Gazeta Lubuska

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 132 w Kamieniu Małym. Audi uderzyło w forda. Dwie kobiety w szpitalu. Kierowca audi nie miał prawa jazdy

O tym wypadku w czwartek, 12 lipca, poinformowało nas kilku kierowców, którzy poruszali się drogą wojewódzką nr 132. W Kamieniu małym zderzyły się dwa

poscigi.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

O tym wypadku w czwartek, 12 lipca, poinformowało nas kilku kierowców, którzy poruszali się drogą wojewódzką nr 132. W Kamieniu małym zderzyły się dwa samochody. Więcej szczegółów o wypadku przekazała nam lubuska policja.

Do wypadku doszło przed godziną siódmą rano. Uczestniczyło w nim audi A4 i ford mondeo. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca audi jechał od strony Gorzowa Wielkopolskiego. W pewnym momencie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł na przeciwległy pas ruchu i uderzył tam czołowo w prawidłowo jadącego forda. Audi następnie wypadło na pobocze i można powiedzieć, że zawisło na płocie jednej z posesji - relacjonuje st. sierż. Mateusz Sławek z wydziału prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci przypuszczają, że 22-letni kierowca audi jechał za szybko. Jakby tego było mało, nie miał on prawa jazdy. Kierowca audi był trzeźwy i z wypadku wyszedł bez szwanku. Ale podróżowała z nim 19-letnia kobiet, która została przetransportowana do szpitala, aby tam przejść bardziej kompleksowe badania. Forda mondeo prowadziła 41-letnia kobieta, która również została zabrana do szpitala.

W czasie wypadku warunki do jazdy były trudne, padał deszcz, a droga była śliska. Dodatkowo doszło do niego w Kamieniu Małym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Po zderzeniu audi z fordem droga wojewódzka nr 132 była przez pewien czas nie przejezdna, kierowców kierowano na objazdy.

Zobacz też wideo: Skrajna głupota, która może prowadzić do śmierci. Niektórzy kierowcy po S3 jeżdżą pod prąd!
Polecamy