Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Zatory (Zatory, ul. Długa, ul. Jana Pawła II od nr 1 - 96, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Polna, ul. Wyszkowska, ul. Zacisze)
Pokaż więcej
Dariusz Jackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
96
(45,93%)
Hanna Marianna Nożykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(54,07%)
Okręg 2
Sołectwo: Zatory (Zatory, ul. Biele, ul. Jana Pawła II od 97 do końca, ul. Karniewska, ul. Ostrówek, ul. Parkowa, ul. Piaskowa, ul. Słoneczna, ul. Strażacka, ul. Szkolna)
Pokaż więcej
Elżbieta Kruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
119
(59,50%)
Patryk Sobierański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(40,50%)
Okręg 3
Sołectwo: Zatory (Zatory, ul Łąkowa, ul. Malownicza, ul. Pułtuska, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Tęczowa)
Pokaż więcej
Anna Chudoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
123
(74,55%)
Jarosław Ciszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(25,45%)
Okręg 4
Sołectwo: Drwały, (Drwały, Kępa Zatorska, Kępa Zatorska-Gajówka)
Pokaż więcej
Zdzisław Prusinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
81
(46,82%)
Agnieszka Sokołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(53,18%)
Okręg 5
Sołectwo: Burlaki (Burlaki, Holendry), Stawinoga, Kopaniec, Śliski (Śliski, Okopy)
Pokaż więcej
Sabina Celina Lipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
105
(62,87%)
Magdalena Mięgoć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(37,13%)
Okręg 6
Sołectwo: Przyłubie, Wólka Zatorska, Wiktoryn
Pokaż więcej
Irena Poteraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
46
(43,40%)
Robert Artur Gorczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(56,60%)
Okręg 7
Sołectwo: Nowe Borsuki (Nowe Borsuki, Borsuki-Gajówka), Borsuki-Kolonia (Borsuki-Kolonia, Łęcino), Kruczy Borek
Pokaż więcej
Marzena Agata Śladowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
93
(59,24%)
Urszula Rytel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(40,76%)
Okręg 8
Sołectwo: Ciski, Dębiny
Pokaż więcej
Jolanta Kucińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
90
(58,44%)
Jarosław Kalinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(41,56%)
Okręg 9
Sołectwo: Mystkówiec-Kalinówka, Mystkówiec-Szczucin, Mierzęcin
Pokaż więcej
Zdzisław Zbigniew Lasocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
95
(53,67%)
Stanisław Marek Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(46,33%)
Okręg 10
Sołectwo: Pniewo (Pniewo, ul. 18 Maja, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Strażacka, ul. Szkolna, Pniewo-Gajówka, Pniewo-Leśniczówka)
Pokaż więcej
Mieczysław Marek Linka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
105
(53,85%)
Przemysław Paweł Winniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(46,15%)
Okręg 11
Sołectwo: Pniewo (Pniewo, ul. Armii Krajowej, ul. Pułtuska), Pniewo-Kolonia, Lemany
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
72
(42,35%)
Zofia Drabczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(57,65%)
Okręg 12
Sołectwo: Cieńsza
Pokaż więcej
Rafał Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
55
(50,00%)
Henryk Kisiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(50,00%)
Okręg 13
Sołectwo : Lutobrok, Lutobrok-Folwark
Pokaż więcej
Krzysztof Linka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(44,52%)
Krzysztof Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIĄTKOWSKIEGO
86
(55,48%)
Okręg 14
Sołectwo: Gładczyn
Pokaż więcej
Mariusz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
97
(62,18%)
Jan Murza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(37,82%)
Okręg 15
Sołectwo: Gładczyn Rządowy, Gładczyn Szlachecki (Gładczyn Szlachecki, Malwinowo), Topolnica
Pokaż więcej
Krzysztof Mielczarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY
118
(48,36%)
Lidia Dukalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(51,64%)