Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Borowo, Drążno i Rożek
Pokaż więcej
Emilia Bożena Rubczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(44,83%)
Henryk Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
60
(20,69%)
Tadeusz Ireneusz Szczesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
100
(34,48%)
Okręg 2
Sołectwo: Piersk i miejscowość Nowy Krzymów
Pokaż więcej
Jarosław Józef Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(40,66%)
Jan Stanisław Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
108
(59,34%)
Okręg 3
Sołectwo: Krzymów-wieś Krzymów
Pokaż więcej
Katarzyna Górska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(35,66%)
Agnieszka Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
39
(13,64%)
Jarosław Mielcarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
145
(50,70%)
Okręg 4
Sołectwa: Drążeń i Genowefa
Pokaż więcej
Marcin Krzysztof Opielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(37,13%)
Anna Maria Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
29
(14,36%)
Agata Kulig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
62
(30,69%)
Agnieszka Gierłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GIERŁOWSKA
36
(17,82%)
Okręg 5
Sołectwo: Paprotnia-część (ulice: Cytrynowa, Chabrowa Grafitowa, Kupiecka, Wrzosowa-część od nr 1 do nr 44, Zielona)
Pokaż więcej
Henryk Antoni Jackowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(56,73%)
Wioleta Barbara Wszędybył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
74
(43,27%)
Okręg 6
Sołectwa: Paprotnia-część (ulice: Biała, Błękitna, Kremowa, Piaskowa, Wrzosowa-część od nr 45 do nr 80, Złota) i Nowe Paprockie Holendry
Pokaż więcej
Alina Teresa Grześkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(23,46%)
Wioletta Marzena Topolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
39
(21,79%)
Józef Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
98
(54,75%)
Okręg 7
Sołectwa: Kałek i Smólnik
Pokaż więcej
Jacek Jesiołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(23,35%)
Jerzy Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
91
(46,19%)
Piotr Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
60
(30,46%)
Okręg 8
Sołectwa: Adamów, Ignacew, Potażniki i Teresina
Pokaż więcej
Agnieszka Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(36,67%)
Andrzej Mitulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
24
(10,00%)
Mirosław Kruszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
89
(37,08%)
Wiesław Bogusław Marciszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” WIESŁAW MARCISZAK
39
(16,25%)
Okręg 9
Sołectwo: Brzeźno-część (ulice: Dąbrówka, Konińska, Krzymowska, Łąkowa, Piaskowa, Sienna)
Pokaż więcej
Artur Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(53,54%)
Krzysztof Skąpski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
32
(14,16%)
Daniel Grajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
73
(32,30%)
Okręg 10
Sołectwo: Brzeźno-część (ulice: Dojazdowa, Główna, Sosnowa, Sportowa, Zdrojowa)
Pokaż więcej
Marianna Józefa Bąkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(28,91%)
Karol Kotwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
53
(25,12%)
Anna Świderska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
97
(45,97%)
Okręg 11
Sołectwo: Brzeźno-część (ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Jodłowa, Klonowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Okólna, Polna, Słoneczna, Świerkowa, Wiosenna, Zielona, Złotogórska)
Pokaż więcej
Radosław Jacek Grzelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(24,19%)
Robert Mariusz Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
78
(28,16%)
Leszek Staszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
132
(47,65%)
Okręg 12
Sołectwo: Brzeźno-część (ulice: Jaśminowa, Krótka, Leśna, Miodowa, Parkowa, Podgórcze, Pogodna)
Pokaż więcej
Jarosław Jan Czerniejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(34,78%)
Rafał Edward Szkudelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
180
(65,22%)
Okręg 13
Sołectwa: Głodno i Stare Paprockie Holendry
Pokaż więcej
Damian Artur Cebulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
55
(28,50%)
Paweł Broskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
114
(59,07%)
Józef Kaczorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI GŁODNO” - JÓZEF KACZOROWSKI
24
(12,44%)
Okręg 14
Sołectwa: Brzezińskie Holendry i Zalesie
Pokaż więcej
Zygmunt Gibaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(41,89%)
Stanisław Siepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
37
(13,96%)
Bogumiła Henryka Adamek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
117
(44,15%)
Okręg 15
Sołectwo: Szczepidło
Pokaż więcej
Szymon Garwol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(12,93%)
Sylwia Agnieszka Stankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA
98
(30,91%)
Janusz Zenon Morawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR
178
(56,15%)