Zabił matkę, bo piła i nie dała mu wykształcenia. Czeka na...

  Zabił matkę, bo piła i nie dała mu wykształcenia. Czeka na wyrok [ZDJĘCIA]

  (pij)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  23-latek brutalnie zamordował własną matkę. W styczniu ma usłyszeć wyrok, ale proces jest utajniony.
  1/9
  przejdź do galerii

  23-latek brutalnie zamordował własną matkę. W styczniu ma usłyszeć wyrok, ale proces jest utajniony. ©Piotr Jędzura

  Wkrótce 23-latek usłyszy wyrok za zabójstwo matki w Łagowie koło Krosna Odrzańskiego. Proces jest już na finiszu, ale został utajniony. Mężczyzna przyznał się. Zabił w złości za złe wychowanie i pijackie burdy w domu.
  Do morderstwa doszło 22 lutego ubr. w Łagowie koło Krosna Odrzańskiego. 23-latek brutalnie zamordował matkę. Skatował własną matkę. Uderzał ja pięściami po głowie, kopał w głowę i brzuch. Pobitą kobietę skrępował i dalej katował uderzając dodatkowo rękojeścią noża kuchennego. Kobieta zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Zaraz po tym jak zamordował kobietę, 23-latek uciekł z domu. Ukrył się lesie w okolicy Łagowa. Tam również nocował. Druga noc spędził w piwnicy w bloku, w którym mieszka. W domu z ciałem żony został wtedy jego ojciec.

  Do zatrzymania 23-latka doszło 24 lutego ubr. Mężczyzna został zatrzymany w domu. Policjanci kryminalni najpierw przewieźli go na komendę do Krosna Odrzańskiego, potem trafił do prokuratury na przesłuchanie. Nie potrafił wyjaśnić dlaczego zabił matkę. Mówił, że niczego nie pamięta i nie wie dlaczego zamordował. Prokuratura ustaliła, że motywem zbrodni była złość za to, że rodzice go nie wychowali. Nie zapewnili mu odpowiedniego wykształcenia, a jedynie cały czas pili alkohol. W chłopaku coś pękło i stał się katem własnej matki.

  Zielonogórska prokuratura rejonowa zarzuciła mężczyźnie, że zamordował „działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia”. Sąd utajnił proces. Już w styczniu chłopak usłyszy wyrok za zabójstwo matki.

  Przeczytaj też: Lubuscy policjanci podsumowali noc sylwestrową [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia