Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rutki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Mężenin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Kapica

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (42,98%)

    Tomasz Koźluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    13 (11,40%)

    Katarzyna Maleszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    13 (11,40%)

    Anna Trypuć

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (26,32%)

    Witold Włostowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    9 (7,89%)

    Okręg 2

    Górskie Ponikły-Stok, Modzele-Górki, Olszewo-Przyborowo, Dębniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Pietruczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    15 (8,67%)

    Wojciech Łapiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    57 (32,95%)

    Marzena Urbańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    11 (6,36%)

    Daniel Bruliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    11 (6,36%)

    Danuta Godlewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    19 (10,98%)

    Kazimierz Gosk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    60 (34,68%)

    Okręg 3

    Kalinówka-Basie, Ożarki-Olszanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Sawicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (42,59%)

    Piotr Ciecierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    34 (20,99%)

    Piotr Ciborowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    30 (18,52%)

    Piotr Kulesza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    29 (17,90%)

    Okręg 4

    Ożary-Wielkie, Jawory-Klepacze, Nowe Zalesie, Stare Zambrzyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Wojciech Mężeński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    63 (35,20%)

    Lech Krzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    17 (9,50%)

    Bogusław Kłosek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    17 (9,50%)

    Grzegorz Sulewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    82 (45,81%)

    Okręg 5

    Nowe Zambrzyce, Stare Zalesie, Zambrzyce-Króle, Zambrzyce-Kapusty, Zambrzyce-Plewki, Zambrzyce-Jankowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Maleszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (20,23%)

    Zofia Orzechowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    24 (13,87%)

    Łukasz Gołaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    47 (27,17%)

    Dawid Zambrzycki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (26,01%)

    Katarzyna Krasowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    22 (12,72%)

    Okręg 6

    Czochanie-Góra, Dobrochy, Duchny-Wieluny, Szlasy-Łopienite, Szlasy-Mieszki, Śliwowo-Łopienite, Świątki-Wiercice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (20,60%)

    Kamil Łapiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    25 (12,56%)

    Janusz Wnorowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    77 (38,69%)

    Jadwiga Teresa Ciborowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (12,56%)

    Marcin Zambrzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    31 (15,58%)

    Okręg 7

    Kałęczyn-Walochy, Kossaki-Falki, Kossaki Nadbielne, Kossaki-Ostatki, Kalinówka-Bystry, Kalinówka-Wielobory, Walochy-Mońki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Tyborowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    10 (5,49%)

    Henryk Gosk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    23 (12,64%)

    Bogdan Tadeusz Kossakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    47 (25,82%)

    Ryszard Łuba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (28,02%)

    Władysław Kotowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    51 (28,02%)

    Okręg 8

    Gronostaje-Puszcza, Mieczki, Pruszki Wielkie, Wybrany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Rata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    38 (23,75%)

    Sebastian Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    21 (13,13%)

    Józef Strzelecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (38,13%)

    Łukasz Kulikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    40 (25,00%)

    Okręg 9

    Kołomyja, Kołomyjka, Szlasy-Lipno, Rutki-Jatki, Pęsy-Lipno, Rutki-Tartak Nowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Jastrzębski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    22 (13,41%)

    Dariusz Godlewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    22 (13,41%)

    Łukasz Wilczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    85 (51,83%)

    Anna Bączek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (21,34%)

    Okręg 10

    Grądy-Woniecko-nieruchomość nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 25

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Bruliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    46 (31,29%)

    Wojciech Jacek Rakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    21 (14,29%)

    Adam Śledziewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    23 (15,65%)

    Adam Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    51 (34,69%)

    Antoni Mieczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    6 (4,08%)

    Okręg 11

    Grądy-Woniecko-nieruchomość nr: 8, 9, 10, 11, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 34, 36, 37, 105, 117

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kazimierczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    34 (30,09%)

    Grzegorz Domański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    59 (52,21%)

    Aneta Sadowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    20 (17,70%)

    Okręg 12

    Rutki-Nowiny, Rutki-Kossaki ulice: Szkolna, Wojska Polskiego, Rzemieślnicza, Obwodowa, Żytnia, Polowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Dzieniszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (29,83%)

    Andrzej Staniszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    44 (24,31%)

    Jan Krzysztof Wilczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    43 (23,76%)

    Katarzyna Mieczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    40 (22,10%)

    Okręg 13

    Rutki-Kossaki ulice: Tartak Stary, Zawadzka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Witkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (35,03%)

    Krzysztof Toczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    17 (10,83%)

    Natalia Radgowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    6 (3,82%)

    Andrzej Przestrzelski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    12 (7,64%)

    Damian Malinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    24 (15,29%)

    Katarzyna Gosiewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    43 (27,39%)

    Okręg 14

    Rutki-Kossaki ulice: 11 Listopada, Cmentarna, Kwiatowa, Ogrodowa, Sadowa, Raginisa, Rynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Godlewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    21 (14,48%)

    Janusz Bobrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    15 (10,34%)

    Andrzej Grodzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    24 (16,55%)

    Wojciech Klimaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    16 (11,03%)

    Paweł Kowalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    43 (29,66%)

    Henryka Mocarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

    26 (17,93%)

    Okręg 15

    Rutki-Kossaki ulice: Łomżyńska, Młynarska, Krótka, Lipowa, Cicha, Spokojna, Przemysłowa, Długa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Prokop

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (13,59%)

    Tadeusz Kazimierczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

    22 (11,96%)

    Krystyna Olszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

    20 (10,87%)

    Daniel Grzymała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

    24 (13,04%)

    Janusz Staniszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

    35 (19,02%)

    Jarosław Godlewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (31,52%)