0,49%)
    2. 3 Gerard Jan Nickel
      164 (2,11%)
    3. 1 Krystyna Zdzisława Kosmala
      931 (11,99%)
    4. 4 Marek Wiktor Miś
      415 (5,35%)
    5. 2 Błażej Jan Lubos
      489 (6,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Justyna Zenona Warzyńska
      71 (0,91%)
    2. 1 Jarosław Czapla
      1 215 (15,65%)
    3. 3 Łukasz Szczepan Hatlapa
      90 (1,16%)
    4. 2 Iwona Sonia Wylężek
      397 (5,11%)
    5. 5 Joanna Magdalena Wylężek
      175 (2,25%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Jan Nowak
      861 (11,09%)
    2. 2 Kazimierz Stanisław Głogowski
      187 (2,41%)
    3. 3 Justyna Anna Godlewska
      144 (1,86%)
    4. 5 Łukasz Mateusz Ludyga
      168 (2,16%)
    5. 4 Barbara Julia Dziuba
      132 (1,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Joanna Fojcik
      97 (1,25%)
    2. 4 Ignacy Wacław Pawlik
      28 (0,36%)
    3. 1 Joanna Maria Stuka
      65 (0,84%)
    4. 2 Jan Kryś
      23 (0,30%)
    5. 3 Danuta Dorota Wajs
      51 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Aleksander Kozieł
      125 (1,61%)
    2. 5 Karina Maria Atłas
      35 (0,45%)
    3. 1 Adam Konrad Baron
      366 (4,72%)
    4. 3 Grażyna Barbara Garłowska
      59 (0,76%)
    5. 4 Krzysztof Stanisław Duda
      32 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tadeusz Karol Cichy
      52 (0,67%)
    2. 4 Jakub Rafał Sakowski
      43 (0,55%)
    3. 1 Dorota Janina Wacławczyk
      240 (3,09%)
    4. 2 Alicja Małgorzata Musialik
      66 (0,85%)

    Okręg 3

    Zbrosławice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sylwia Anna Szczurek
      116 (2,08%)
    2. 2 Mateusz Adrian Żurek
      119 (2,13%)
    3. 5 Michał Olech
      101 (1,81%)
    4. 4 Agnieszka Ewa Jędroszkowiak-Krupa
      49 (0,88%)
    5. 1 Marian Szczepan Szukalski
      233 (4,17%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Maria Sosada
      75 (1,34%)
    2. 2 Bogusław Maciej Mansfeld
      280 (5,01%)
    3. 5 Krzysztof Stanisław Mroziński
      22 (0,39%)
    4. 1 Mariusz Andrzej Augustynowicz
      143 (2,56%)
    5. 4 Kornelia Renata Starzec
      29 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Roman Józef Kowolik
      330 (5,91%)
    2. 1 Krystyna Trzęsiok
      471 (8,43%)
    3. 3 Maria Bujok
      263 (4,71%)
    4. 5 Jan Kamil Drechsler
      101 (1,81%)
    5. 4 Adrian Mariusz Kłak
      208 (3,72%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Przemysław Mączyński
      497 (8,90%)
    2. 2 Adrian Pikorski
      139 (2,49%)
    3. 3 Aneta Żaneta Kauf
      57 (1,02%)
    4. 4 Katarzyna Anna Sordon
      69 (1,24%)
    5. 5 Katarzyna Maria Wichary
      188 (3,37%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Irena Sykosz
      514 (9,20%)
    2. 2 Łukasz Janusz Stawinoga
      98 (1,76%)
    3. 4 Rafał Mariusz Nowak
      43 (0,77%)
    4. 3 Barbara Teresa Fragstein
      75 (1,34%)
    5. 5 Zygmunt Krawczyk
      133 (2,38%)

