Wybrani radni
Konrad Antkowiak (249),
Franciszek Baśczyn ( 77),
Sabina Brambor (153),
Władysław Brzechwa (204),
Piotr Buczek (195),
Miłosz Czopek (385),
Michał Drobnik (148),
Przemysław Gliński (268),
Hanna Knaflewska - Walkowiak (147),
Krzysztof Kola (103),
Jacek Kowalczyk (283),
Stefan Maćkowiak (115),
Agnieszka Nachaj (178),
Helena Nikolin (128),
Katarzyna Owoc - Kochańska (69),
Jolanta Pawłowska (193),
Tadeusz Sobczuk (191),
Emanuela Stanek -Juśkiewicz (122),
Wiesław Widera 9227),
Piotr Wieland (150),
Elwira Świątek (62).
Ostateczne wyniki wyborów: 254 mandaty dla PiS, 194 dla KO i 70 dla PSL; frekwencja 54,84 proc.
źródło: TVN24
Okręg 1
Miasto Wschowa-ulice: 17 Pułk Ułanów, 55 Poznański Pułk Piechoty, Arcybiskupa Stablewskiego, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Chopina, Czarna, Daszyńskiego, Dworcowa, Działkowa, Garbarska, Generała Bema, Głogowska, Głowackiego, Gospody, Herbergera, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Klasztorna, Kolejowa, Konradowska, Kopernika, Kościelna, Krótka, Księdza Andrzeja Kostki, Kurpińskiego, Kuśnierska, Lipowa, Lwia, Łazienna, Łąkowa, Matejki, Mickiewicza, Moniuszki, Nowa, Nowopolna, Obrońców Warszawy Ogińskiego, Okrężna, Osadnicza, Parkowa, Piaskowa, Plac Ćwiczeń, Plac Farny, Plac Kosynierów, Plac Świętego Jana, Plac Zamkowy, Pocztowa, Podgórna, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Ratuszowa, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Słoneczna, Sportowa, Staroleszczyńska, Strzelecka, Szymanowskiego, Towarowa, Wałowa, Wieniawskiego, Zakątek Kamienny, Zielona, Zielony Rynek, Żwirki i Wigury, Szpital Miejski Wschowa.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSCHOWA - NASZ SAMORZĄD
- 1 Emanuela Stanek-Juśkiewicz
- 2 Przemysław Jarosław Kuchcicki
- 3 Halina Danuta Stachowska
- 4 Beata Katarzyna Przybylska
- 5 Jan Stanisław Wołyński
- 6 Marian Piotr Kaminiarz
- 7 Wojciech Stanisław Sitarz
- 8 Jakub Michał Stefaniak
- 9 Magdalena Jankowska-Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA-ROZWÓJ-PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Hanna Genowefa Knaflewska-Walkowiak
- 2 Andrzej Nowicki
- 3 Roman Stocki
- 4 Agata Wiesława Bartkowiak
- 5 Jakub Aleksander Chałupka
- 6 Łukasz Topa
- 7 Marta Jolanta Stasiak-Mirecka
- 8 Stanisław Jerzy Rękoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRAD ANTKOWIAK
- 1 Konrad Piotr Antkowiak
- 2 Kamil Paweł Binkowski
- 3 Andżelika Drzewicz
- 4 Dawid Jastrzębski
- 5 Marek Mirosław Kraśny
- 6 Natalia Nowak
- 7 Katarzyna Owoc-Kochańska
- 8 Wioletta Halina Zarzycka
- 9 Aleksander Filip Ziemek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Wiesław Piotr Widera
- 2 Andrzej Marek Orłowski
- 3 Jolanta Barbara Budziszewska
- 4 Marek Anioła
- 5 Zenon Marian Mrozkowiak
- 6 Stefan Tadeusz Maćkowiak
- 7 Magdalena Angelika Pietrzczyk
- 8 Danuta Barć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WSCHOWY, DLA LUDZI"
- 1 Rafał Franciszek Nowiński
- 2 Robert Wojtyła
- 3 Magdalena Helena Staniszewska
- 4 Ewa Alicja Kurkowiak
- 5 Karolina Maria Nycz
- 6 Marcin Jasiak
- 7 Bartosz Jan Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZWYCZAJNI RAZEM
- 1 Jacek Piotr Kowalczyk
- 2 Barbara Agnieszka Sternal
- 3 Roksana Ewa Dworkiewicz
- 4 Justyna Wioleta Prałat
- 5 Joanna Maria Franas
- 6 Krystian Józef Brambor
- 7 Mieczysław Józef Szczepaniak
- 8 Karol Kuba Horbulewicz
Okręg 2
