Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Dolina Kościeliska, Groń, Kiry, Królewska od nr 1 do nr 21A i od nr 22 do nr 48 parzyste, Rysulówka od nr 1 do nr 55 i nr 57, Strzelców Podhalańskich
Pokaż więcej
Ewa Maria Słodyczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(36,56%)
Robert Marek Habina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
60
(26,43%)
Narcyz Michał Sadłoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
84
(37,00%)
Okręg 2
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Brzyzek, Kierpcówka, Królewska od nr 23 do nr 55 nieparzyste, od nr 50 do nr 54 parzyste i od nr 56 do końca, Rysulówka od nr 56 do nr 64 parzyste, od nr 59 do nr 63 nieparzyste i od nr 65 do końca, Staszelówka
Pokaż więcej
Tadeusz Kazimierz Nędza-Kubiniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
148
(60,91%)
Łukasz Piotr Wiercioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
95
(39,09%)
Okręg 3
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Budzówka, Mocarni, Mocarni Boczna, Pitoniówka, Śmiechówka
Pokaż więcej
Wojciech Krzysztof Długopolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(47,06%)
Adam Jan Tracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
117
(52,94%)
Okręg 4
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Chotarz Bór, Nędzy – Kubińca od nr 124 do nr 134 parzyste i od nr 135 do końca, Szeligówka
Pokaż więcej
Mateusz Łukasz Nędza-Kubiniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
155
(51,67%)
Maria Katarzyna Nędza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
130
(43,33%)
Rafał Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
15
(5,00%)
Okręg 5
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Gronik, Małej Łąki, Nędzy – Kubińca od nr 14 do nr 17, od nr 18 do nr 42 parzyste, od nr 43 do nr 122 i od nr 123 do nr 133 nieparzyste, Sywarne
Pokaż więcej
Dorota Anna Słodyczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(26,43%)
Maciej Tadeusz Krzeptowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
167
(73,57%)
Okręg 6
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Karpielówka, Karpielówka Boczna
Pokaż więcej
Wiktor Lingo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(36,77%)
Artur Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
141
(63,23%)
Okręg 7
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Butorów, Droga Na Wierch, Pod Blachówką, Polana Pająkówka, Salamandra, Wojdyłówka
Pokaż więcej
Ryszard Mądry
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(45,05%)
Zofia Leśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
90
(44,55%)
Edward Klaper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
21
(10,40%)
Okręg 8
Sołectwo Kościelisko (część): ul. Czajki, Nędzy – Kubińca od nr 1 do nr 13 i od nr 19 do nr 41 nieparzyste, Sobiczkowa, Sobiczkowa Bór
Pokaż więcej
Wojciech Urbaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(47,01%)
Stanisław Pabin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
79
(33,76%)
Michał Sypniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
45
(19,23%)
Okręg 9
Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 1 do nr 84
Pokaż więcej
Tadeusz Mniszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(25,84%)
Janusz Stefan Piwowar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
77
(28,84%)
Mieczysław Dzierzęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
121
(45,32%)
Okręg 10
Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 85 do nr 175
Pokaż więcej
Paweł Jacek Michniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
86
(52,44%)
Marcin Płaza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
78
(47,56%)
Okręg 11
Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 176 do nr 270
Pokaż więcej
Stanisław Polak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(48,15%)
Janusz Wiesław Czernik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
112
(51,85%)
Okręg 12
Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 271 do końca
Pokaż więcej
Wojciech Bukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(22,22%)
Władysław Długosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODHALE"
79
(39,90%)
Czesława Stanisława Klejka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
63
(31,82%)
Władysław Długopolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
12
(6,06%)
Okręg 13
Sołectwo Witów (część): budynki od nr 1 do nr 90
Pokaż więcej
Roman Stanisław Ratułowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(33,50%)
Piotr Jacek Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
89
(43,20%)
Marcin Jasionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
48
(23,30%)
Okręg 14
Sołectwo Witów (część): budynki od nr 91 do nr 200
Pokaż więcej
Stanisław Staszel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
114
(52,29%)
Stanisław Wojciech Stosel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
104
(47,71%)
Okręg 15
Sołectwo Witów (część): budynki od nr 201 do końca
Pokaż więcej
Jan Sieczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(34,65%)
Małgorzata Lasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
106
(52,48%)
Jakub Gąsienica-Giewont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ
26
(12,87%)