Zawodnicy Pretorian Team walczyli w dwóch turniejach

Klub Sportowy PRETORIAN Gorzów Wlkp.
III Puchar Polski NoGi
III Puchar Polski NoGi Klub Sportowy PRETORIAN Gorzów Wlkp.
W sobotę zawodnicy Pretorian Team wzięli udział w dwóch turniejach sportów walki, w III Pucharze Polski NoGi w brazylijskim jiu jitsu, który odbył się w Luboniu pod Poznaniem oraz Gali MMA "Arena Berserkerów 4" w Stargardzie Szczecińskim.
Pretorianie na gali MMA
Pretorianie na gali MMA Klub Sportowy PRETORIAN Gorzów Wlkp.

(fot. Klub Sportowy PRETORIAN Gorzów Wlkp. )

Jak podali organizatorzy na III PP NoGi pojawiło się 438 zawodników z Polski i zagranicy (zawody miały charakter otwarty). Gorzowianie wystawili ośmioosobową drużynę, z której siedmiu zawodników stanęło na podium.

Jarosław Strzesak - Brązowy medal -76 kg
Marcin Kurylczyk odpadł w eliminacjach po walce z późniejszym złotym medalistą kategorii - 91 kg.
W Gali MMA w Stargardzie wzięło udział dwóch zawodników Pretorian. Gorzowianin Jarosław Dudziak zawalczył w Turnieju do 77 kg a zawodnik Pretorian Koźmin, Dominik Chmiel w finałowej walce Turnieju do 84 kg. Eliminacje odbyły się na Gali "Arena Berserkerów 3".
Jarek uległ swojemu przeciwnikowi na 30 sekund przed końcem drugiej rundy, a Dominik po emocjonującym pojedynku pokonał swojego oponenta duszeniem zza pleców w 4 minucie trzeciej rundy.