Zawodnicy z Drezdenka wygrali turniej plażówki w Mierzynie pod Międzychodem

Dariusz Brożek
Po sześciu kolejkach Grand Prix w piłce plażowej zwycięzcami turnieju zostali Lubuszanie Mateusz Koza i Piotr Wojciuszkiewicz z Drezdenka, którzy wywalczyli 28 pkt.

Ponad 60 zawodników wystartowało w sześciu rundach wakacyjnego turnieju Grand Prix w piłce plażowej w Mierzynie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy rozegrali łącznie 80 spotkań. Ostatnią edycję gładko wygrali Mariusz Sikora i Radosław Ciężkowski z Drezdenka, którzy zdobyli 10 pkt. W klasyfikacji generalnej zajęli jednak dopiero czwarte miejsce.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i puchar dyrektora Międzychodzkiego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji Mirosława Leśnego wywalczyli Mateusz Koza i Piotr Wojciuszkiewicz z Drezdenka z 28 pkt. na koncie. Drugie miejsce zajęli Marcin Przybysz i Łukasz Wyrwa z Drezdenka (27 pkt.), trzecie zaś Monika Stopierzyńska i Adrian Świderski z Nowego Tomyśla (26 pkt.)

Finaliści otrzymali także pamiątkowe koszulki z logo Międzychodu i piłki do siatkówki.