Wypadek na S3 niedaleko Międzyrzecza. Ford uderzył w bariery...

  Wypadek na S3 niedaleko Międzyrzecza. Ford uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się na bok

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Do wypadku doszło na trasie S3 na wysokości jeziora Głębokiego. Osobowy ford uderzył w bariery energochłonne. Po uderzeniu pojazd przewrócił się na bok.
  1/5
  przejdź do galerii

  Do wypadku doszło na trasie S3 na wysokości jeziora Głębokiego. Osobowy ford uderzył w bariery energochłonne. Po uderzeniu pojazd przewrócił się na bok. Poszkodowany został kierowca.

  Strażacy wezwanie na akcje otrzymali o godzinie 4.25. Na miejsce wysłano zastępy z OSP Skwierzyna oraz z jednostki zawodowej w Międzyrzeczu. Przyjechała też policja i pogotowie. Okazało się, że ford focus, którego kierowca jechał w kierunku Zielonej Góry, uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się na lewy bok.

  Kierowca forda jechał sam, ale po wypadku uskarżał się na złe samopoczucie i został zabrany do szpitala. Działania strażaków w miejscu zdarzenia trwały około godziny.

  Do wypadku doszło na wysokości jeziora Głębokiego:


  Wideo: Bunt w ośrodku dla imigrantów. Część mężczyzn była agresywna, demolowali pomieszczenia. Interweniowała straż graniczna i policja
  ©OSP Skwierzyna

  Do wypadku doszło na trasie S3 na wysokości jeziora Głębokiego. Osobowy ford uderzył w bariery energochłonne. Po uderzeniu pojazd przewrócił się na bok. Poszkodowany został kierowca. Strażacy wezwanie na akcje otrzymali o godzinie 4.25. Na miejsce wysłano zastępy z OSP Skwierzyna oraz z jednostki zawodowej w Międzyrzeczu. Przyjechała też policja i pogotowie. Okazało się, że ford focus, którego kierowca jechał w kierunku Zielonej Góry, uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się na lewy bok. Kierowca forda jechał sam, ale po wypadku uskarżał się na złe samopoczucie i został zabrany do szpitala. Działania strażaków w miejscu zdarzenia trwały około godziny.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY