Zapraszamy do wzięcia udziału w stacjonarnej konferencji w Żaganiu: „Stanowienie aktów prawa miejscowego”

Materiał informacyjny Warszawskiego Seminarium Aksjologii Administracji
Udostępnij:

Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji lokalnej w Żaganiu pt. „Stanowienie aktów prawa miejscowego”, która odbędzie się w Hotelu „Villa Park” (ul. Józefa Piłsudskiego 19, 68-100 Żagań) w sobotę 04 grudnia 2021 r. w godzinach 8:30-17:00.

Konferencja zostanie zorganizowana w ramach programu „Administracja pod Kontrolą”, którego celem jest wzmocnienie społecznej kontroli administracji publicznej.

Od godziny 8:00 do 8:30 potrwa rejestracja i przywitanie uczestników konferencji. O godzinie 09:00 konferencję rozpocznie Prezes Fundacji Bartosz Sokołowski z krótką prelekcją „Wykluczenie transportowe – czym jest i jak z nim walczyć?” W dalszej części zajęcia zostały podzielone na dwie części tematyczne. Pierwszy blok tematyczny „Stanowienie aktów prawa miejscowego oraz podatków lokalnych” będzie poprowadzony w godzinach od 9:30 – 12:45. Zajęcia na ten temat poprowadzi dr Łukasz Jurek

Drugą część wydarzenia w godzinach 13:45 – 17:00 poprowadzi Mikołaj Krupa z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców/ One Speech. Zajęcia przybiorą formę warsztatową i zostaną poświęcone rozwijaniu umiejętności przywódczych (leadership) w społecznościach lokalnych.

Uczestnicy mogą otrzymać materiały dydaktyczne o zakresie tematycznym zbieżnym z tematyką konferencji oraz certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu.

Do bezpłatnego udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rejestrować można się pod podanym linkiem: Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, należy jednak wypełnić formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/1nxdia_yaMQKDDskuUkb6ACFrYp4x0KGzeJuvV-gQeg

Dla zainteresowanych osób przewidziano certyfikat uczestnictwa po wypełnieniu krótkiego testu po konferencji.

Dodaj ogłoszenie