Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatDzielnica Tuszyn-Stare Miasto, ulice: Aleksandra Zwierzyńskiego; Brzezińska strona parzysta od nr 2 do 18, strona nieparzysta od nr 1 do 9; Chmielna; Cmentarna; Aleja Jana Pawła II strona nieparzysta od nr 1 do 13A; Jaśminowa; Górecka; Króla Władysława Jagiełły; Lecznicza; Łowicka; Łódzka; Malownicza; Niedas Leśny; Niedas Polny; Noworzgowska nr 2 i 4; Ogrodowa; Parkowa; Piaskowa nr 2, 3, 4 i 5; Piotrkowska; Pl. Reymonta; Roberta Kocha; Rzgowska strona parzysta od nr 2A do 8, strona nieparzysta nr 1 i 3; Strażacka; Ks. Ściegiennego do nr 50; Tysiąclecia; Ustronna; Uzdrowiskowa; Źródlana; Żeromskiego strona parzysta od nr 2 do 14, strona nieparzysta od nr 1 do 13.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Stare Miasto, ulice: Noworzgowska strona parzysta od nr 6 do 30, strona nieparzysta od nr 3 do 29; Ogrodzonka; Pszczela; Wschodnia; Wysoka; Żeromskiego strona parzysta od nr 16 do 112a, strona nieparzysta od nr 15 do 75.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Stare Miasto, ulice: Blokowa; Brzezińska strona parzysta od nr 20 do 66, strona nieparzysta od nr 11 do 65; Chojniak; Kaczeńcowa; Kępica; Modlicka; Noworzgowska nr 1; Osiedlowa; Piaskowa strona parzysta od nr 6 do 12, strona nieparzysta od nr 7 do 27; Polna; Pszenna; Stodolniana; Tylna strona parzysta od nr 2 do 30 , strona nieparzysta od nr 1 do 19; Wielkopole; Żwirki i Wigury; Żytnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Stare Miasto, ulice: Bazarowa; Aleja Jana Pawła II strona parzysta; Łąkowa; Młynkowa; Poprzeczna; Rzgowska strona parzysta od nr 10 do104, strona nieparzysta od nr 5 do 29; Sportowa; Strzelecka; Świętokrzyska; Turystyczna; Tylna strona parzysta od nr 32 do 76, strona nieparzysta od nr 21 do 65; Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Las, ulice: Aleja Jana Pawła II – strona nieparzysta od nr 81 do 113; Mickiewicza; Poddębina – strona parzysta od nr 2 do 8b; Prusa; Sienkiewicza; Słowackiego; Wyspiańskiego;
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Las, ulice: Akacjowa; Antonówka; Brzozowa; Dębowa; Fr. Chopina; Grabowa; Jodłowa; Klonowa; Kopernika; Krótka; Letniskowa; Lipowa; Malinowa; Marii Curie-Skłodowskiej; Modrzewiowa; Molenda; P. Skargi; Pabianicka; Piękna; Poddębina – strona parzysta od nr 10 do 82, strona nieparzysta od nr 1 do 75; Poziomkowa; Sosnowa; Św. Antoniego; Wczasowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Las, ulice: 3 Maja strona parzysta od nr 2 do 22, strona nieparzysta od nr 1 do nr 15a; Aleja Jana Pawła II – strona nieparzysta od nr 15 do nr 79; Chłopickiego; Domowicza; Lelewela; Leśna; Moniuszki strona parzysta od nr 2 do nr 42, strona nieparzysta od nr 1 do 51; Południowa; Pułaskiego nr 2 i 4; Słoneczna; Sowińskiego; Szymanowskiego; Wąska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn – Las, ulice: 3 Maja strona parzysta od nr 24 do 88, strona nieparzysta od nr 25 do 69; Batorego; Chrobrego; Gen. Bema; Jana Kozietulskiego; Karłowicza; Kazimierza Wielkiego; Łokietka; Marii Dąbrowskiej; Moniuszki strona parzysta od nr 44 do 48; Narutowicza; Paderewskiego; Palestyńska; Poniatowskiego; Pułaskiego – strona parzysta od nr 6 do nr 14, strona nieparzysta od nr 1 do 19; Sobieskiego; Tadeusza Kościuszki; Zygmunta Starego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Tuszyn-Szpital, ulice: Ks. Brzóski; Ks. Ściegiennego od nr 51; Niedas Trzciniec; Szpitalna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Modlica; Żeromin.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Tuszynek Majoracki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Garbów; Kruszów.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Głuchów; Mąkoszyn; Syski; Wodzinek; Wodzin Majoracki; Wodzin Prywatny.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Górki Małe; Górki Duże; Jutroszew; Szczukwin.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bądzyń; Dylew; Rydzynki; Wola Kazubowa; Zofiówka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów