Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BYTÓW OSIEDLE NR 1 ULICE: 11 LISTOPADA, 1 - GO MAJA, ADAMA MICKIEWICZA, ARMII KRAJOWEJ, BRZOZOWA, CHOJNICKA, DWORCOWA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, HIERONIMA DERDOWSKIEGO, JANA BAUERA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA PAWŁA II, KARDYNAŁA JOSYFA SLIPYJA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, LĘBORSKA, MICHAŁA DRZYMAŁY, MŁYŃSKA, OGRODOWA, PLAC KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, PLAC SZYMONA KROFEYA, PLAC ŚW. KATARZYNY, PODZAMCZE, PROSTA, RYCERSKA, RZEMIEŚLNICZA, SPORTOWA, STAROCHOJNICKA, STAROKOŚCIELNA, STOBNICKA, SZEROKA, SZKOLNA, ŚRÓDMIEJSKA, TARTACZNA, WĄSKA, WOJSKA POLSKIEGO, WOLNOŚCI, ZAKŁADOWA, ZAMKOWA, ZAUŁEK DROZDOWY, ZAUŁEK SŁOWICZY, ZIELONA; BYTÓW OSIEDLE NR 4 ULICE: ALEKSANDRA FREDRY, ALEKSANDRA MAJKOWSKIEGO, BOLESŁAWA PRUSA, CZESŁAWA MIŁOSZA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FLORIANA CEYNOWY, FRANCISZKA SĘDZICKIEGO, GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO, JEZIORNA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERZA PRZERWY-TETMAJERA, KOLONIA JEZIORKI, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KS. JANA TWARDOWSKIEGO, KAZIMIERZA KRUCZKOWSKIEGO, LEOPOLDA STAFFA, MARII DĄBROWSKIEJ, MICHAŁA MOSTNIKA, PRZEMYSŁOWA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO, ZOFII NAŁKOWSKIEJ; BYTÓW OSIEDLE NR 5 ULICE: AKACJOWA, BYDGOSKA, DWORZEC, GRYFA POMORSKIEGO, JESIONOWA, KĄPIELOWA, KWIATOWA, LAWENDOWA, LEŚNA, ŁĄKOWA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, MAKOWA, MIASTECKA, NAD BORUJĄ, POLNA, RUMIANKOWA, STARY DWORZEC, SZARYCH SZEREGÓW, WIEŻA WODNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Seweryn Cybula
27
(0,82%)
-
2
Andrzej Apolinary Płaczkiewicz
58
(1,75%)
-
1
Leszek Marek Szymczak
429
(12,96%)
-
3
Danuta Krystyna Reclaw-Kozicka
49
(1,48%)
-
4
Andrzej Sobczak
68
(2,05%)
-
8
Halina Bożena Krawczyk
32
(0,97%)
-
9
Karol Andrzej Malinowski
109
(3,29%)
-
7
Irena Wójtowicz
26
(0,79%)
-
5
Maria Chodorowska
20
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Ryszard Jan Sylka
803
(24,25%)
-
3
Aleksander Stanisław Pradella
298
(9,00%)
-
7
Maria Teresa Kułakowska
65
(1,96%)
-
9
Barbara Iwona Kosmowska
119
(3,59%)
-
4
Alicja Aleksandra Kiedrowska
108
(3,26%)
-
2
Wiesława Mirosława Sidorowicz
89
(2,69%)
-
8
Andrzej Alojzy Chmielecki
34
(1,03%)
-
6
Piotr Jan Rychter
60
(1,81%)
-
5
Aleksandra Chwarzyńska
14
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
1
Katarzyna Januszewska-Lisińska
446
(13,47%)
-
8
Krzysztof Adam Winiarski
33
(1,00%)
-
7
Karina Ewa Raszewska
11
(0,33%)
-
2
Janusz Piotr Wiczkowski
120
(3,62%)
-
4
Stanisław Mikołajewski
13
(0,39%)
-
9
Iwona Aleksandra Adamczyk
75
(2,27%)
-
3
Ireneusz Józef Gospodarek
124
(3,75%)
-
5
Barbara Katarzyna Maszluch-Listwon
27
(0,82%)
-
6
Daniel Mariusz Hering
54
(1,63%)
Okręg 2
