Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Deszczno

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Deszczno

    Redakcja

    Gazeta Lubuska

    Gazeta Lubuska

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Deszczno

    ©archiwum GL

    Kto zasiądzie w radzie gminy Deszczno?
    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Deszczno

    ©archiwum GL

    Wybory samorządowe 2018 za nami. Znamy wyniki do rady gminy Deszczno. Poniżej publikujemy skład rady.


    Skład rady gminy Deszczno:

    Krzysztof Koper - 174 głosy

    Jakub Łybek - 205 głosów

    Edward Podgórny - 171 głosów

    Bogusława Sarnowska - 182 głosy

    Przeczytaj też: Wybory samorządowe 2018 w Lubuskiem. Tych wójtów wybraliście. Gdzie na wyniki trzeba czekać do drugiej tury?


    Roman Konarski - 108 głosów

    Beata Tyszer - 159 głosów

    Marcin Kubicki - bez głosowania (był jedynym kandydatem w okręgu)

    Jolanta Bońskowska - 185 głosów



    Janusz Bugajny - 190 głosów

    Ryszard Banasiak - bez głosowania

    Barbara Chrobak - bez głosowania

    Krzysztof Janikowski - bez głosowania

    Andrzej Śrutwa - 105 głosów

    Joanna Szumska - 193 głosy

    Wojciech Szymaniak - bez głosowania



    WIDEO: Gorzów: nowy-stary prezydent Jacek Wójcicki spał dwie godziny i już zaczął drugą kadencję


    WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W LUBUSKIEM - WYNIKI, FREKWENCJA




    KANDYDACI DO RADY GMINY DESZCZNO:


    Okręg 1
    Sołectwo Deszczno-ulice: Bajkowa, Baśniowa, Bobrowa, Calineczki, Granatowa, Kolejowa, Kolorowa, Kopciuszka, Krótka, Kubusia Puchatka, Lubuska od nr 1 do 120, Magazynowa, Małego Księcia, Maszewska, Niebieska, Przyjazna, Sąsiedzka, Sezamkowa, Skwierzyńska, Strażacka, Szkolna, Tęczowa, Wietrzna, Zielona

    Łukasz Daniel Forstner
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Krzysztof Marcin Koper
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

    Okręg 2
    Sołectwo Deszczno-ulice: Astrowa, Biała, Bławatkowa, Bratkowa, Chabrowa, Chryzantemowa, Daliowa, Konwaliowa, Krupczyńska, Kwiatu Paproci, Lubuska od nr 121 do 148, Łubinowa, Makowa, Nagietkowa, Sadowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiosenna, Żytnia Sołectwo Maszewo

    Jakub Łybek
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Marceli Daniel Ejsmunt
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    Okręg 3
    Sołectwo Glinik

    Edward Podgórny
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Renata Dorota Ostrzeniewska
    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
    Halina Ewa Ignaczak
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY EWY IGNACZAK

    Okręg 4
    Sołectwo Karnin

    Bogusława Sarnowska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Paula Barbara Czuper
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

    Okręg 5
    Sołectwo Osiedle Poznańskie-ulice: Akacjowa, Azaliowa, Berberysowa, Chabrowa, Cmentarna, Dębowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Lawendowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Morelowa, Morwowa, Pigwowa, Różana, Świetlana, Wrzosowa, Wspólna, Wylotowa

    Roman Paweł Konarski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Dorota Joanna Kostańska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.
    Katarzyna Gewert
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GEWERT

    Okręg 6
    Sołectwo Osiedle Poznańskie-ulice: Agrestowa, Aroniowa, Bażantowa, Brzozowa, Bukowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Głogowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Księżycowa, Liliowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Nowa, Nowowiejska, Ognikowa, Olchowa, Orzechowa, Pod Lasem, Pogodna, Sadowa, Skwierzyńska, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Topolowa, Wietrzna, Wiśniowa, Zielna

    Beata Barbara Tyszer
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Grzegorz Rybarczyk
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

    Okręg 7
    Sołectwo Ciecierzyce

    Marcin Kubicki
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

    Okręg 8
    Sołectwa: Ulim, Niwica

    Jolanta Bońkowska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Walerian Leszczyński
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    Okręg 9
    Sołectwa: Łagodzin, Prądocin

    Marzanna Kośmicka
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Janusz Bugajny
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    Okręg 10
    Sołectwa: Dzierżów, Koszęcin

    Ryszard Banasiak
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

    Okręg 11
    Sołectwa: Białobłocie, Dziersławice, Orzelec

    Barbara Chrobak
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

    Okręg 12
    Sołectwa: Bolemin, Kiełpin

    Krzysztof Janikowski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

    Okręg 13
    Sołectwa: Krasowiec, Płonica

    Andrzej Stanisław Śrutwa
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Dariusz Kwiatkowski
    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Okręg 14
    Sołectwo Brzozowiec

    Irena Maria Chmielewska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO
    Joanna Aurelia Szumska
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    Okręg 15
    Sołectwo Borek

    Wojciech Szymaniak
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Wideo