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Norbert Jońca
      108 (1,93%)
    2. 3 Mirosław Damian Gross
      41 (0,73%)
    3. 2 Jolanta Anna Kwietniewska
      112 (2,01%)
    4. 4 Magdalena Jadwiga Zaton
      10 (0,18%)
    5. 5 Danuta Flak
      83 (1,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Zyga
      259 (4,64%)
    2. 3 Agnieszka Anastazja Bilińska
      159 (2,85%)
    3. 5 Anna Barbara Dylak
      35 (0,63%)
    4. 2 Dariusz Artur Chludziński
      114 (2,04%)
    5. 4 Łukasz Konrad Rola
      26 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryk Bernard Gros
      52 (0,93%)
    2. 3 Dorota Bogumiła Trzęsicka
      68 (1,22%)
    3. 1 Patrycja Katarzyna Skowron
      164 (2,94%)

    Okręg 4

    Radzionków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Maria Pieniążek
      27 (0,38%)
    2. 1 Grzegorz Antoni Szatan
      89 (1,26%)
    3. 3 Mateusz Olaf Dudziak
      6 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Piotr Dziekański
      17 (0,24%)
    2. 4 Franciszek Stanisław Hajduk
      15 (0,21%)
    3. 1 Gustaw Wilhelm Jochlik
      469 (6,64%)
    4. 3 Anna Maria Tobor
      65 (0,92%)
    5. 5 Anna Elżbieta Cichoń
      20 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kazimierz Stanisław Gwóźdź
      680 (9,63%)
    2. 2 Dariusz Leszek Wysypoł
      729 (10,32%)
    3. 3 Aleksandra Maria Kamińska
      161 (2,28%)
    4. 5 Justyna Barbara Konik
      549 (7,78%)
    5. 4 Piotr Paweł Głuch
      188 (2,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Andrzej Józef Pietryga
      447 (6,33%)
    2. 5 Barbara Maria Wężyk
      143 (2,03%)
    3. 2 Maria Helena Wilczek
      212 (3,00%)
    4. 1 Jan Uchański
      621 (8,79%)
    5. 4 Damian Franciszek Szołtysik
      101 (1,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Magdalena Czmok
      132 (1,87%)
    2. 1 Janusz Maciej Puchalski
      344 (4,87%)
    3. 2 Erhard Paweł Reiss
      280 (3,97%)
    4. 3 Elżbieta Katarzyna Kulej
      140 (1,98%)
    5. 4 Stanisław Szot
      126 (1,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Joanna Izabela Ciba
      97 (1,37%)
    2. 4 Grażyna Halina Parma
      97 (1,37%)
    3. 3 Adam Marian Płonka
      39 (0,55%)
    4. 5 Dominik Stanisław Omasta
      104 (1,47%)
    5. 1 Józef Aleksander Korpak
      516 (7,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Zuzanna Maria Cieśla-Skrzypulec
      38 (0,54%)
    2. 2 Łukasz Mirosław Bystrzanowski
      54 (0,76%)
    3. 4 Mateusz Szymon Bartosik
      84 (1,19%)
    4. 1 Marian Andrzej Krupa
      244 (3,46%)
    5. 3 Elżbieta Irena Krzemińska
      30 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Elżbieta Sędłak
      55 (0,78%)
    2. 4 Mirosław Cichy
      42 (0,59%)
    3. 2 Wojciech Krzysztof Musialik
      67 (0,95%)
    4. 3 Karolina Ewa Srebro
      33 (0,47%)

    Okręg 5

    Okręg wyborczy nr 1 i 2 Miasta Tarnowskie Góry

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marzena Małgorzata Majnicz
      27 (0,17%)
    2. 5 Barbara Gertruda Stolarczyk
      25 (0,15%)
    3. 1 Sławomir Ryszard Wilk
      458 (2,83%)
    4. 3 Krzysztof Andrzej Musialik
      52 (0,32%)
    5. 4 Krystyna Soforek
      68 (0,42%)
    6. 6 Agnieszka Świerczyńska
      14 (0,09%)
    7. 8 Marian Tadeusz Garczorz
      13 (0,08%)
    8. 9 Joanna Barbara Banasik-Noczyńska
      67 (0,41%)
    9. 7 Paweł Michał Janicki
      60 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ilona Anna Łuczak
      249 (1,54%)
    2. 9 Marek Tomasz Jaworski
      125 (0,77%)
    3. 7 Paulina Maria Kurek
      38 (0,23%)
    4. 1 Stanisław Maciej Torbus
      635 (3,92%)
    5. 5 Maciej Janusz Jarolim
      206 (1,27%)
    6. 4 Marian Kazimierz Ozdowy
      43 (0,27%)
    7. 6 Alicja Elżbieta Czura-Musialik
      75 (0,46%)
    8. 8 Sonia Małgorzata Kamińska
      29 (0,18%)
    9. 3 Mateusz Kazimierz Zawadzki
      144 (0,89%)

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Monika Danuta Dolnicka-Celary
      658 (4,06%)
    2. 2 Paweł Józef Mrachacz
      955 (5,90%)
    3. 5 Michał Krzysztof Sporoń
      969 (5,98%)
    4. 7 Anna Katarzyna Dittfeld
      331 (2,04%)
    5. 1 Krzysztof Henryk Łoziński
      892 (5,51%)
    6. 8 Klaudia Ewa Sobczyk
      320 (1,98%)
    7. 4 Grzegorz Janusz Waloszczyk
      683 (4,22%)
    8. 9 Agnieszka Krystyna Masłowska
      142 (0,88%)
    9. 6 Beata Barbara Drzewiecka
      190 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Aneta Grażyna Czech
      156 (0,96%)
    2. 6 Henryk Marian Bula
      99 (0,61%)
    3. 8 Jerzy Józef Dziuk
      221 (1,36%)
    4. 9 Bartosz Tomasz Śnietka
      607 (3,75%)
    5. 1 Maria Jolanta Ożga
      1 769 (10,93%)
    6. 4 Nina Ochman
      156 (0,96%)
    7. 3 Marianna Gliwa
      99 (0,61%)
    8. 2 Krzysztof Jacek Piasecki
      626 (3,87%)
    9. 5 Zdzisław Florian Patkowski
      100 (0,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bernarda Elżbieta Piekarska
      298 (1,84%)
    2. 1 Przemysław Krzysztof Cichosz
      1 143 (7,06%)
    3. 8 Iwona Renata Tarnowska
      179 (1,11%)
    4. 6 Joanna Maria Hetman
      104 (0,64%)
    5. 7 Franciszek Wnęk
      103 (0,64%)
    6. 9 Krzysztof Piotr Mazik
      441 (2,72%)
    7. 4 Michał Aleksander Skrzypiciel
      216 (1,33%)
    8. 5 Marian Jan Ciba
      88 (0,54%)
    9. 3 Anna Kornelia Tobor
      444 (2,74%)

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Franciszek Ryszard Wiegand
      83 (0,51%)
    2. 4 Beata Małgorzata Przybyła
      37 (0,23%)
    3. 7 Wioletta Anna Marchewka
      83 (0,51%)
    4. 1 Jan Józef Hahn
      209 (1,29%)
    5. 2 Marzena Sylwia Lipinska
      66 (0,41%)
    6. 6 Jolanta Katarzyna Zych
      42 (0,26%)
    7. 5 Janusz Jerzy Szwajnoch
      53 (0,33%)
    8. 8 Krystian Józef Wonchała
      23 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Grażyna Krystyna Maronna
      11 (0,07%)
    2. 2 Ryszard Tadeusz Lach
      39 (0,24%)
    3. 6 Danuta Irena Cichoń
      21 (0,13%)
    4. 1 Elżbieta Beata Susek
      174 (1,07%)
    5. 3 Andrzej Lorencki
      105 (0,65%)
    6. 5 Ewa Małgorzata Cieśla
      38 (0,23%)
    7. 9 Katarzyna Monika Pilot
      89 (0,55%)
    8. 7 Bartłomiej Jan Kuźniarz
      48 (0,30%)
    9. 4 Jarosław Zdzisław Wesołek
      209 (1,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sabina Maria Skolik
      45 (0,28%)
    2. 2 Stanisław Kijowski
      40 (0,25%)
    3. 5 Karina Maria Derbis
      40 (0,25%)
    4. 8 Edward Jan Sukiennik
      23 (0,14%)
    5. 7 Piotr Jerzy Mężyk
      51 (0,31%)
    6. 6 Patrycja Katarzyna Krusz
      34 (0,21%)
    7. 4 Halina Wierzbicka-Klok
      24 (0,15%)
    8. 1 Józef Burdziak
      287 (1,77%)

