Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatNowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 3 (ul. Tomaszowska bloki: 90, 95, 117, 118, 77, 78, 23, 26, 4).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 3 (ul. Tomaszowska bloki: 3, 13, 27, 28, 29, 30), osiedle nr 2 (ulice: Malinowa, Czereśniowa, Orzechowa, Wiśniowa, Jabłoniowa, Owocowa, Sadowa, Morelowa, Tomaszowska (bloki szpitalne 45, 47, 49).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 2 ulice: Góra, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Parkowa, Słoneczna, Spacerowa, Wczasowa, Tomaszowska (z wyjątkiem bloków szpitalnych nr 45, 47, 49).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 ulice: Rawska, Kolejowa, Mostowa, Piliczna, Podgórna, Polna, pl. O. H. Koźmińskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 ulice: 1 Stycznia, Świerkowa, Szkolna, Północna, Wschodnia, pl. Kościuszki, osiedle Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Ogrodowej : bloki nr 9, 10, 11).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 ulice: Browarna, Bielińskiego, Ogrodowa , osiedle przy ul. Ogrodowej (bloki nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 (ulice: Warszawska, Wyzwolenia, 1 Maja, Południowa, Wspólna, Wąska, 11 Listopada, Krótka, Szeroka, Targowa, pl. Armii Krajowej).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Rosocha, Sacin, Świdrygały, Bełek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Pobiedna, Wola Pobiedzińska, Gostomia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Wólka Ligęzowska, Wólka Magierowa, Waliska-Borowina, Prosna-Gilówka, Żdżarki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Jankowice, Rokitnica, Godzimierz.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Sańbórz, Rudki, Strzałki, Nowe Strzałki-Zalesie.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Żdżary, Wał, Promnik, Wierzchy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Domaniewice, Łęgonice.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bieliny, Nowe Bieliny, Nowe Łęgonice, Dąbrowa-Józefów.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów