PPK
  zobacz wideo

  Pracownicze Plany Kapitałowe

  Rozwiń
  Wynajem samochodów - tania alternatywa dla zakupu firmowych...

  Wynajem samochodów - tania alternatywa dla zakupu firmowych samochodów?

  Materiał Informacyjny

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Wynajem samochodów - tania alternatywa dla zakupu firmowych samochodów?
  Każdy właściciel firmy wie, że mobilność ma ogromne znaczenie. Dojazdy do klientów, odbiór towarów, spotkania biznesowe - to tylko niektóre z wyzwań, które czekają na przedsiębiorców.
  Wynajem samochodów - tania alternatywa dla zakupu firmowych samochodów?

  Samochód jest więc nieodzownym elementem wyposażenia firmy, z którego nie sposób zrezygnować. Niestety, zakup samochodu to duże koszty, które mogą stanowić poważne obciążenie dla firmowego budżetu. Na szczęście istnieje wiele atrakcyjnych alternatyw. Jedną z nich jest wynajem samochodów.


  Wynajem samochodów - dlaczego warto się na niego zdecydować?


  Wynajem samochodu ma wiele zalet. Wśród nich wymienić możemy szeroki wybór modeli samochodów, dzięki czemu bez trudu znajdziesz auto dopasowane do potrzeb twojej firmy. Co więcej, decydując się na to rozwiązanie możesz sporo zaoszczędzić a przy tym nie musisz martwić się o serwisowanie czy ubezpieczenie samochodu. Nie bez znaczenia jest również minimum formalności - wypożyczenie auta jest znacznie szybsze niż zaciągnięcie kredytu czy podpisanie umowy leasingowej oraz wiąże się ze znacznie mniejszą ilością formalności


  Czy to rozwiązanie wyłącznie dla firm?


  Jak widać, jest to bardzo atrakcyjna propozycja, która nie tylko nie wiąże się z dużymi kosztami, ale również daje nam sporo możliwości w wyborze auta dopasowanego do naszych potrzeb. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy z wynajmu auta mogą korzystać jedynie firmy. Odpowiedź na to pytanie powinna je usatysfakcjonować. Z wynajmu samochodów, również na dłuższy okres czasu mogą bowiem korzystać również osoby prywatne. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź artykuł pt. “Abonament samochodowy – czy tylko dla firm?”  Podsumowując, wynajem samochodu to idealna alternatywa dla firm i osób, które potrzebują nowoczesnego, komfortowego auta. Rozwiązanie to daje sporo możliwości - wystarczy wspomnieć chociażby o różnorodnych propozycjach czasu wynajmu. Jeśli taka możliwość wydaje ci się atrakcyjna sprawdź co oferuje jedna z czołowych firm oferujących wynajem samochodów - Carfree.pl.

  Wybierz region, dokąd chcesz wyjechać:

  Turystyczne TOP

  GazetaLubuska.pl poleca:

  ☀ Kup dostęp do prenumeraty cyfrowej za POŁOWĘ CENY! ☀

  ☀ Kup dostęp do prenumeraty cyfrowej za POŁOWĘ CENY! ☀

  Sto lat i dobrości życzą przedszkolaki! [wideo]

  Sto lat i dobrości życzą przedszkolaki! [wideo]