Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borki, Załuże
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Łukasz Ryczek
69
(17,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucyna Maria Szot
157
(38,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Jerzy Eugeniusz Sołtys
72
(17,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Dorota Kapinos
87
(21,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Marek Osuch
20
(4,94%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Kupiec
7
(2,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystian Hubert Gielarowski
20
(7,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Zenon Ślęczkowski
86
(34,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Franciszek Janusz Furgał
131
(52,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
21
Zbigniew Władysław Korbaś
7
(2,79%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Krystyna Głód
78
(19,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Adam Bielaszka
102
(25,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Antoni Radłowski
109
(27,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Mariusz Piotr Chrabąszcz
95
(23,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Tomasz Kazimierz Łuszcz
17
(4,24%)
Okręg 4
Delastowice, Skrzynka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Maria Wojtas
72
(17,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Urszula Joanna Kołton
81
(19,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
August Józef Walas
127
(31,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Zbigniew Józef Soja
46
(11,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Tomasz Robert Hoszwa
81
(19,90%)
Okręg 5
Lubasz, Laskówka Delastowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Andrzej Wadas
105
(26,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Zbigniew Franciszek Pobiegło
68
(17,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Renata Stochlińska
131
(33,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Zbigniew Marek Pęcak
92
(23,23%)
Okręg 6
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Katarzyna Chrabąszcz
44
(16,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Józef Chrabąszcz
57
(21,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Daniel Zbigniew Stelmach
52
(19,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Janusz Kazimierz Furgał
47
(17,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Mariusz Jarosław Kuśnierz
66
(24,81%)
Okręg 7
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Chrząszcz
66
(27,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bożena Dudek
69
(28,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Lucjan Łukasz Urban
32
(13,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Grzegorz Michał Pyzik
77
(31,56%)
Okręg 8
Suchy Grunt, Zabrnie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Daniel Jarosław Błachaniec
37
(9,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Józef Jan First
223
(58,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Bronisława Krzysztofik
123
(32,11%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Adam Sołtys
111
(23,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Bogdan Kazimierz Kryczka
79
(17,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Henryk Józef Sendor
129
(27,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Konrad Piotr Szymczyk
145
(31,25%)
Okręg 10
Wola Szczucińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Waldemar Korczak
85
(30,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Marcin Duda
73
(26,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Agata Jadwiga Gierczyńska-Furmanek
18
(6,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAW BANAŚ
-
19
Stanisław Władysław Banaś
71
(25,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Monika Magdalena Ząbek
31
(11,15%)
Okręg 11
Łęka Szczucińska, Łęka Żabiecka, Szczucin ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Braci Mamuszków, Grabowa, Lipowa, Parkowa, Piesza, Powiśle, Sadowa, Słowackiego, Spółdzielcza, Topolowa, Wąska, Witosa, Wspólna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Krystyna Wojnas
32
(7,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Krzysztof Jan Łachut
297
(72,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Anna Sylwia Krukowska
80
(19,56%)
Okręg 12
Szczucin ulice: 1 Maja, 3 Maja, Batalionów Chłopskich, Cicha, Konopnickiej, Krasińskiego, Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pogodna, Prusa, Różana, Skłodowskiej, Zakole.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Jan Dąbroś
143
(35,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Grażyna Dorota Szymańska
52
(12,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Karol Michał Piekielniak
143
(35,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Małgorzata Maria Wolak
68
(16,75%)
Okręg 13
Szczucin ulice: Nowa, Piłsudskiego, Spokojna, Świętego Marka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Dominik Banaszczyk
53
(15,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Adam Ryszard Gaj
95
(28,27%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
20
Damian Piotr Bogacz
40
(11,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Marian Karol Gwizd
128
(38,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Monika Aleksandra Początek
20
(5,95%)
Okręg 14
Szczucin ulice: Brzozowa, Campingowa, Dębowa, Długa, Jakuba Przyłuskiego, Jana Kościńskiego, Jarzębinowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Kościuszki, Krótka, Matejki, Mickiewicza, Piaski, Polna, Radomyślska, Rudnickiego, Rynek, Sienkiewicza, Szkolna, Świerkowa, Targowa, Warzywna, Zajezierze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Dorota Szwajkos
143
(27,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamil Piotr Filipski
78
(14,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Robert Stanisław Kijowski
171
(32,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Kazimierz Żurek
101
(19,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Mirosław Paweł Szymczyk
32
(6,10%)
Okręg 15
Świdrówka, Szczucin ulice: Bohaterów Września, Dunajewskiego, Generała Sikorskiego, Jaśminowa, Kopernika, Księdza Bracha, Słoneczna, Sosnowa, Wiejska, Wiśniowa, Wolności, Zacisze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Paweł Margosiak
109
(20,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Gabriela Karolina Sołtys
159
(29,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIPIORA
-
17
Anatol Stanisław Szymura
46
(8,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GORZKOWICZA
-
18
Agnieszka Beker
161
(29,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Paweł Robert Łabuz
64
(11,87%)