Z Torunia koszykarki wróciły na tarczy

(pat)
Nie udał się ekipie KSSSE AZS PWSZ Gorzów wyjazd do Torunia. Nasza drużyna przegrała w sobotę z Energą 61:70. Losy meczu rozstrzygnęły się w trzeciej kwarcie.

Po pierwszej połowie na tablicy widniał remis 28:28. Niestety, w trzeciej kwarcie KSSSE AZS PWSZ przegrał aż 7:23 i choć wygrał w ostatniej, to dwa punkty zostały w Grodzie Kopernika. Akademiczki popełniały masę błędów (liczne straty notowały też torunianki), słabiej niż ostatnio zaprezentowały się czołowe zawodniczki: Sybil Dosty i Agnieszka Makowska. Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "GL".

ENERGA TORUŃ - KSSSE AZS PWSZ GORZÓW 70:61 (16:13, 12:15, 23:7, 19:26)

ENERGA: Ross i Idczak po 16, Michael 14, Tłumak 10, Koc 2 oraz Bell 6, Misiek 4, Ratajczak 2, Cvetanović i Wieczyńska po 0.
KSSSE AZS PWSZ: Skobel 21, Nwagbo 16, Moorer 8, Dosty 7, Makowska 5 oraz Drzewińska 3, Czarnodolska 1, Dźwigalska i Trębicka po 0.