    Okręg 6

    Okręg wyborczy nr 3 Miasta Tarnowskie Góry

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maria Elżbieta Dudziak
      7 (0,08%)
    2. 4 Jan Edmund Bartkowski
      30 (0,36%)
    3. 6 Krystyna Czajkowska
      5 (0,06%)
    4. 1 Grzegorz Antoni Burzka
      167 (2,01%)
    5. 2 Mirosław Józef Szyszka
      148 (1,78%)
    6. 3 Katarzyna Jolanta Gąsewicz-Kluba
      50 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Damian Maligłówka
      999 (12,01%)
    2. 4 Mirosław Andrzej Burczyk
      31 (0,37%)
    3. 5 Jakub Kamil Lis
      29 (0,35%)
    4. 2 Daria Kasandra Jasmer
      33 (0,40%)
    5. 3 Romualda Iwona Kubacka
      31 (0,37%)
    6. 6 Monika Elżbieta Sottopietra-Kowal
      45 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Krzysztof Morawiec
      655 (7,88%)
    2. 5 Zbigniew Włodzimierz Sauer
      470 (5,65%)
    3. 2 Jerzy Józef Wójcik
      194 (2,33%)
    4. 6 Bożena Maria Gruca
      139 (1,67%)
    5. 3 Katarzyna Patrycja Preweda
      211 (2,54%)
    6. 4 Monika Katarzyna Siwy
      461 (5,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Mieczysław Kocot
      215 (2,59%)
    2. 4 Joachim Piotr Szymoś
      168 (2,02%)
    3. 1 Jan Gryc
      1 073 (12,90%)
    4. 6 Aniela Pelagia Gołkowska-Grzęda
      167 (2,01%)
    5. 5 Lidia Katarzyna Kochel
      209 (2,51%)
    6. 3 Ewelina Katarzyna Kubica
      244 (2,93%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Tomasz Stanisław Broczkowski
      60 (0,72%)
    2. 6 Andrzej Zbigniew Karch
      88 (1,06%)
    3. 1 Monika Katarzyna Oleś
      907 (10,91%)
    4. 3 Ewa Dominika Chwała
      79 (0,95%)
    5. 5 Wioleta Natalia Garus
      150 (1,80%)
    6. 2 Rafał Marian Sorichta
      156 (1,88%)

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Henryk Spojda
      149 (1,79%)
    2. 2 Maria Jadwiga Witkowska
      66 (0,79%)
    3. 3 Teresa Gertruda Markowska
      27 (0,32%)
    4. 6 Sebastian Marek Korpak
      68 (0,82%)
    5. 4 Kornelia Maria Kicińska
      99 (1,19%)
    6. 5 Daniel Herman Masczyk
      13 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stefan Piotr Nowak
      28 (0,34%)
    2. 1 Jan Ozga
      179 (2,15%)
    3. 3 Agnieszka Bożena Pyrek
      50 (0,60%)
    4. 4 Rudolf Antoni Wodarczyk
      36 (0,43%)
    5. 5 Gabriela Krystyna Drzyźla
      11 (0,13%)
    6. 6 Anna Łucja Walisko-Brysch
      17 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dominik Ignacy Helisz
      189 (2,27%)
    2. 4 Iwona Lidia Moska
      19 (0,23%)
    3. 3 Julian Szczepan Miraś
      18 (0,22%)
    4. 2 Tadeusz Krzysztof Tarnowski
      105 (1,26%)
    5. 5 Ewa Monika Rogozińska
      21 (0,25%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Atrakcyjne wycieczki po lubuskiem i nie tylko!

    Atrakcyjne wycieczki po lubuskiem i nie tylko!

    "Polska Toskania" | OBEJRZYJ FILM o lubuskim winiarstwie! O ludziach i ich pasjach...

    Sonda

    Boże Narodzenie 2019. Ile pieniędzy na wydasz świąteczne prezenty?

    Najczęściej czytane