Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Żyrardów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Grzegorz Wiktor Dobrowolski
261
(1,60%)
-
4
Agnieszka Jasińska
67
(0,41%)
-
10
Barbara Józefa Kosacka
27
(0,17%)
-
11
Piotr Majkrzak
47
(0,29%)
-
7
Roman Piotr Nowakowski
26
(0,16%)
-
5
Piotr Adam Babski
30
(0,18%)
-
6
Karolina Andżelika Bońkowska
30
(0,18%)
-
3
Andrzej Władysław Kwieciński
58
(0,36%)
-
9
Michał Sobczyński
10
(0,06%)
-
8
Agnieszka Monika Szczygieł
37
(0,23%)
-
2
Agnieszka Beata Chrzanowska
202
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
-
6
Katarzyna Kozak
14
(0,09%)
-
9
Mirosław Stanisław Kałęcki
13
(0,08%)
-
8
Agnieszka Maria Ziąbska
21
(0,13%)
-
5
Wanda Kazimiera Białkowska
4
(0,02%)
-
1
Mariusz Mitura
128
(0,78%)
-
11
Jacek Filip Walczak
77
(0,47%)
-
2
Mariusz Jan Rogoziński
21
(0,13%)
-
3
Ewa Katarzyna Żukowska
10
(0,06%)
-
4
Kamil Chróśliński
19
(0,12%)
-
7
Joanna Przybysz
31
(0,19%)
-
10
Paweł Ireneusz Sajak
9
(0,06%)
-
12
Rafał Szczepański
19
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Genowefa Milczarek
1 265
(7,75%)
-
3
Zbigniew Apoloniusz Rokicki
79
(0,48%)
-
6
Grzegorz Henryk Ratajczyk
121
(0,74%)
-
5
Irena Zdzisława Dębińska
105
(0,64%)
-
4
Katarzyna Rozwadowska
137
(0,84%)
-
2
Ryszard Chudzik
358
(2,19%)
-
7
Piotr Stanisław Koczewski
79
(0,48%)
-
9
Tomasz Wiesław Myszkowski
59
(0,36%)
-
10
Elżbieta Grażyna Wójcicka
102
(0,63%)
-
8
Ewa Kośla
98
(0,60%)
-
12
Andrzej Zbigniew Wilk
523
(3,21%)
-
11
Teresa Sitarz
134
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT
-
4
Stanisław Józef Wasilewski
63
(0,39%)
-
3
Edyta Traczyk
64
(0,39%)
-
7
Agnieszka Anna Karwat
37
(0,23%)
-
6
Wojciech Oracz
65
(0,40%)
-
5
Marta Czarnocka
88
(0,54%)
-
8
Bogusław Marek Nietrzebka
67
(0,41%)
-
2
Sławomir Józef Nalej
129
(0,79%)
-
9
Agnieszka Dorota Szklarczyk
46
(0,28%)
-
1
Sebastian Litewnicki
263
(1,61%)
-
12
Jarosław Piotr Komża
56
(0,34%)
-
11
Anna Kuran
27
(0,17%)
-
10
Paweł Piotr Łęcki
51
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aneta Małgorzata Osińska
232
(1,42%)
-
2
Krzysztof Roman Dziwisz
1 831
(11,22%)
-
1
Stanisław Henryk Kaniszewski
642
(3,93%)
-
3
Stanisław Gerard Nalej
386
(2,37%)
-
4
Mariola Dzięgielewska
129
(0,79%)
-
6
Andrzej Oklesiński
319
(1,95%)
-
5
Elżbieta Wińkowska
144
(0,88%)
-
9
Radosław Owsianko
87
(0,53%)
-
7
Agnieszka Nadolska
92
(0,56%)
-
11
Adam Marek Sondka
283
(1,73%)
-
8
Tomasz Marcin Sowa
216
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO
-
6
Jacek Sankowski
55
(0,34%)
-
7
Katarzyna Anna Kilar
22
(0,13%)
-
2
Michał Zbigniew Ciecharowski
188
(1,15%)
-
5
Izabela Agata Kucharska
15
(0,09%)
-
8
Weronika Kinga Woźniak
20
(0,12%)
-
10
Józef Grzegorz Kłosowski
64
(0,39%)
-
1
Leszek Stanisław Kamiński
276
(1,69%)
-
4
Sylwia Tkacz
98
(0,60%)
-
3
Cezary Arkadiusz Widawski
54
(0,33%)
-
9
Zdzisław Sylwester Osiński
49
(0,30%)
-
12
Michał Ochnicki
343
(2,10%)
-
11
Martyna Kostecka
15
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY
-
2
Robert Janiszewski
470
(2,88%)
-
8
Tomasz Frączkiewicz
25
(0,15%)
-
10
Beata Staniszewska
18
(0,11%)
-
6
Ilona Adamiak
29
(0,18%)
-
3
Agnieszka Łęcka-Zelek
66
(0,40%)
-
5
Andrzej Dariusz Rakszewski
78
(0,48%)
-
9
Marta Brzezińska
47
(0,29%)
-
7
Maciej Baraniecki
20
(0,12%)
-
4
Sebastian Ireneusz Gajewski
147
(0,90%)
-
1
Krzysztof Włodzimierz Rdest
1 953
(11,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO
-
4
Jacek Czubak
441
(2,70%)
-
3
Ryszard Adamiak
319
(1,95%)
-
2
Beata Katarzyna Heidinger
183
(1,12%)
-
7
Robert Dariusz Loppe
266
(1,63%)
-
1
Robert Wojciech Rybicki
623
(3,82%)
-
5
Tomasz Wojciech Szwed
