Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Wągrowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
4
Monika Jasińska
134
(1,29%)
-
1
Michał Damian Piechocki
1 204
(11,56%)
-
2
Justyna Michalska
482
(4,63%)
-
7
Zbyszko Stefan Sygierycz
323
(3,10%)
-
6
Tomasz Jacek Biegun
111
(1,07%)
-
5
Lucyna Halina Walewska-Jastrząbek
387
(3,71%)
-
3
Leszek Kazimierz Zdrzałka
687
(6,59%)
-
9
Barbara Nowaczewska
64
(0,61%)
-
8
Anna Łucja Wojewódzka
180
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Stanisław Chomko
89
(0,85%)
-
3
Jolanta Maria Eitner
241
(2,31%)
-
1
Halina Teresa Sobota
725
(6,96%)
-
2
Stanisław Grzegorz Stadniczenko
196
(1,88%)
-
4
Henryk Sienkiewicz
211
(2,03%)
-
5
Jan Stefan Kapałczyński
217
(2,08%)
-
6
Grażyna Kazimiera Słomińska
72
(0,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Małgorzata Dolata
105
(1,01%)
-
6
Stanisław Pluta
32
(0,31%)
-
4
Katarzyna Hajduk
26
(0,25%)
-
1
Bartosz Piotrowski
156
(1,50%)
-
7
Hubert Wróblewski
42
(0,40%)
-
5
Mirosław Jańczak
114
(1,09%)
-
3
Maksymilian Edmund Grzechowiak
55
(0,53%)
-
8
Kinga Fortuniak
42
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Aneta Narowska
25
(0,24%)
-
8
Ewa Szynczowska-Gapińska
28
(0,27%)
-
2
Jacek Józef Bielawski
487
(4,67%)
-
6
Leszek Jan Cichy
154
(1,48%)
-
3
Stefan Antoni Strychalski
155
(1,49%)
-
4
Marzena Krystyna Surdyk
78
(0,75%)
-
5
Zofia Krystyna Hernik
73
(0,70%)
-
1
Robert Jan Woźniak
909
(8,73%)
-
9
Beata Pawlaczyk
68
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska
221
(2,12%)
-
1
Jerzy Andrzej Springer
923
(8,86%)
-
6
Roman Pawłowski
211
(2,03%)
-
2
Michał Paweł Liske
759
(7,29%)
-
4
Filip Franciszek Finke
54
(0,52%)
-
5
Patrycja Weronika Dykban
135
(1,30%)
-
7
Joanna Ewa Wesołowska
100
(0,96%)
-
8
Ryszard Stanisław Dereżyński
143
(1,37%)
Okręg 2
miasto i gmina Gołańcz, gmina Damasławek, gmina Wapno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
4
Marek Jarosław Okuniewski
108
(1,58%)
-
1
Andrzej Szczepan Wieczorek
615
(9,01%)
-
3
Ewa Ryska
136
(1,99%)
-
6
Izabela Anna Dembska
222
(3,25%)
-
7
Jacek Franciszek Haja
147
(2,15%)
-
2
Alina Małgorzata Marzec
87
(1,27%)
-
5
Małgorzata Pachowicz
45
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krzysztof Franciszek Konowalski
226
(3,31%)
-
1
Łucja Dorota Wicher
291
(4,26%)
-
2
Krystian Piotr Koliński
255
(3,74%)
-
3
Alina Maria Grabowska
113
(1,66%)
-
4
Irena Teresa Szewczykowska
301
(4,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Barbara Rajnik
63
(0,92%)
-
3
Marcin Mrozinski
46
(0,67%)
-
2
Weronika Majchrowicz
53
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Łukasz Wachowiak
556
(8,14%)
-
2
Małgorzata Grażyna Osuch
872
(12,77%)
-
5
Kamila Kazimiera Hekiert
110
(1,61%)
-
4
Mariola Frasz
108
(1,58%)
-
1
Tomasz Bronisław Kranc
1 559
(22,84%)
-
6
Małgorzata Lempka
145
(2,12%)
-
7
Witold Pawłowski
193
(2,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zbigniew Grabowski
335
(4,91%)
-
2
Jadwiga Łysy
65
(0,95%)
-
3
Urszula Poznańska
176
(2,58%)
Okręg 3
miasto i gmina Skoki, gmina Mieścisko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
4
Grzegorz Piotr Samol
367
(5,60%)
-
3
Anna Monika Małecka
117
(1,79%)
-
1
Krzysztof Włodzimierz Migasiewicz
418
(6,38%)
-
6
Anna Kazimiera Kaźmierczak
285
(4,35%)
-
2
Andrzej Michał Banaszyński
533
(8,13%)
-
5
Małgorzata Zaganiaczyk
266
(4,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maria Danuta Kozłowska
188
(2,87%)
-
1
Bogdan Włodzimierz Fleming
519
(7,92%)
-
5
Łukasz Paweł Nowak
253
(3,86%)
-
3
Ireneusz Franciszek Witkiewicz
113
(1,72%)
-
4
Joanna Jolanta Fleming
72
(1,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Krystyna Teresa Pluta
15
(0,23%)
-
2
Ewa Urszula Grzelczyk
72
(1,10%)
-
3
Przemysław Nadolny
127
(1,94%)
-
1
Stanisław Kida
394
(6,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Soczka
321
(4,90%)
-
1
Iwona Tyll
398
(6,07%)
-
6
Tadeusz Kozłowski
255
(3,89%)
-
4
Grzegorz Janecko
99
(1,51%)
-
3
Małgorzata Winkiel
225
(3,43%)
-
5
Czesław Pękała
68
(1,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Kaczmarek
1 198
(18,28%)
-
3
Ryszard Jasiński
45
(0,69%)
-
2
Marta Gołembowska
108
(1,65%)
-
4
Anna Maria Loręcka
97
(1,48%)
Okręg 4
gmina Wągrowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
3
Beata Rusiewicz
43
(0,96%)
-
1
Jacek Adam Brzostowski
489
(10,96%)
-
5
Mateusz Berlik
55
(1,23%)
-
2
Piotr Tomczak
68
(1,52%)
-
4
Ewelina Ilona Janik-Nowak
25
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Roman Adam Bobrowski
289
(6,48%)
-
3
Katarzyna Gryczka
151
(3,38%)
-
2
Tomasz Kaczmarek
226
(5,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Maria Kowalewska
25
(0,56%)
-
3
Lidia Mrozinska
8
(0,18%)
-
1
Marcin Andrzejewski
100
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
-
4
Marek Stanisław Ćwik
107
(2,40%)
-
2
Elżbieta Joanna Biegańska
58
(1,30%)
-
3
Rafał Hoffmann
70
(1,57%)
-
1
Anna Łapacz
121
(2,71%)
-
5
Janusz Jerzy Hoffa
176
(3,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wiesław Jan Ewertowski
394
(8,83%)
-
2
Krystyna Urbańska
383
(8,58%)
-
3
Lucjan Zygmunt Biernacki
317
(7,10%)
-
4
Tomasz Władysław Kufel
193
(4,32%)
-
5
Małgorzata Czarnolewska
158
(3,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Benedykt Witt
120
(2,69%)
-
1
Grzegorz Bałdyga
546
(12,23%)
-
3
Radosław Krzysztof Ewertowski
186
(4,17%)
-
2
Aleksandra Tabaka-Hoffmann
107
(2,40%)
-
5
Alicja Kędziora
48
(1,08%)