Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
8
Ewa Maria Ciszak
306
(3,03%)
-
6
Ewelina Dolata
138
(1,37%)
-
5
Anna Maria Gbiorczyk-Wojciechowska
84
(0,83%)
-
4
Grzegorz Antoni Gorynia
329
(3,26%)
-
1
Robert Marcinkowski
2 139
(21,21%)
-
9
Jerzy Waldemar Przeniczka
230
(2,28%)
-
3
Beata Aleksandra Nowacka
134
(1,33%)
-
2
Tomasz Skibicki
476
(4,72%)
-
7
Antoni Andrzej Kuś
372
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Stefan Kosowicz
67
(0,66%)
-
3
Małgorzata Hądzlik
44
(0,44%)
-
6
Marian Władysław Smektała
62
(0,61%)
-
5
Bożena Ewa Kopeć
88
(0,87%)
-
7
Czesław Mikisz
53
(0,53%)
-
1
Magdalena Maria Smektała
267
(2,65%)
-
2
Piotr Paweł Jerzynek
41
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Maria Elżbieta Niestrawska-Kajczyk
99
(0,98%)
-
3
Przemysław Urbaniak
201
(1,99%)
-
1
Piotr Włodzimierz Kogut
710
(7,04%)
-
2
Agnieszka Małgorzata Klupś
451
(4,47%)
-
4
Maria Teresa Bruź
75
(0,74%)
-
5
Dariusz Paweł Andrzejewski
129
(1,28%)
-
7
Mariusz Maciej Giermaziak
429
(4,25%)
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
3
Przemysław Pawlak
184
(1,82%)
-
1
Marcin Grzegorz Krawiec
1 009
(10,00%)
-
2
Joanna Agnieszka Kosmalska
181
(1,79%)
-
5
Adrian Mateusz Przewoźny
126
(1,25%)
-
4
Izabela Teresa Dereszewicz
359
(3,56%)
-
6
Małgorzata Nawrocka-Żarnecka
166
(1,65%)
-
8
Anna Wyzuj-Wysocka
144
(1,43%)
-
7
Jakub Aleksander Czyżewski
165
(1,64%)
-
9
Mikołaj Rogala
829
(8,22%)
Okręg 2
gm. Borek Wlkp. , gm. Piaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
6
Katarzyna Kuczyńska
101
(1,69%)
-
1
Janusz Wojciech Sikora
1 021
(17,08%)
-
5
Teresa Dratwiak
57
(0,95%)
-
2
Krzysztof Deutsch
940
(15,72%)
-
4
Cecylia Wawrzyniak
83
(1,39%)
-
3
Grzegorz Marek Marszałek
549
(9,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Maciej Biskup
551
(9,22%)
-
2
Jan Paweł Żalik
119
(1,99%)
-
3
Zenon Norman
218
(3,65%)
-
4
Małgorzata Szuba
161
(2,69%)
-
5
Marta Danuta Sochacka
39
(0,65%)
-
6
Justyna Biniasz
63
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Wojciech Gorwa
486
(8,13%)
-
4
Monika Dominiak
114
(1,91%)
-
2
Anna Majchrzak
185
(3,09%)
-
3
Bogumił Baranek
108
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
2
Dominik Norbert Jankowiak
447
(7,48%)
-
1
Przemysław Roman Madzia
309
(5,17%)
-
3
Marta Skorupińska
124
(2,07%)
-
4
Ewelina Dominiczak
29
(0,49%)
-
5
Arkadiusz Jan Misiak
120
(2,01%)
-
6
Jolanta Fajczyk
155
(2,59%)
Okręg 3
gm. Pogorzela, gm. Pępowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
2
Szymon Jakubowski
1 042
(23,00%)
-
3
Aleksandra Maria Przybył
91
(2,01%)
-
4
Małgorzata Marszałek
43
(0,95%)
-
1
Alfred Józef Siama
586
(12,93%)
-
5
Ireneusz Szymałka
94
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Dudka
377
(8,32%)
-
2
Józef Konarczak
197
(4,35%)
-
3
Błażej Zielonka
50
(1,10%)
-
4
Grażyna Maria Naglak
178
(3,93%)
-
5
Agata Maria Wawrzyniak
67
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Katarzyna Przewoźna
78
(1,72%)
-
2
Mirosława Anna Bigaj
466
(10,28%)
-
4
Miłosz Waleński
298
(6,58%)
-
1
Tomasz Grzegorz Pięta
413
(9,11%)
-
3
Cyryl Dutkowiak
165
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
4
Magdalena Kulińska
74
(1,63%)
-
1
Paweł Marian Ciosek
121
(2,67%)
-
2
Joanna Apolonia Jamroży
79
(1,74%)
-
3
Damian Płowy
112
(2,47%)
Okręg 4
gm. Krobia, gm. Poniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
1
Sebastian Czwojda
1 748
(23,99%)
-
3
Anna Maria Pawlak
138
(1,89%)
-
2
Krzysztof Wojciech Wachowiak
155
(2,13%)
-
4
Sylwia Barbara Jakubowska
83
(1,14%)
-
5
Dorota Wanda Forecka
134
(1,84%)
-
6
Karolina Maria Student
129
(1,77%)
-
7
Damian Konrad Walczak
608
(8,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Czesław Kołak
221
(3,03%)
-
2
Dorota Martyna Kaźmierczak
228
(3,13%)
-
1
Przemysław Jakub Zwierzycki
94
(1,29%)
-
3
Ryszard Ildefons Guderski
36
(0,49%)
-
4
Maria Śmigielska
144
(1,98%)
-
5
Bogusław Stanisław Sarbinowski
50
(0,69%)
-
6
Grażyna Joanna Popielas
18
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Izabela Budajczak-Moder
61
(0,84%)
-
4
Artur Julian Andrzejewski
159
(2,18%)
-
1
Sylwia Maćkowiak
725
(9,95%)
-
7
Łukasz Chudy
96
(1,32%)
-
5
Sławomir Olejniczak
162
(2,22%)
-
2
Piotr Krzysztof Paterczyk
193
(2,65%)
-
6
Patrycja Weronika Andrzejewska
282
(3,87%)
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
4
Agnieszka Monika Karpińska
127
(1,74%)
-
1
Maciej Jan Malczyk
892
(12,24%)
-
3
Ireneusz Lesiński
280
(3,84%)
-
5
Mariusz Rozmiarek
137
(1,88%)
-
6
Marlena Żurawska
107
(1,47%)
-
7
Joanna Maria Biernat-Szymańska
62
(0,85%)
-
2
Józef Czarnecki
217
(2,98%)