Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Widawa, ulice: Jodłowa, Kuziówek, Leśna, Lipowa, Pastwiskowa, Słowackiego, Sosnowa, Ułańska, Kolejowa, Mickiewicza
Pokaż więcej
Paweł Gabara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
127
(34,42%)
Sylwester Morawski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
162
(43,90%)
Ewa Helena Pelizg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(21,68%)
Okręg 2
Widawa, ulice: 3 Maja, Burzyńska, Buźnicza, Kiełczygłowska, Kopiec, Nadrzeczna, Nowomiejska, Nowy Rynek, Oliwna Góra, Piłsudskiego, Południowa, Pomorska, Polna, Poniatowskiego, Rocha, Rynek Kościuszki, Sieradzka, Stary Rynek, Wieluńska, Wodna, Świerczowska
Pokaż więcej
Marek Wójcik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
66
(19,82%)
Adrian Michał Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(15,32%)
Krzysztof Mariusz Bartol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(29,13%)
Marek Stanisław Kapiczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
119
(35,74%)
Okręg 3
Korzeń, Podgórze, Świerczów, Dębina
Pokaż więcej
Aleksandra Ewa Rakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
62
(30,39%)
Jolanta Brocka-Kozieł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(12,75%)
Czesław Jan Mikła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(56,86%)
Okręg 4
Rogóźno, Ruda
Pokaż więcej
Paweł Marcin Siwak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
16
(6,53%)
Ewa Kaczmarek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
119
(48,57%)
Henryk Kazimierz Morawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(26,12%)
Ewa Krystyna Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
46
(18,78%)
Okręg 5
Patoki, Józefów Widawski
Pokaż więcej
Piotr Śnieg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
70
(39,11%)
Katarzyna Sylwia Łyszkowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
32
(17,88%)
Waldemar Zbigniew Semaszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(9,50%)
Karol Tomasz Łyszkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
60
(33,52%)
Okręg 6
Górki Grabińskie, Ligota
Pokaż więcej
Ryszard Bruzda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(38,24%)
Agnieszka Beata Janas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(17,65%)
Jan Jakub Krata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
90
(44,12%)
Okręg 7
Chrusty, Zawady, Kolonia Zawady
Pokaż więcej
Wanda Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
142
(60,43%)
Roman Arkadiusz Ciechanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
93
(39,57%)
Okręg 8
Adam Antoni Mikołajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(21,68%)
Wiesław Władysław Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189
(51,22%)
Andrzej Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
100
(27,10%)
Okręg 9
Goryń, Chrząstawa, Restarzew Cmentarny, Restarzew Środkowy
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Brożyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
113
(45,93%)
Sławomir Edmund Stępnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(54,07%)
Okręg 10
Łazów, Sewerynów, Wincentów, Klęcz, Sarnów, Józefów, Las Zawadzki
Pokaż więcej
Rafał Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
163
(66,26%)
Marek Wojciech Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
83
(33,74%)
Okręg 11
Dąbrowa Widawska, Kąty, Witoldów
Pokaż więcej
Stanisław Pokorski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(63,07%)
Kamila Ewelina Piechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
89
(36,93%)
Okręg 12
Wola Kleszczowa, Zborów
Pokaż więcej
Andrzej Alfons Jasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
111
(34,47%)
Marcin Stelmaszczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
92
(28,57%)
Elżbieta Maria Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(27,33%)
Adam Jan Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
31
(9,63%)
Okręg 13
Wielka Wieś A, Wielka Wieś B, Siemiechów, Izydorów
Pokaż więcej
Iwona Barbara Mamzer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(31,48%)
Eugeniusz Andrzej Pokorski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(47,22%)
Sylena Zuzanna Sztangret
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
46
(21,30%)
Okręg 14
Ochle, Grabówie
Pokaż więcej
Rafał Uciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA
81
(35,22%)
Marek Jerzy Olejniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(53,48%)
Marian Józef Cynarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
26
(11,30%)
Okręg 15
Brzyków, Osieczno, Kocina, Zabłocie
Pokaż więcej
Kamil Wiktor Gawłowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
45
(16,42%)
Dorota Drabent
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(27,01%)
Tadeusz Adam Pacholik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(38,32%)
Anna Burzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA
50
(18,25%)