178
(1,09%)
-
6
Daniel Sawicki
104
(0,64%)
-
9
Renata Agnieszka Ostojska
79
(0,48%)
-
8
Magdalena Małgorzata Popowczak
158
(0,97%)
-
10
Maria Barbara Peczot
61
(0,37%)
-
12
Jadwiga Szcześniak
173
(1,06%)
-
11
Jerzy Andrzej Pakos
143
(0,88%)
Okręg 2
Gmina Miasto Mszczonów, Gmina Radziejowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krystyna Zofia Penczonek
553
(8,12%)
-
6
Andrzej Przemysław Borowiecki
37
(0,54%)
-
3
Magdalena Sylwia Fila
72
(1,06%)
-
5
Adam Baczyński
48
(0,70%)
-
4
Katarzyna Nowowiejska
68
(1,00%)
-
2
Kazimierz Drążkiewicz
142
(2,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Kinga Legięć-Doroba
248
(3,64%)
-
3
Władysław Roman Grajek
57
(0,84%)
-
1
Jacek Zbigniew Wieteska
373
(5,48%)
-
4
Krystyna Henryka Szymańska
122
(1,79%)
-
5
Marta Małgorzata Chudzik
83
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT
-
2
Beata Sznajder
376
(5,52%)
-
3
Jacek Zielonka
291
(4,27%)
-
5
Michał Szymański
181
(2,66%)
-
4
Urszula Bożena Gowin
195
(2,86%)
-
6
Katarzyna Marta Grabowska
115
(1,69%)
-
1
Wojciech Szustakiewicz
1 126
(16,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Polak
405
(5,95%)
-
1
Klaudiusz Stusiński
706
(10,37%)
-
4
Zofia Choińska
203
(2,98%)
-
5
Mieczysława Barbara Korzonkowska
137
(2,01%)
-
6
Piotr Paweł Rowiński
152
(2,23%)
-
3
Anna Bednarek
543
(7,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO
-
2
Adam Edward Wielgosz
20
(0,29%)
-
3
Sylwia Alicja Urynowicz
42
(0,62%)
-
4
Justyna Agnieszka Madej
18
(0,26%)
-
5
Przemysław Rypkowski
26
(0,38%)
-
1
Kamil Władysław Wykrętowicz
40
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY
-
1
Kamil Piotr Bechcicki
179
(2,63%)
-
2
Joanna Edyta Łabanow
53
(0,78%)
-
4
Marzena Stefanowska
68
(1,00%)
-
3
Paweł Piotr Zygmunt
131
(1,92%)
Okręg 3
Gmina Puszcza Mariańska, Gmina Wiskitki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Alicja Suchecka
457
(5,93%)
-
4
Aleksandra Misińska
66
(0,86%)
-
7
Arkadiusz Marcin Kowalski
29
(0,38%)
-
6
Arkadiusz Tondera
94
(1,22%)
-
5
Franciszek Zbigniew Wolniewicz
27
(0,35%)
-
2
Nina Mirgos-Kilanowska
64
(0,83%)
-
3
Kazimierz Jerzy Sadowski
535
(6,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
-
4
Piotr Feder
157
(2,04%)
-
3
Monika Wanda Konarska
110
(1,43%)
-
5
Danuta Bargłowska
80
(1,04%)
-
1
Piotr Krawczyk
664
(8,62%)
-
2
Sebastian Idkowiak
124
(1,61%)
-
6
Agnieszka Bartosiewicz
134
(1,74%)
-
7
Marzena Barbara Kałęcka
122
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT
-
6
Hanna Alicja Sadowska
72
(0,93%)
-
1
Andrzej Miastowski
265
(3,44%)
-
2
Magdalena Karina Arciszewska
82
(1,06%)
-
3
Arkadiusz Kopczewski
237
(3,08%)
-
4
Katarzyna Niewczas
95
(1,23%)
-
5
Igor Pańkow
84
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Barbara Andrzejewska
270
(3,50%)
-
5
Anna Katarzyna Smolarek
276
(3,58%)
-
6
Elżbieta Kamińska
225
(2,92%)
-
1
Franciszek Wojciech Jankowski
699
(9,07%)
-
2
Andrzej Tadeusz Koźbiał
467
(6,06%)
-
7
Dariusz Stachowicz
234
(3,04%)
-
4
Dariusz Mitrowski
381
(4,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO
-
7
Weronika Małgorzata Bodych
93
(1,21%)
-
4
Mariusz Szlagowski
148
(1,92%)
-
3
Iwona Katarzyna Pawlak
60
(0,78%)
-
5
Mateusz Kamil Nasterski
49
(0,64%)
-
2
Piotr Leszek Szymczak
28
(0,36%)
-
6
Wiesław Korzenecki
63
(0,82%)
-
1
Violetta Jolanta Antoszewska
111
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY
-
4
Anna Kruk
215
(2,79%)
-
7
Andrzej Czapiga
184
(2,39%)
-
5
Mirosław Piotr Suchojad
96
(1,25%)
-
6
Kamil Ogrodnik
213
(2,76%)
-
3
Anna Bogusz-Koźbiał
112
(1,45%)
-
1
Błażej Piotr Zawadzki
222
(2,88%)
-
2
Izabella Anna Worona
61
(0,79%)