Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek w Dąbroszynie. Zderzyły się trzy samochody. Dwuletnie dziecko trafiło do szpitala

Jakub Pikulik
Jakub Pikulik
Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek, 6 grudnia, kilka minut po godzinie 19. W Dąbroszynie zderzyły się trzy samochody, w tym auto dostawcze. Dwuletnie dziecko zostało odwiezione do szpitala. Aktualizacja - 7.12.2021, godz. 8.00Z informacji policji wynika, że na szczęście dziecko, które pojechało do szpitala, nie odniosło żadnych poważnych obrażeń. Zdarzenie, choć wyglądało poważnie, zostało zakwalifikowane jako kolizja. Z relacji świadków wiemy, że samochody zderzyły się, ponieważ jeden z kierowców prawdopodobnie wymusił piewszeństwo. Pierwsze informacjeByliśmy na miejscu wypadku. Doszło do niego na niewielkim łuku drogi w Dąbroszynie, na drodze wojewódzkiej nr 132. Jedna z osobówek została mocno rozbita, ma zmiażdżony przód. Drugi samochód osobowy ma otarty bok. Po drugiej stronie jezdni stało uszkodzone auto dostawcze, które również miało uszkodzoną przednią część pojazdu. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. - Wiemy, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg tego zdarzenia - mówi podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.Do wypadku doszło w Dąbroszynie:W wyniku wypadku do szpitala odwieziono dwuletnie dziecko. Początkowo mówiło się aż o pięciu poszkodowanych osobach. Na miejsce, poza policjantami, zostały skierowane cztery zastępy straży pożarnej oraz pogotowie. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą się zakończyć po godzinie 21. Na razie na miejscu wciąż pracują służby. Uwaga kierowcy! Na drogach jest ślisko. W wielu miejscach asfalt pokrywa cienka warstwa szronu. Przypomnijmy, że 3 stycznia 2017 r. niemal w tym samym miejscu doszło do tragicznego wypadku. Zginęła w nim jedna osoba, a dwie zostały ranne. Więcej o tym wypadku przeczytasz tutaj: Tragiczny wypadek w Dąbroszynie. Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranneWideo: Tragiczny wypadek między Górzycą, a Żabicami. Nie życie trzech nastolatków.
Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek, 6 grudnia, kilka minut po godzinie 19. W Dąbroszynie zderzyły się trzy samochody, w tym auto dostawcze. Dwuletnie dziecko zostało odwiezione do szpitala. Aktualizacja - 7.12.2021, godz. 8.00Z informacji policji wynika, że na szczęście dziecko, które pojechało do szpitala, nie odniosło żadnych poważnych obrażeń. Zdarzenie, choć wyglądało poważnie, zostało zakwalifikowane jako kolizja. Z relacji świadków wiemy, że samochody zderzyły się, ponieważ jeden z kierowców prawdopodobnie wymusił piewszeństwo. Pierwsze informacjeByliśmy na miejscu wypadku. Doszło do niego na niewielkim łuku drogi w Dąbroszynie, na drodze wojewódzkiej nr 132. Jedna z osobówek została mocno rozbita, ma zmiażdżony przód. Drugi samochód osobowy ma otarty bok. Po drugiej stronie jezdni stało uszkodzone auto dostawcze, które również miało uszkodzoną przednią część pojazdu. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. - Wiemy, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg tego zdarzenia - mówi podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.Do wypadku doszło w Dąbroszynie:W wyniku wypadku do szpitala odwieziono dwuletnie dziecko. Początkowo mówiło się aż o pięciu poszkodowanych osobach. Na miejsce, poza policjantami, zostały skierowane cztery zastępy straży pożarnej oraz pogotowie. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą się zakończyć po godzinie 21. Na razie na miejscu wciąż pracują służby. Uwaga kierowcy! Na drogach jest ślisko. W wielu miejscach asfalt pokrywa cienka warstwa szronu. Przypomnijmy, że 3 stycznia 2017 r. niemal w tym samym miejscu doszło do tragicznego wypadku. Zginęła w nim jedna osoba, a dwie zostały ranne. Więcej o tym wypadku przeczytasz tutaj: Tragiczny wypadek w Dąbroszynie. Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranneWideo: Tragiczny wypadek między Górzycą, a Żabicami. Nie życie trzech nastolatków. Jakub Pikulik
Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek, 6 grudnia, kilka minut po godzinie 19. W Dąbroszynie zderzyły się trzy samochody, w tym auto dostawcze. Dwuletnie dziecko zostało odwiezione do szpitala. Byliśmy na miejscu wypadku. Doszło do niego na niewielkim łuku drogi w Dąbroszynie, na drodze wojewódzkiej nr 132. Jedna z osobówek została mocno rozbita, ma zmiażdżony przód. Drugi samochód osobowy ma otarty bok. Po drugiej stronie jezdni stało uszkodzone auto dostawcze, które również miało uszkodzoną przednią część pojazdu. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. - Wiemy, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg tego zdarzenia - mówi podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. W wyniku wypadku do szpitala odwieziono dwuletnie dziecko. Początkowo mówiło się aż o pięciu poszkodowanych osobach. Na miejsce, poza policjantami, zostały skierowane cztery zastępy straży pożarnej oraz pogotowie. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą się zakończyć po godzinie 21. Na razie na miejscu wciąż pracują służby. Uwaga kierowcy! Na drogach jest ślisko. W wielu miejscach asfalt pokrywa cienka warstwa szronu.
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska