Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Brwinów-ulice: Agrestowa, Armii Krajowej, Aroniowa, Augustowska, Bankowa, Stefana Batorego, Białostocka, Biskupicka, Błońska, Bratnia, Brzoskwiniowa, Fryderyka Chopina, Ciechanowska, Czereśniowa, Czubińska, Dereniowa, Dworska, Gliniana, Bartosza Głowackiego, Grodzieńska, Grudowska, Gruszowa, Jagiellońska, Jasna, Kampinoska, Klonowa, Konspiracji, Kościelna, Kryniczanka, Janusza Kusocińskiego, Kwiatowa, Lipowa, 11 Listopada, Łomżyńska, Adama Mickiewicza, Milanowiecka, Wacława Moczydłowskiego, Modlińska, Morelowa, Mszczonowska, Nadrzeczna, Owocowa, Pigwowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Płocka, Powstańców Warszawy, Przejazd, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Skierniewicka, dr Stanisława Skudry, Juliusza Słowackiego, Jana III Sobieskiego, Sochaczewska, Spokojna, Spółdzielcza, Andrzeja Struga, Suwalska, Szkolna, Turystyczna, Wiejska, Wigusin, Wileńska, Wiśniowa, Stefana Woydy, Wygonowa, Zgoda, Żabia, Żółwia, Żukowska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żyrardowska, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE"
-
7
Grzegorz Cezary Horabik
208
(7,18%)
-
1
Adrianna Małgorzata Olczak
423
(14,61%)
-
2
Edyta Łucja Lenart
185
(6,39%)
-
4
Rafał Artur Wysocki
337
(11,64%)
-
3
Marek Władysław Winiarski
421
(14,54%)
-
5
Magdalena Naks
152
(5,25%)
-
6
Małgorzata Ewa Marszałek-Nieszyn
68
(2,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Izabela Mariola Wieliniec
17
(0,59%)
-
4
Krzysztof Leszek Zakrzewski
21
(0,73%)
-
1
Maciej Antoni Żukowski
285
(9,84%)
-
3
Teresa Kucharska
53
(1,83%)
-
2
Maciej Wiktor Szmyt
91
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Iwona Anna Cichocka
78
(2,69%)
-
3
Marek Tadeusz Kozłowski
31
(1,07%)
-
5
Marzena Stępniak
17
(0,59%)
-
7
Robert Piotr Sławiński
142
(4,90%)
-
4
Anna Muszyńska
62
(2,14%)
-
2
Marek Stanisław Morzuch
28
(0,97%)
-
1
Andrzej Guzik
277
(9,56%)
Okręg 2
Miasto Brwinów-ulice: Akacjowa, Boczna, Borkowa, Brzozowa, Charci Skok, Cicha, Dębowa, Fabryczna, Figowa, Gardenii, Gdańska, Górna, Graniczna, Grodziska, Helenowska, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kępińska, Kielecka, Kolejowa, Komorowska, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krótka, Krucza, Kubusia Puchatka, Leśna, Leśnej Polany, Letnia, Stanisława Lilpopa, Magnolii, Mazowiecka, Miodowa, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Myśliwska, Gabriela Narutowicza, Niecała, Nowoprojektowana, Obwodnica, Ogrodowa, Okopowa, Orla, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Otrębuska, Owsiana, Partyzantów, Parzniewska, Franciszka Paszkowskiego, Pedagogiczna, Peronowa, Piaskowa, Piastowa, Piastowska, Piotrkowska, Polna, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Pruszkowska, Przeskok, Pszczelińska, Puławska, Radomska, Raszyńska, Rawska, Rodzinna, Różana, Składowa, Słoneczna, Słowiańska, Sosnowa, Sportowa, Stalowa, Środkowa, Świerkowa, Wesoła, Wiewiórek, Wiktorska, Thomasa Woodrowa Wilsona, Wiosenna, Wspólna, Zacisze, Zamkowa, Zatrudy, Zielona, Żwirowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE"
