Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kupientyn: 61 - 69 nieparzyste, od 70 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Osipiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(29,63%)
Mariusz Henryk Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
87
(64,44%)
Krzysztof Zbigniew Krakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RODZINA
8
(5,93%)
Okręg 2
Sołectwo Kupientyn (Kupientyn: 1 - 60, 62 - 68a parzyste, Jadwisin) Sołectwo Kupientyn-Kolonia
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Maksimiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SABNIE
80
(57,14%)
Wacław Jan Mikołajczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(22,86%)
Jerzy Buczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
28
(20,00%)
Okręg 3
Sołectwo Grodzisk
Pokaż więcej
Włodzimierz Michał Siemieniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(37,98%)
Bożena Barbara Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
80
(62,02%)
Okręg 4
Sołectwo Hołowienki
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Siemieniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SABNIE
49
(38,28%)
Piotr Śniegowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(14,06%)
Marcin Kołodziejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
61
(47,66%)
Okręg 5
Sołectwo Sabnie: ul. Główna, Sokołowska, Spokojna, Krótka, Domy bez ulicy.
Pokaż więcej
Marek Stefan Wyszyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(57,89%)
Jarosław Kobus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
56
(42,11%)
Okręg 6
Sołectwo Sabnie: ulica Słoneczna, Porzeczna, Leśna.
Pokaż więcej
Bożena Anna Adamczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(27,16%)
Paweł Hardejewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
59
(72,84%)
Okręg 7
Sołectwo Suchodół: (Suchodół Szlachecki, Suchodół Włościański, Klepki)
Pokaż więcej
Danuta Pietrucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(58,43%)
Wojciech Sobieski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
74
(41,57%)
Okręg 8
Sołectwo Kurowice
Pokaż więcej
Andrzej Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(65,14%)
Andrzej Adam Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
61
(34,86%)
Okręg 9
Sołectwo Zembrów
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Kościuszko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(78,47%)
Sławomir Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
31
(21,53%)
Okręg 10
Sołectwa: Kolonia Hołowienki, Wymysły
Pokaż więcej
Henryk Kazimierz Wdowiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(57,14%)
Justyna Danielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
33
(42,86%)
Okręg 11
Sołectwa: Tchórznica Włościańska, Tchórznica Szlachecka
Pokaż więcej
Alina Kryszczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(48,23%)
Iwona Bielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
73
(51,77%)
Okręg 12
Sołectwa: Stasin, Kolonia Kurowice
Pokaż więcej
Andrzej Bogdan Kobryń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(45,76%)
Dominik Hardejewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
64
(54,24%)
Okręg 13
Sołectwa: Nieciecz-Dwór, Niewiadoma
Pokaż więcej
Tomasz Tadeusz Strzała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(42,37%)
Konrad Krochmal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
49
(41,53%)
Jan Arkadiusz Buczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
19
(16,10%)
Okręg 14
Sołectwo Nieciecz Włościańska
Pokaż więcej
Sławomir Jan Strzała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(73,22%)
Olga Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
49
(26,78%)
Okręg 15
Sołectwa: Chmielnik, Hilarów, Kostki-Pieńki (Kostki-Pieńki , Pieńki Suchodolskie)
Pokaż więcej
Tomasz Dymkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO
57
(83,82%)
Stanisław Chormański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA IWANIUKA
11
(16,18%)