Miasto Wschowa-ulice: 31 Stycznia, Akacjowa, Berwińskiego, Bukowa, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Czereśniowa, Czeska, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jeżynowa, Jodłowa, Kamienna, Klonowa, Konopnicka, Kościuszki, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Leśna, Magnoliowa, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Niepodległości, Nowe Ogrody, Nowy Rynek, Ogrodowa, Orzechowa, Osiedle, Osiedle Jagiellonów, Paderewskiego, Piłsudskiego, Plac Grunwaldu, Polna, Pusta, Reymonta, Sadowa, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słowackiego, Solna, Sosnowa, Spokojna, Starowiejska, Strażacka, Świerkowa, Targowa, Tylna, Wąska, Wesoła, Węgierska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wolności, Wolsztyńska, Zacisze, Zygmunta Starego.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSCHOWA - NASZ SAMORZĄD
- 1 Miłosz Czopek
- 2 Dawid Mariusz Techman
- 3 Mirosław Andrzej Zgrzebnicki
- 4 Elwira Honorata Świątek
- 5 Jerzy Leon Łakomy
- 6 Justyna Nogalska
- 7 Marta Anna Wojciechowska
- 8 Krystyna Kamińska
- 9 Anna Katarzyna Józefiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA-ROZWÓJ-PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Jolanta Anna Pawłowska
- 2 Zygmunt Gałecki
- 3 Zbigniew Jan Filipowski
- 4 Krystyna Porańska
- 5 Karolina Magdalena Kaczmarek
- 6 Marzena Barbara Grześkowiak
- 7 Patryk Amadeusz Ścigocki
- 8 Michał Drobnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRAD ANTKOWIAK
- 1 Piotr Władysław Buczek
- 2 Dorota Teresa Fedorowicz
- 3 Agnieszka Angelika Feliczak
- 4 Maciej Piotr Gała
- 5 Michał Piotr Kokociński
- 6 Krzysztof Stanisław Kola
- 7 Roman Stanisław Rokicki
- 8 Anna Stasiak
- 9 Magdalena Strzałkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Piotr Wieland
- 2 Jakub Mariusz Ślipko
- 3 Dariusz Faluta
- 4 Mieczysław Stanisław Badke
- 5 Lesław Huzar
- 6 Małgorzata Katarzyna Reszel
- 7 Zofia Buras
- 8 Marlena Katarzyna Bieruta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WSCHOWY, DLA LUDZI"
- 1 Paweł Giezek
- 2 Emil Mirosław Furmańczak
- 3 Barbara Pieprzyk
- 4 Kinga Witczak
- 5 Monika Ewa Sekulska
- 6 Grzegorz Piotr Ptak
- 7 Marek Piotr Wawrzków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZWYCZAJNI RAZEM
- 1 Mirosław Marian Kościelak
- 2 Jolanta Michalak
- 3 Dorota Marta Głuch
- 4 Tomasz Ratajczak
- 5 Artur Robert Falicki
- 6 Zofia Ewa Ratajczak
- 7 Piotr Leszek Fiebig
Okręg 3
Miejscowość: Dębowa Łęka, Hetmanice, Kandlewo, Konradowo, Lgiń-przysiółek Klucz, Mały Bór, Łęgoń, Łysiny, Nowa Wieś – przysiółek Buczyna, Olbrachcice, Osowa Sień – przysiółek Wincentowo, Przyczyna Dolna, Przyczyna Górna, Siedlnica – przysiółek Czerlejewo, Tylewice, Wygnańczyce – przysiółek Pszczółkowo.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSCHOWA - NASZ SAMORZĄD
- 1 Helena Nikolin
- 2 Danuta Genowefa Stefaniak
- 3 Helena Maria Najdzion
- 4 Elżbieta Halina Bernacka
- 5 Ryszard Jan Grys
- 6 Sabina Teresa Brambor
- 7 Dariusz Winiarski
- 8 Adrian Tomasz Pepliński
- 9 Bartłomiej Preisner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA-ROZWÓJ-PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Agnieszka Katarzyna Nachaj
- 2 Maria Zofia Frąckowiak
- 3 Tadeusz Edward Sobczuk
- 4 Natalia Kowalczykowska
- 5 Kamil Grzeszczuk
- 6 Jacek Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRAD ANTKOWIAK
- 1 Franciszek Baśczyn
- 2 Karolina Adamska
- 3 Bogusław Stanisław Drąg
- 4 Adam Małyniak
- 5 Marta Panicz-Szajnkenig
- 6 Natalia Anna Rogozińska
- 7 Eryk Adam Szmania
- 8 Lech Marian Wojcieszak
- 9 Krystyna Zarzycka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Przemysław Grzegorz Gliński
- 2 Stanisław Edward Sadowski
- 3 Tomasz Grzegorz Śliwiński
- 4 Anna Oleśniewicz
- 5 Mariusz Hilarski
- 6 Mirosława Olszuk
- 7 Anna Katarzyna Gałka
- 8 Dariusz Krzysztof Jędrzychowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZWYCZAJNI RAZEM
- 1 Władysław Grzegorz Brzechwa
- 2 Justyna Małgorzata Urbaniak
- 3 Paweł Wasyluk
- 4 Krzysztof Michalewicz
- 5 Andrzej Tadeusz Kowalczyk
- 6 Monika Marzena Tymczyszyn
- 7 Paweł Wojciech Ramboliński
- 8 Ewa Najdzion
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?