Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Trzebieszów
Pokaż więcej
Anna Mościcka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Trzebieszów-Kolonia; Wylany
Pokaż więcej
Marcin Śledź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(66,39%)
Tadeusz Krasuski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(28,63%)
Małgorzata Anna Kurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
12
(4,98%)
Okręg 3
Sołectwa: Dębowierzchy; Leszczanka
Pokaż więcej
Wiesław Zdanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(55,45%)
Jan Leon Izdebski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(11,36%)
Marek Matejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
73
(33,18%)
Okręg 4
Sołectwa: Mikłusy; Zaolszynie
Pokaż więcej
Franciszek Głuchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(39,27%)
Emilia Głuchowska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
35
(15,98%)
Franciszek Rola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIESZÓW
98
(44,75%)
Okręg 5
Sołectwa: Płudy; Wólka Konopna; Zembry
Pokaż więcej
Sławomir Dziewulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(29,88%)
Sławomir Jarosław Celiński
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
61
(25,31%)
Grzegorz Grochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIESZÓW
108
(44,81%)
Okręg 6
Sołectwo: Celiny
Pokaż więcej
Mariusz Celiński-Spodar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(45,48%)
Kazimierz Józef Celiński-Mysław
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(14,41%)
Łukasz Goławski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
46
(12,99%)
Danuta Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
96
(27,12%)
Okręg 7
Sołectwo: Gołowierzchy
Pokaż więcej
Zygmunt Krasuski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(46,92%)
Marek Okniński
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
47
(36,15%)
Henryka Mościcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
22
(16,92%)
Okręg 8
Sołectwo: Dębowica
Pokaż więcej
Wiesław Szczepan Sulej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(48,66%)
Leszek Grochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
134
(51,34%)
Okręg 9
Sołectwa: Nurzyna; Świercze
Pokaż więcej
Piotr Mączyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(38,52%)
Jan Waldemar Mościcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
158
(61,48%)
Okręg 10
Sołectwo: Karwów
Pokaż więcej
Paweł Krasuski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(61,86%)
Grzegorz Łoniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
74
(38,14%)
Okręg 11
Sołectwo: Trzebieszów Drugi
Pokaż więcej
Piotr Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171
(64,04%)
Adam Kazimierz Krasuski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
35
(13,11%)
Marek Lasocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
61
(22,85%)
Okręg 12
Sołectwa: Popławy-Rogale; Trzebieszów Pierwszy
Pokaż więcej
Jarosław Sulej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(49,54%)
Marek Izdebski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
163
(50,46%)
Sławomir Józef Przerwa
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
0
(0%)
Okręg 13
Sołectwo: Szaniawy-Matysy
Pokaż więcej
Andrzej Nurzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(72,12%)
Barbara Kurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUROWSKIEJ
58
(27,88%)
Okręg 14
Sołectwo: Szaniawy-Poniaty
Pokaż więcej
Janusz Jezierski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(54,37%)
Karol Zbigniew Sobiczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBIESZÓW 2000
134
(43,37%)
Marcin Burdoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIESZÓW
7
(2,27%)
Okręg 15
Sołectwa: Jakusze; Kurów; Wierzejki
Pokaż więcej
Paweł Artur Wierzejski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(49,69%)
Adam Grzegorz Kurowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
164
(50,31%)