1/124
W sobotę, 13 kwietnia, z parku pałacowego przy Młodzieżowym...

XVII Półmaraton Przytok. Zobaczcie zdjęcia z biegu [CZ. 2]

W sobotę, 13 kwietnia, z parku pałacowego przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Przytoku pod Zieloną Górą wystartował XVII Półmaraton Przytok. W biegu na dystansie 21,095 km wzięło udział niespełna 200 uczestników. Trasa biegu była wymagająca i prowadziła przez miejscowości Droszków, Czarna, Zabór, Łaz z metą w Przytoku.

Wśród mężczyzn najlepszy był Łukasz Hryciuk, który dystans pokonał w czasie 1:12:55. Natomiast wśród kobiet zwyciężyła Lucyna Poznańska z czasem 1:36:50. Bieg ukończyło 162 zawodników.

Uzyskane wyniki zaliczane są do „Korony Przytoku”. O zdobyciu Korony decydować będzie suma miejsc zajętych w biegu i w rozgrywanym w niedzielę szosowym wyścigu kolarskim Piekło Przytoku.