Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Reszel, ulice: Henryka Sienkiewicza, Księcia Witolda, Podzamcze, Rynek, Spichrzowa, Stanisława Wyspiańskiego, Tylna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Iwona Rudź
47
(29,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Joanna Zakrzewska
69
(43,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Maria Trzczak
41
(26,11%)
Okręg 2
Miasto Reszel, ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza, Bohaterów, Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Klasztorna, Krótka, Macieja Rataja, Nad Fosą, Podmiejska, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Michał Jerzy Krasiński
55
(25,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Marzena Jaworowska
114
(53,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Janina Łomżyńska
19
(8,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Sławomir Popławski
27
(12,56%)
Okręg 3
Miasto Reszel, ulice: Gdańska, Generała Zajączka, Kolejowa od nr 27 – do końca, Racławicka, Waleriana Łukasińskiego, Warmińska, Wojska Polskiego, Zwycięzców
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Ewa Krystyna Jarema
46
(21,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Andrzej Adamiak
137
(63,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Małgorzata Janowska
34
(15,67%)
Okręg 4
Miasto Reszel, ulice: Ignacego Krasickiego, Jarosława Dąbrowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Mateusz Bochno
53
(21,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Beata Subocz
160
(65,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Anna Maria Bejnar
31
(12,70%)
Okręg 5
Miasto Reszel, ulice: Kasztanowa, Kolejowa od nr 1 do nr 26, Plac Ignacego Paderewskiego, Władysława Jagiełły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Marcin Danieluk
45
(29,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Beata Teresa Kilanowska
107
(70,39%)
Okręg 6
Miasto Reszel, ulice: Bolesława Chrobrego, Okręg, Płowce, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Stanisław Światłowski
51
(23,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Jarosław Bochno
50
(23,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Eugeniusz Jan Żukowski
84
(39,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Katarzyna Agata Dębkowska
28
(13,15%)
Okręg 7
Miasto Reszel, ulice: Marii Konopnickiej, Mazurska, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Tomasz Chodań
21
(10,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Grzegorz Jaruga
114
(57,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Emilia Balcerczyk
12
(6,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Węglarski
50
(25,38%)
Okręg 8
Miasto Reszel, ulice: Feliksa Nowowiejskiego, K. I. Gałczyńskiego, Marii Zientary – Malewskiej, Nad Sajną, Słowiańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Andrzej Wienskiewicz
99
(30,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Monika Łomżyńska
110
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Anna Andrzejczyk
29
(8,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Wiktor Perłowski
92
(27,88%)
Okręg 9
Miasto Reszel, ulice: Cypriana K. Norwida, Fryderyka Chopina, Jana Kochanowskiego, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Michała Kajki, Mikołaja Kopernika, Nowa, Ogrodowa, Polna, Seweryna Pieniężnego, Słoneczna, Spacerowa, Urocza, Wincentego Pola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Katarzyna Janiszewska
83
(37,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Tomasz Maksymiuk
118
(53,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Sylwia Suska
20
(9,05%)
Okręg 10
Sołectwa: Czarnowiec, Dębnik, Klewno, Tolniki Małe, Worpławki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Kamila Janina Masło
42
(18,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Roman Bieńkowski
98
(43,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Anna Tkacz-Kopańska
60
(26,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Eugeniusz Ferłejko
23
(10,31%)
Okręg 11
Sołectwa: Mnichowo, Robawy, Zawidy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Krzysztof Gerwatowski
62
(24,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Andrzej Pikulski
162
(64,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Anna Olga Smyk
29
(11,46%)
Okręg 12
Sołectwa: Bezławki, Pieckowo, Siemki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wojciech Pawłowski
47
(20,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Ewa Sadowska
61
(27,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Agnieszka Migus
60
(26,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Dorota Beata Witek
57
(25,33%)
Okręg 13
Sołectwa: Pilec, Ramty, Święta Lipka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Szymon Gałka
92
(40,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Radosław Dramiński
44
(19,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Dorota Astachow-Kwiatkowska
29
(12,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Parakiewicz
61
(26,99%)
Okręg 14
Sołectwa: Kocibórz, Leginy, Widryny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Grzegorz Bejnarowicz
67
(36,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Adam Michał Macełko
104
(57,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŚLIMAK - DUDA
-
15
Izabela Mariola Szluma
11
(6,04%)
Okręg 15
Sołectwa: Łężany, Plenowo, Wola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
17
Dariusz Krzysztof Jabłoński
84
(53,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANISZEWSKIEGO
-
16
Teresa Kubiak
72
(46,15%)