Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Lubiszyn

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Lubiszyn

    Redakcja

    Gazeta Lubuska

    Gazeta Lubuska

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Lubiszyn
    Wyniki wyborów do rady gminy Lubiszyn są już znane. Zobacz, kto zasiądzie w radzie gminy oraz kto ubiegał się o mandat radnego.
    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Lubiszyn
    RADA GMINY LUBISZYN 2018-2023:

    Karol Stefanek - 80 głosów

    Waldemar Prętki - 161 głosów

    Sylwester Andrzejewski - 92 głosy

    Damian Grabarczyk - 56 głosów

    Waldemar Łebek - 68 głosów

    Mariusz Kwiatkowski - 79 głosów

    Paweł Wawrzaszek - 94 głosy

    Wojciech Zwieruho - 100 głosów

    Małgorzata Miszkiewicz - 81 głosów

    Andrzej Kolasiński - 86 głosów

    Robert Ziętek - 113 głosów

    Grażyna Skorupska - 106 głosów

    Ryszard Herian - 112 głosów

    Józef Witkowski - 150 głosów

    Natalia Górska - 201 głosów

    KANDYDACI DO RADY GMINY LUBISZYN

    Okręg 1
    KOZIN, PODLESIE, SMOLINY

    Karol Stefanek
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Jerzy Iwan
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 2
    STAW, ZACISZE

    Waldemar Robert Prętki
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Janina Aneta Sidor
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN

    Okręg 3
    ŚCIECHÓW

    Sylwester Jan Andrzejewski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Joanna Klóska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Urszula Maria Głos
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 4
    CHŁOPINY, JASTRZĘBIEC, ŚCIECHÓWEK

    Anna Helena Laskowiec
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Damian Grabarczyk
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Marta Nadolska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 5
    DZIKOWO, GAJEWO, MYSTKI

    Andrzej Bogusz
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Waldemar Jacek Łebek
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Stanisław Ryszard Kałużny
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 6
    BRZEŹNO, BUSZÓW, ŁĄKOMIN

    Tomasz Bogusław Wereszczyński
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Przemysław Girczyc
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
    Mariusz Sylwester Kwiatkowski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KWIATKOWSKIEGO

    Okręg 7
    LUBISZYN: DĘBOWA, DWORCOWA, LEŚNA, POCZTOWA

    Paweł Jakub Wawrzaszek
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Dariusz Stanisław Nawrocki
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Mirosław Kotecki
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 8
    LUBISZYN: GORZOWSKA, KOLONIA MYŚLIBORSKA, MYŚLIBORSKA, PLAC JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ, POLNA

    Wojciech Krzysztof Zwieruho
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Wojciech Krupieńczyk
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 9
    TARNÓW

    Józef Bolesław Bąkowski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Małgorzata Miszkiewicz
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN

    Okręg 10
    WYSOKA

    Andrzej Żminkowski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Janina Domagała
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Andrzej Wiesław Kolasiński
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 11
    LUBNO: AKACJOWA, BOLESŁAWA CHROBREGO od nr 1 do nr 8, KOLONIA POLNA, MORWOWA

    Beata Renata Nawrocka
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Robert Waldemar Ziętek
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Marlena Aneta Fabijańczyk
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 12
    LUBNO: BŁĘKITNA, BOLESŁAWA CHROBREGO od nr 9 do końca, KOLONIA LEŚNA, PLAC WYZWOLENIA, SPORTOWA

    Grażyna Skorupska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Eugeniusz Nawrocki
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Okręg 13
    MARWICE

    Mariusz Naczk
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Ryszard Herian
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN

    Okręg 14
    BACZYNA: CZEREŚNIOWA, GORZOWSKA od nr 51 do końca, KWIATOWA, OGRODOWA, OSIEDLE MŁODYCH, OSIEDLOWA, OWOCOWA, POZIOMKOWA, SADOWA

    Józef Witkowski
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Joanna Agnieszka Skrodzka
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN

    Okręg 15
    BACZYNA: GORZOWSKA od nr 1 do nr 50, JAŚMINOWA, KOLONIA POŁUDNIOWA, KOLONIA PÓŁNOCNA, LIPOWA, MARATOŃSKA, MYŚLIBORSKA, OLIMPIJSKA, OSIEDLE SPORTOWE, POCZTOWA, SŁONECZNA, STRZELECKA, SZKOLNA, ŻUŻLOWA

    Natalia Górska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
    Tomasz Aleksander Ciaś
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
    Beata Talaczyńska
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Wideo