Zawodnicy zielonogórskiej Akademii Sportów Walki Knockout zdobyli kolejne tytuły mistrzowskie

Zawondnicy ASW  Knockout dobrze spisali się w Legnicy
Zawondnicy ASW Knockout dobrze spisali się w Legnicy Archwium ASW Knickout
W Legnicy blisko 280 zawodników z 75 klubów walczyło o tytuł mistrza Polski w kickboxingu w fomule low kick. Seniorzy i juniorzy walczyli nie tylko o medale ale również o powołanie do reprezentacji kadry narodowej kraju na tegoroczne mistrzostwa Europy seniorów i świata juniorów.

Podopieczni trenera Tomasza Pasek po raz kolejny przywieźli do Zielonej Góry cenne trofea. Klasą sam dla siebie w Legnicy był 18 letni Michał Niemiero, który wygrał wszystkie swoje walki przed czasem zdobywając tytuł mistrza Polski w kat.81kg. Został również uznany za najlepszym juniorem mistrzostw. Zapewnił sobie wyjazd na Puchar Świata, który odbędzie się w maju w Budapeszcie.
Po dłuższej przerwie na ring powrócił Kacper Frątczak. Wywalczył kolejny złoty krążek tym razem w kat.86kg. To już 14 tytuł w karierze tego utalentowanego sportowca. Warto dodać,że walka półfinałowa trwała zaledwie 28 sekund,kiedy to Frątczak doprowadził swojego przeciwnika do trzykrotnego liczenia.

Do dorobku medalowego klubu brązowy krążek dorzucił Dawid Gąsiorek w kat.63,5 kg ,który w pojedynku o finał musiał uznać wyższość swojego rywala - Sezon startowy jest bardzo intensywny, jeździmy w zasadzie na wszystkie imprezy organizowane przez PZKB stąd ogromna radość z odniesionych sukcesów i postawy w ringu- ocenił szkoleniowiec ASW Knockout.