Żaganianie podczas rewanżu zatopili Morze

(karb)
Sobieski zwyciężył z zespołem Morza Bałtyk Szczecin
Sobieski zwyciężył z zespołem Morza Bałtyk Szczecin runrunrun/sxc.hu
W pierwszym meczu rundy jesiennej, żaganianie schodzili z parkietu w Szczecinie, przy wyniku 0:3. Już w początkowym secie gospodarze pokazali, że pamięć mają dobrą.

SOBIESKI ŻAGAŃ - MORZE BAŁTYK SZCZECIN 3:1 (25:18, 25:20, 16:25, 25:23)

SOBIESKI: Grześkowiak, Lis, Milczarek, Śląski, Świerczewski, Matuszewski, Baugarten (libero), Azarko, Tobyś, Sajdak, Janusz, Woźniak.

Adrian Milczarek wraz z Konradem Grześkowiakiem demolowali atakami obronę gości. Również w drugim, wszystko się im udawało. Świetnie odbierał Sławomir Janusz. Szczególnie, gdyż doszło do półminutowej wymiany i uratował zespół przed stratą punktu. Ataki Grześkowiaka i Milczarka bite biły technicznie, a nie siłowo. W trzecim secie nasi pogubili się i oddali go za darmo. Natomiast w czwartym i ostatnim bezkonkurencyjny był Wojciech Lis, któremu wychodził każdy atak.