BYTÓW OSIEDLE NR 2 ULICE: ADAMA NARUSZEWICZA, BURSZTYNOWA, CICHA, FIOŁKOWA, GEN. LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, GEN. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, HARCERSKA, HUGONA KOŁŁĄTAJA, JAGODOWA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA STYP-REKOWSKIEGO, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, KONWALIOWA, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, MALINOWA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, NIEZAPOMINAJKI, PIWONII, POZIOMKOWA, RACŁAWICKA, STANISŁAWA KONARSKIEGO, STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA TREMBECKIEGO, STOKROTKI, TADEUSZA REJTANA, SZCZĘŚLIWA, ŚW. KRZYSZTOFA, WESOŁA; BYTÓW OSIEDLE NR 3 ULICE: BERNARDA WERY, DZIAŁKOWA, GDAŃSKA, GÓRNA, HENRYKA SIENKIEWICZA, KS. DR BERNARDA SYCHTY, KS. DR BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO, MIŁA, OŚRODEK JELEŃ, POCHYŁA, POGODNA, SŁONECZNA, ŚW. FILIPA NERI, ZWYCIĘSTWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Maria Irena Kamińska-Troka
31
(0,93%)
-
6
Mirosława Małgorzata Linde
17
(0,51%)
-
3
Henryk Pawłowski
61
(1,83%)
-
1
Maria Mielewczyk
151
(4,53%)
-
2
Stanisław Edmund Borzyszkowski
459
(13,78%)
-
8
Teresa Pawlak
34
(1,02%)
-
9
Jędrzej Sobol
44
(1,32%)
-
5
Janusz Zdzisław Daroszewski
48
(1,44%)
-
7
Dawid Liszewski
9
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
7
Anita Katarzyna Radtke
36
(1,08%)
-
5
Lucyna Maria Wojciechowska
80
(2,40%)
-
8
Małgorzata Rudnik
103
(3,09%)
-
1
Adam Zygmunt Leik
555
(16,66%)
-
2
Bartosz Michał Majkowicz
237
(7,11%)
-
3
Irena Anna Grzywnowicz
167
(5,01%)
-
4
Stanisław Kożyczkowski
137
(4,11%)
-
9
Adam Piotr Mohr
140
(4,20%)
-
6
Jacek Henryk Prądziński
100
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
2
Bogdan Włodzimierz Adamczyk
141
(4,23%)
-
4
Katarzyna Alicja Krajewska
18
(0,54%)
-
5
Artur Krzysztof Chajecki
66
(1,98%)
-
3
Tomasz Franciszkiewicz
186
(5,58%)
-
1
Mateusz Oszmaniec
401
(12,04%)
-
7
Małgorzata Jadwiga Jeśmontowicz-Kreft
15
(0,45%)
-
9
Dariusz Jacek Kiedrowski
19
(0,57%)
-
8
Czesława Stolc-Sokołowska
44
(1,32%)
-
6
Danuta Zofia Chrzan
32
(0,96%)
Okręg 3
MIEJSCOWOŚCI GMINY BYTÓW: BORY, BRYNKI REKOWSKIE, CHOMICE, DĄBIE, DĄBKI, GOSTKOWO, GRZMIĄCA, LEŚNO, MAŁA WIEŚ, MIĘDZYGÓRZE, MOKRZYN, MĄDRZECHOWO, NIECZULICE, NIEZABYSZEWO, PŁOTOWO, POMYSK MAŁY, POMYSK WIELKI, POMYSKI MŁYN, PÓŁCZYNEK, PRZYBORZYCE, PUSTKOWIE REKOWSKIE, PYSZNO, REKOWO, RZEPNICA, SARNIAK, SIERZENKO, SIERZNO, SZARZYN, ŚWIĄTKOWO, ŚWIERKÓWKO, UDORPIE, ZĄBINOWICE, ZBYSŁAW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Jan Dykier
254
(7,62%)
-
2
Kazimierz Tadeusz Olik
207
(6,21%)
-
3
Barbara Bożena Pobłocka
84
(2,52%)
-
5
Anna Józefa Zielonka
19
(0,57%)
-
8
Joanna Kamila Kuchta
29
(0,87%)
-
6
Małgorzata Kiedrowska
27
(0,81%)
-
4
Marian Leon Konkel
97
(2,91%)
-
7
Daniel Jan Lorek
20
(0,60%)
-
9
Stanisław Walkowiak
27
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Teresa Zofia Pranczk
432
(12,95%)
-
6
Paweł Ryszard Dykier
175
(5,25%)
-
1
Marian Miazga
214
(6,42%)
-
4
Jacek Bernard Orłowski
186
(5,58%)
-
7
Marzena Ewa Wnuk Lipinska
88
(2,64%)
-
5
Lucyna Barbara Kapeluch
257
(7,71%)
-
9
Jan Edmund Treder
241
(7,23%)
-
8
Beata Hinc
40
(1,20%)
-
2
Jerzy Wyczk
250
(7,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
2
Renata Maria Cichosz
75
(2,25%)
-
1
Eugeniusz Wiatrowski
356
(10,67%)
-
5
Henryk Maślona
20
(0,60%)
-
4
Roman Włodzimierz Podłużny
18
(0,54%)
-
6
Joanna Maliszewska
16
(0,48%)
-
7
Feliks Przytuła
51
(1,53%)
-
9
Iwona Turnak
16
(0,48%)
-
3
Rafał Wróblewski
77
(2,31%)
-
8
Aldona Elżbieta Jakusz
59
(1,77%)