Żądają opłat za parking przy restauracji McDoland's w...

  Żądają opłat za parking przy restauracji McDoland's w Zielonej Górze. Zdziwionych klientów odsyłają do prezydenta miasta

  rik

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Klienci McDonaldsa w Zielonej Górze zostali wezwani do zapłaty za parking. Janusz Kubicki nic o tym nie wie
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Klienci McDonaldsa w przy al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze zostali wezwani do opłaty za parkowanie przed restauracją. Zdziwieni usłyszeli od obsługi baru, że: "pretensje możemy składać do prezydenta miasta". Janusz Kubicki nic o tym nie wie i proponuje: "omijajcie Mc Donalada bo tam ktoś po prostu kłamie".
  O sprawie napisała jedna z internautek. "31 stycznia 2019 r. około godziny 19:30 zaparkowałyśmy na parkingu przy Mc Donald’s w Zielonej Górze. Zimowa aura, parking niedostatecznie oświetlony, przyzwyczajenie, że od powstania tego miejsca (1997 r.) parking był zawsze darmowy nie zwróciłyśmy uwagi na znaki stojące w miejscu poprzednich regulaminów parkingu (oznakowane podobnie z logiem Mc Donalds). Po powrocie do samochodu i przejechaniu kilku kilometrów zobaczyłyśmy jakiś świstek za szybą. Zatrzymałyśmy się, by zobaczyć co to jest – WEZWANIE DO WNIESIENIA OPŁATY DODATKOWEJ - pisze na Facebooku.

  Klientki wróciły do restauracji, gdzie usłyszały, że pretensje mogą składać do prezydenta miasta o wydzierżawienie parkingu pewnej firmie. "To duży przekręt w wymuszeniach niesłusznych opłat dodatkowych. Za ok. 40 minut spędzone w tej „restauracji”, gdzie ponoć 1 godzina jest gratis zażądali 75 zł, a jeśli opłata nie zostanie dokonana w ciągu 3 dni to żądają 95 zł., dalsza droga to postępowanie egzekucyjne? - pisze internautka.

  Do sprawy odniósł się na swoim profilu na Facebooku Janusz Kubicki. "Kochani pojawił się wpis dotyczący parkingu przy Mc Donald. Piszą o tym jakoby miasto go wydzierżawiło komuś kto pobiera opłaty. No i co ja mam powiedzieć? Mogę uwierzyć w wiele ale nie w coś takiego. Parking wydzierżawiła oczywiście firma a nie my!!! Ale jak ma się tłumaczyć , że pobiera opłaty, to najłatwiej zwalić na kogoś innego. Oczywiście Prezydenta jest tu idealnym kandydatem. A ty się tłumacz, że nie jesteś wielbłądem. Dlatego apel omijajcie Mc Donalada bo tam ktoś po prostu kłamie i chcą z was wyssać pieniądze. Miłego dnia :)" Janusz Kubicki" - czytamy (pisownia oryginalna).

  Przeczytaj też: Czy w Zielonej Górze powstanie kolejny McDonald’s? Byłaby to już trzecia restauracja

  Pierwsze wieżowce w Zielonej Górze mają już 50 lat. WIDEO:  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (12)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.