Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przykona

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Przykona: ul. Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucjan Andrzej Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    55 (30,39%)

    Rafał Marek Tybura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    47 (25,97%)

    Janusz Augustyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA AUGUSTYNIAKA

    79 (43,65%)

    Okręg 2

    Sołectwo Przykona : ul. Graniczna Ul . Błękitna ul. Modra ul. Nowa ul. Przemysłowa ul. Różana ul. Spacerowa ul. Szkolna ul. Turkowska ul. Wrzosowa, ul. Kwiatowa, ul. Makowa, ul. Rumiankowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Skierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    34 (21,52%)

    Agnieszka Joanna Zakolska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (16,46%)

    Maciej Karol Bednarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    39 (24,68%)

    Łukasz Sadłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ SADŁOWSKI

    59 (37,34%)

    Okręg 3

    Sołectwo Psary: ul. Dębowa ul. Kasztanowa ul. Komunalna ul. Lipowa ul. Sportowa ul. Wiatraczna ul. Zielona Gajówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Frontczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

    25 (14,97%)

    Emil Marczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA

    45 (26,95%)

    Czesław Daniel Witczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    97 (58,08%)

    Okręg 4

    Sołectwo Psary: ul. Jaworowa ul. Jodłowa ul. Klonowa ul. Morelowa ul. Orzechowa ul. Wiśniowa Sołectwo Olszówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Paweł Kubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    33 (19,41%)

    Łukasz Łukasik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (20,59%)

    Marcin Grynda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    77 (45,29%)

    Rafał Ryszard Łukasik

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    25 (14,71%)

    Okręg 5

    Sołectwo Rogów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Waldemar Dygas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA DYGASA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Laski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eleonora Maria Pawełczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (16,88%)

    Mariola Henryka Kominiarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    128 (83,12%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Gąsin, Kaczki Plastowe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Łukasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA

    28 (20,59%)

    Marcin Jan Czaja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    108 (79,41%)

    Okręg 8

    Sołectwo : Dąbrowa, Wichertów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maksymilian Andrzej Majchrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    85 (59,03%)

    Ewa Zwolińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    59 (40,97%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Bądków Pierwszy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Michał Rembas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Bądków Drugi, Żeroniczki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Kazimierz Grzelka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    73 (42,94%)

    Marek Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    97 (57,06%)

    Okręg 11

    Sołectwo Smulsko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Marian Kałużny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (48,21%)

    Dawid Kurzawa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (51,79%)

    Okręg 12

    Sołectwo Boleszczyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Paweł Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    113 (68,48%)

    Andrzej Albert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    52 (31,52%)

    Okręg 13

    Sołectwo Ewinów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Łukasz Bieńko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

    38 (33,04%)

    Andrzej Gorzelańczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (66,96%)

    Okręg 14

    Sołectwo Posoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Waldemar Marczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

    59 (55,66%)

    Stanisław Eugeniusz Bryl

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYKONA

    47 (44,34%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Radyczyny , Sarbice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Antczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

    28 (16,77%)

    Piotr Kita

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (14,97%)

    Marek Bober

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

    68 (40,72%)

    Przemysław Paweł Kawczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KAWCZYŃSKIEGO

    46 (27,54%)