XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem...

    XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem 10. zespołów już po siódmej kolejce [ZDJĘCIA]

    Zdjęcie autora materiału

    Wiesław Zdanowicz

    Gazeta Lubuska

    Gazeta Lubuska

    Drużyny zgłoszone do XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, w miniony weekend, 5-6 stycznia, rozegrały dwie następne kolejki. Mecze sędziowali: Maciej Mikołajewski i Robert Mazurkiewicz, za stolikiem: Andrzej Puchacz i Stanisław Szemberski
    XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej
    1/13

    Przejdź do
    galerii zdjęć

    ©Wiesław Zdanowicz

    Wyniki i terminarz XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej:
    6 kolejka – sobota 5 stycznia 2019
    Zjednoczeni – Dobry Optyk Krawczyk 7:4, bramki: Łukasz Topolski x 3, Łukasz Dziubiński x 2, Łukasz Maks, Sławomir Bak - Jakub Bzdzionek x 2, Wojciech Misiak x 2;
    P-System – Seco/Warwick 1:0, bramki: Arkadiusz Krasucki -;
    Computec – Biuromax 6:0, bramki: Mateusz Świtała x 2, Nikodem Rafalik x 2, Marcin Szymański x 2;
    Waluś Trans – Kico 3:1, bramki: Daniel Łysiak x 2, Łukasz Rogowski - Patryk Podwyszyński;
    Nowy Dworek – expert-zamocowania.pl 1:5, bramki: Kuprys Mateusz - Łukasz Pozauć x 2, Kamil Kruszyński x 2, Kamil Susidło

    7 kolejka – niedziela 6 stycznia 2019
    Biuromax – Waluś Trans 2:2, bramki: Marek Hukiewicz, Szymon Hukiewicz - Marcin Wycke, Łukasz Rogowski;
    Seco/Warwick – Computec 1:6, bramki: Patryk Kordeczka - Marcin Szymański x 4, Marcin Iwan, Patryk Szewczak;
    Dobry Optyk Krawczyk – P-System 2:5, bramki: Dariusz Gwozdowski, Jakub Bzdzionek - Bohdan Nykonenko x 2, Krzysztof Woźniak, Arkadiusz Krasucki, Rafał Baraniak;
    expert-zamocowania.pl – Zjednoczeni 1:3, bramki: Kamil Susidło - Łukasz Topolski, Łukasz Dziubiński, Szymon Kobeszko;
    Kico – Nowy Dworek 6:2, bramki: Karol Wasilewski x 2, Daniel Sokoliński x 2, Daniel Pisarski x 2 - Jakub Szyfter x 2

    Klasyfikacja strzelców po 7. kolejce:
    1.Marcin Szymański - 12
    2. Łukasz Dziubiński - 9
    3. Kamil Kruszyński - 7

    Tabela po 7. kolejce:
    1. Computec 7 18 24:9
    2. P-System 7 18 21:8
    3. expert-zamocowania.pl 7 16 217:14
    4. Zjednoczeni 7 13 23:19
    5. Waluś Trans 7 11 21:13
    6. Kico 7 9 19:18
    7. Seco/Warwick 7 9 11:17
    8. Dobry Optyk Krawczyk 7 4 19:26
    9. Biuromax 7 4 11:31
    10. Nowy Dworek 7 0 10:33

    8 kolejka – sobota 12 stycznia 2019
    16:00 – P-System – expert-zamocowania.pl; 16:30 – Computec – Dobry Optyk Krawczyk; 17:00 – Waluś Trans – Seco/Warwick; 17:30 – Kico – Biuromax; 18:00 – Nowy Dworek – Zjednoczeni

    9 kolejka – niedziela 13 stycznia 2019
    17:00 – Seco/Warwick – Kico; 17:30 – Dobry Optyk Krawczyk – Waluś Trans; 18:00 – expert-zamocowania.pl – Computec; 18:30 – Zjednoczeni – P-System; 19:00 – Biuromax – Nowy Dworek

    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Małe Mądrale odc.4

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

    Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

    Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

    Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia