Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatBohaterów Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskiej-Curie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Juliusza Słowackiego 1 - 8, Melchiora Wańkowicza, pl. Wolności, Władysława Stanisława Reymonta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bohaterów Westerplatte 12, Juliusza Słowackiego 9, Norwida bez nr 14
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara – Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bohaterów Westerplatte 13 i kolejne
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
600 - Lecia, al. Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1 - 9
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bolesława Chrobrego, Dworzaczka, ks. Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plutonowego Michała Robaka, Szkolna, Władysława Jagiełły
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1 - 57, ks. dr Bolesława Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Władysława Brzezińskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
8 Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, ks. Leona Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
al. Petera Josepha Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Michała Drzymały, Michała Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów