Gazeta Lubuska

Zderzenie na S3 pod Zieloną Górą. Kobieta wjechała w ciężarówkę. "Tego auta nawet nie było widać" [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 listopada zaraz przed godz. 8.00, na S3 pod Zielona Góra na wysokości Raculi. Kierująca volkswagenem passatem wjeżdżała

Pościgi.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/17] Następne

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 listopada zaraz przed godz. 8.00, na S3 pod Zielona Góra na wysokości Raculi. Kierująca volkswagenem passatem wjeżdżała na S3. Jechała wjazdem w kierunku Sulechowa. Tam postanowiła zawrócić. Łamiąc przepisy na wjeździe w kierunku Sulechowa skręciła do Nowej Soli. – Tego auta nawet nie było widać. Wyjechało nagle zza innego samochodu - mówi kierowca ciężarówki. Kierujący ciężarówką zobaczył volkswagena w ostatniej chwili. Zaczął hamować, ale było już za późno. Przodem uderzył w bok volkswagena. W passacie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce zdarzenia dojechały służby ratunkowe. Kierująca została uwolniona z auta przez strażaków i przekazana ekipie karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic się jej nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja.

Na trasie są utrudnienia. Policja wprowadziła ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do godz. 9.30-10.00.

Tragiczny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Sarbiewie. Zginęła pasażerka citroena, trzy osoby ranne. WIDEO:


Polecamy