Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kleszczewo Kościerskie, z miejscowością Wałdówko
Pokaż więcej
Sławek Andrzej Wesołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(5,99%)
Marian Reszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
377
(94,01%)
Okręg 2
Sołectwo Jezierce, sołectwo Lipia Góra Mała z miejscowością Królewski Bukowiec, Sołectwo Semlin, Sołectwo Tomaszewo, Sołectwo Zawada
Pokaż więcej
Andrzej Wałaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(29,54%)
Zbigniew Bernard Bahr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
198
(70,46%)
Okręg 3
Sołectwo Karolewo z miejscowością Piesienica i z miejscowością Biały Bukowiec
Pokaż więcej
Stanisław Fojut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(47,65%)
Sylwia Maria Nierzwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
66
(38,82%)
Andrzej Franciszek Kajzer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(13,53%)
Okręg 4
cześć sołectwa Pinczyn — ulice: Jezierska, Kwiatowa, Semlińska
Pokaż więcej
Kamil Mateusz Niemczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(34,09%)
Marta Elżbieta Burczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
92
(34,85%)
Tomasz Paweł Boszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(31,06%)
Okręg 5
część sołectwa Pinczyn-ulice: Boczna, Główna, Mostowa, Nadrzeczna, Pogodna, Podgórna, Przyjazna, Przytulna, Spokojna, Szkolna, Zaciszna, Zblewska
Pokaż więcej
Karolina Barbara Piotrzkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(17,28%)
Maciej Franciszek Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
149
(54,78%)
Hubert Modrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(27,94%)
Okręg 6
sołectwo Pałubinek, część sołectwa Pinczyn-ulice: Ciska, Nowodworska, Osiedle Piaskowe, Pałubińska
Pokaż więcej
Marcin Stanisław Peek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
139
(56,73%)
Krzysztof Maciej Kłoss
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
106
(43,27%)
Okręg 7
Część sołectwa Pinczyn-ulice: Gajowa, Jodłowa, Ks. Stanisława Hoffmanna, Osiedle Przy Rondzie, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa
Pokaż więcej
Maciej Krzysztof Miksza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(34,24%)
Roman Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
169
(65,76%)
Okręg 8
sołectwo Borzechowo z miejscowościami: Jeziornik, Twardy Dół, Wirty, Sołectwo Mały Bukowiec z miejscowością Pazda
Pokaż więcej
Władysław Piotr Sarnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(15,14%)
Janusz Henryk Czubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
353
(84,86%)
Okręg 9
sołectwo Białachowo, z miejscowością Białachówko, sołectwo Miradowo, sołectwo Radziejewo
Pokaż więcej
Andrzej Eugeniusz Baran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
157
(51,31%)
Krzysztof Mieczysław Surówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
149
(48,69%)
Okręg 10
część sołectwa Zblewo-ulice: Białachowska, Łąkowa, Młyńska, Osiedle Dębowe, Osiedle Rzemieślnicze, Prywatna, Przy Stadionie, Sportowa, Starogardzka, Szosa Borzechowska
Pokaż więcej
Leszek Jerzy Burczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
230
(81,85%)
Dominika Wiktoria Ronkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BEZ DŁUGÓW
51
(18,15%)
Okręg 11
część sołectwa Zblewo-ulice: Kościerska, Pałubińska, Pinczyńska, Plac 700 - lecia, Północna, Zacisze
Pokaż więcej
Zbigniew Kostka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(19,28%)
Mateusz Marcin Drawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
180
(80,72%)
Okręg 12
część sołectwa Zblewo-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Księdza Kreffta, Modrzewiowa, Różana, Słoneczna, Topolowa, Wiązowa
Pokaż więcej
Emilia Elżbieta Glich-Burczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(21,79%)
Arkadiusz Marek Laskiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
146
(43,58%)
Aleksandra Maria Zdrojewska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
116
(34,63%)
Okręg 13
Sołectwo Cis, z miejscowością Trzosowo, część Sołectwa Zblewo – ulice: Ciska, Dworcowa, Dworzec, Główna, Suche Bagno
Pokaż więcej
Roman Bernard Rambowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(36,28%)
Izabela Anna Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
122
(38,49%)
Aldona Helena Ronkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(25,24%)
Okręg 14
część Sołectwa Zblewo – ulice: Borzechowska, Chojnicka, Kościelna, Leśna, Podgórna, Polna, Zielona Dolina
Pokaż więcej
Iwona Maria Kurkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(22,90%)
Wojciech Piotr Birna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
165
(77,10%)
Okręg 15
Sołectwo Bytonia
Pokaż więcej
Ireneusz Kazimierz Wildman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(30,30%)
Janusz Henryk Schűtzmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD
148
(49,83%)
Mariusz Dunajski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(19,87%)