Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Polnica; Polniczka
Pokaż więcej
Magdalena Osiowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
82
(18,14%)
Ireneusz Niegrzybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
123
(27,21%)
Mariusz Szupke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(15,04%)
Damian Łukasz Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
179
(39,60%)
Okręg 2
Czarnoszyce; Czarnoszki; Czarze; Gostudz; Grzybowo; Jeziorno; Kątki; Kiełpin: ulice: Bajkowa, Cicha, Dobra, Jasna, Spokojna; Kiełpinek; Sokole; Stara Rogoźnica; Zielątkowo
Pokaż więcej
Ryszard Grzegorz Borzyszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
85
(30,58%)
Andrzej Jan Ceitel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
84
(30,22%)
Hanna Drzewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
109
(39,21%)
Okręg 3
Nieżywięć: ulice: Pogodna, Radosna, Wiosenna; Brzeźno
Pokaż więcej
Kazimierz Jan Cysewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
26
(9,56%)
Anna Katarzyna Zamożna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
60
(22,06%)
Dariusz Narloch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(5,51%)
Adam Henryk Buza
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
100
(36,76%)
Magdalena Jadwiga Nisztuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
71
(26,10%)
Okręg 4
Krery; Krzyżanki; Rychnowy: ulice: Aleja Akacjowa, Brzozowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa; Zagórki
Pokaż więcej
Arkadiusz Paciorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
33
(6,73%)
Anna Duraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
229
(46,73%)
Sylwia Komala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
228
(46,53%)
Okręg 5
Ględowo : ulice: Kwiatowa, Polna
Pokaż więcej
Magdalena Anna Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
84
(27,01%)
Jan Mielnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
122
(39,23%)
Bartosz Krzysztof Waszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
105
(33,76%)
Okręg 6
Jęczniki Małe; Jęczniki Wielkie: ulica Makowa
Pokaż więcej
Stefan Hruszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
27
(10,80%)
Alina Stolpa-Ferlin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
123
(49,20%)
Szymon Hamerski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(9,20%)
Walenty Piotr Skalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
77
(30,80%)
Okręg 7
Wierzchowo-Dworzec: ulice: Brzozowa, Dworcowa, Młyńska, Słoneczna, Stalowa, Szkolna, Żytnia; Wierzchowo od nr 41do nr 57
Pokaż więcej
Aldona Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
52
(18,12%)
Edward Zdzisław Neumann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
189
(65,85%)
Jan Malinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(16,03%)
Okręg 8
Bukowo; Bukowo Człuchowskie; Mirogniew; Wierzchowo (od nr 1 do nr 40); Mąkowo
Pokaż więcej
Agnieszka Prądzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
65
(30,52%)
Andrzej Pyszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
102
(47,89%)
Ewa Maria Kiedrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(21,60%)
Okręg 9
Dębnica; Płonica; Przytok; Skarszewo
Pokaż więcej
Bernadetta Prądzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
99
(35,74%)
Arkadiusz Sebastian Pepliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
67
(24,19%)
Iwona Grodzicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(16,25%)
Jolanta Maria Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
66
(23,83%)
Okręg 10
Danuta Golonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
61
(39,35%)
Andrzej Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
40
(25,81%)
Małgorzata Miler
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,19%)
Dorota Bulwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
32
(20,65%)
Okręg 11
Dobojewo; Sieroczyn; Gozdnica; Skórzewo; Śniaty
Pokaż więcej
Marek Pintos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
38
(16,45%)
Bogdan Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
96
(41,56%)
Aleksandra Nita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(19,91%)
Wiesława Gawlicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
51
(22,08%)
Okręg 12
Kołdowo; Dąbki; Murzynowo; Nowosiółki; Piaskowo: osiedle Zacisze; Zbrzyca
Pokaż więcej
Jacek Michał Mroziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
117
(25,05%)
Wiesława Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
152
(32,55%)
Marian Mikulicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(10,92%)
Jarosław Andrzej Magdziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GIBCZYŃSKIEGO
147
(31,48%)
Okręg 13
Krępsk; Kujanki; Stołczno
Pokaż więcej
Anna Barbara Priatka-Barnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
48
(21,92%)
Jan Władysław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
120
(54,79%)
Waldemar Sylwester Pieróg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(23,29%)
Okręg 14
Biskupnica; Gębarzewo
Pokaż więcej
Dariusz Leszek Roczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
15
(8,88%)
Elżbieta Pintos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
64
(37,87%)
Dariusz Maciej Sabatowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(53,25%)
Okręg 15
Barkowo; Chrząstowo; Chrząstówko; Jaromierz: osiedle Kalinowe; Rogowo
Pokaż więcej
Justyna Folkmanas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ
72
(22,22%)
Paweł Damian Januszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
177
(54,63%)
Krzysztof Stefański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(23,15%)