Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bedlno Parcel, tj. miejscowość Bedlno nr 30, 30A, 30B, 30C i kolejne literowe, od nr 35 do nr 48, 48A, 48B, 48C i kolejne literowe, od nr 52 do nr 99 i kolejne literowe oraz kolejne liczbowe do końca oraz miejscowości wchodzące w skład sołectwa Bedlno Parcel, tj. Bedlno-Kamieniec, Szewce Nagórne. Wojszyce Parcel, tj. miejscowość Wojszyce od nr 1 do nr 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, 49G, 49H, 49I i kolejne literowe.
Pokaż więcej
Dawid Krakowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
63
(29,72%)
Adam Gajewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(41,04%)
Piotr Kucharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(29,25%)
Okręg 2
Bedlno Wieś, tj. miejscowość Bedlno od nr 1 do nr 29 i kolejne literowe, od nr 31 do nr 34 i kolejne literowe, od nr 49 do nr 51, 51A, 51B, 51C, 51D, 51E i kolejne literowe oraz miejscowości wchodzące w skład sołectwa Bedlno Wieś, tj. Bedlno-Wieś, Bedlno-Żbiwiec. Kręcieszki.
Pokaż więcej
Piotr Paweł Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
127
(67,55%)
Tadeusz Zbigniew Prószkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(11,70%)
Stanisław Kołaczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(20,74%)
Okręg 3
Wojszyce Kolonia, tj. miejscowość Wojszyce od nr 50 do nr 88 i kolejne literowe oraz kolejne liczbowe do końca. Groszki, Wyrów.
Pokaż więcej
Karol Kosno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
35
(25,93%)
Tomasz Arkadiusz Ryczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(58,52%)
Sylwester Marcin Trembaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(15,56%)
Okręg 4
Janów, Florianów
Pokaż więcej
Agnieszka Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
51
(40,16%)
Jacek Adam Garstka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,98%)
Anna Trusińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(33,86%)
Okręg 5
Plecka Dąbrowa, Antoniew
Pokaż więcej
Aneta Małgorzata Wachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
11
(5,12%)
Stanisław Marian Gajewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(47,91%)
Monika Anna Dzięgielewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(46,98%)
Okręg 6
Annetów, Kamilew, Zosinów, Kazimierek
Pokaż więcej
Ewa Agata Pilarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
63
(36,21%)
Artur Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(33,33%)
Stanisław Rojewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(30,46%)
Okręg 7
Dębowa Góra, Wewiórz, Głuchów
Pokaż więcej
Bernardetta Angelika Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
68
(36,36%)
Adrian Łukasz Roliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(16,58%)
Konrad Eugeniusz Olejniczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(47,06%)
Okręg 8
Ernestynów, Załusin, Józefów
Pokaż więcej
Marcin Adasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
80
(50,00%)
Roman Ścibor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(50,00%)
Okręg 9
Szewce Nadolne, Szewce Owsiane, Szewce Walentyna
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
81
(47,65%)
Zenon Jan Grabowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(23,53%)
Jacek Sylwester Olczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(28,82%)
Okręg 10
Konstantynów, Mateuszew, Potok, Waliszew
Pokaż więcej
Cezary Dariusz Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
48
(28,74%)
Stanisław Wodzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(11,38%)
Jan Antczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(59,88%)
Okręg 11
Orłów Kolonia, Orłów Parcel, Jaroszówka
Pokaż więcej
Marek Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
48
(35,56%)
Lidia Gałusa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(14,81%)
Adam Piotr Szczodrak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(49,63%)
Okręg 12
Żeronice, Wola Kałkowa, Gosławice
Pokaż więcej
Grzegorz Krzysztof Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
153
(68,92%)
Karolina Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(12,16%)
Jerzy Aleksander Pietrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(18,92%)
Okręg 13
Stradzew, Garbów, Stanisławice
Pokaż więcej
Waldemar Grawender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
119
(75,32%)
Elżbieta Witkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(13,29%)
Leszek Józef Sałuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(11,39%)
Okręg 14
Zleszyn, część sołectwa Pniewo, tj. miejscowość Pniewo od nr 10 do 17 i kolejne literowe, od nr 19 do nr 63, nr 63A i kolejne literowe oraz nr 91 oraz kolejne liczbowe do końca
Pokaż więcej
Mariusz Tomasz Kantorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
81
(53,64%)
Marcin Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(21,85%)
Michał Szurabik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(24,50%)
Okręg 15
część sołectwa Pniewo, tj. miejscowość Pniewo od nr 1 do nr 6, od nr 6A do nr 9 i kolejne literowe, nr 18 i kolejne literowe, od nr 64 do 90 i kolejne literowe, nr 91A i kolejne literowe oraz miejscowości wchodzące w skład sołectwa Pniewo: Pniewo Małe, Pniewska Kolonia, Tomaszew, Wydmuch
Pokaż więcej
Agnieszka Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO
49
(29,52%)
Krzysztof Witek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(18,07%)
Krzysztof Sebastian Trusiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(41,57%)
Stanisław Moździerzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
18
(10,84%)