-
6
Monika Maria Sznajder
147
(4,24%)
-
1
Zbigniew Adam Kurządkowski
445
(12,82%)
-
4
Adam Jan Skarżyński
159
(4,58%)
-
2
Grzegorz Matysiak
303
(8,73%)
-
5
Tomasz Janusz Korcz
108
(3,11%)
-
7
Alina Bernadeta Pyrak
38
(1,09%)
-
8
Firmin Edward Słojewski
265
(7,63%)
-
3
Małgorzata Mirosława Kucharska
347
(10,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Beata Wincenciak
127
(3,66%)
-
7
Andrzej Klemens Nowakowski
50
(1,44%)
-
1
Barbara Koralewska
386
(11,12%)
-
4
Andrzej Wojciech Mączkowski
89
(2,56%)
-
2
Alfreda Henryka Rybka
99
(2,85%)
-
6
Roman Karol Rzeszowski
34
(0,98%)
-
5
Piotr Krzysztof Maciszewski
47
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sylwia Kowalewska
87
(2,51%)
-
1
Małgorzata Jabłońska
320
(9,22%)
-
4
Michał Marek Rosiński
55
(1,58%)
-
6
Mieczysław Franciszek Sękulski
55
(1,58%)
-
3
Agata Katarzyna Kozłowska
57
(1,64%)
-
5
Dorota Trzaska
20
(0,58%)
-
7
Paweł Zbigniew Pruszek
28
(0,81%)
-
8
Michał Tomasz Tuszyński
109
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Piotr Władysław Słowik
46
(1,33%)
-
4
Olga Natalia Kowalska
17
(0,49%)
-
2
Irena Chodyko
6
(0,17%)
-
3
Monika Sylwia Zarychta
10
(0,29%)
-
5
Paweł Mariusz Zarychta
5
(0,14%)
-
6
Kazimierz Minksztym
12
(0,35%)
Okręg 3
Sołectwa: Otrębusy Owczarnia Terenia Żółwin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE"
-
1
Sławomir Wacław Rakowiecki
404
(14,83%)
-
3
Marta Laura Bartos
290
(10,64%)
-
2
Józef Streżyński
195
(7,16%)
-
4
Agnieszka Olejniczak
141
(5,17%)
-
5
Jarosław Michał Kleczko
140
(5,14%)
-
6
Lidia Maria Iwoła
211
(7,74%)
-
7
Michał Piotr Haber
130
(4,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Teresa Karczmarzyk
44
(1,61%)
-
1
Paweł Nyc
425
(15,60%)
-
5
Krzysztof Antoni Łukasiewicz
27
(0,99%)
-
3
Anna Maria Hejno
105
(3,85%)
-
2
Marcin Sumera
30
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Karol Stanisław Kühn
227
(8,33%)
-
6
Jolanta Magdalena Kostyra
14
(0,51%)
-
4
Krzysztof Zbigniew Morawski
25
(0,92%)
-
3
Barbara Krystyna Ziębiec
131
(4,81%)
-
2
Alicja Chordecka
53
(1,94%)
-
5
Tomasz Sylwester Róg
26
(0,95%)
-
7
Karol Marcin Rukszto
107
(3,93%)
Okręg 4
Sołectwa: Biskupice Czubin Domaniew Falęcin Kanie Koszajec Kotowice Krosna Milęcin Moszna Parzniew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE"
-
4
Katarzyna Małgorzata Piątek
95
(3,37%)
-
1
Arkadiusz Kosiński
415
(14,74%)
-
3
Aldona Górniak
229
(8,13%)
-
2
Wioletta Małgorzata Badurek
140
(4,97%)
-
5
Grzegorz Marcin Mieszała
198
(7,03%)
-
6
Michał Antoni Segit
241
(8,56%)
-
7
Zbigniew Tadeusz Bartosik
225
(7,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Adam Konrad Adamczyk
298
(10,58%)
-
5
Agnieszka Fortuna
68
(2,41%)
-
4
Natalia Chojnacka
59
(2,10%)
-
2
Marcin Kośla
33
(1,17%)
-
3
Michalina Stasiak
46
(1,63%)
-
6
Robert Adam Ponder
23
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dariusz Sławomir Krzemiński
339
(12,04%)
-
3
Ryszard Tyniec
35
(1,24%)
-
2
Jolanta Anna Szymańska
144
(5,11%)
-
4
Barbara Łucja Krajewska-Beck
54
(1,92%)
-
5
Roman Wachnik
174
(6,18%)