Zespół Lex obronił dziś tytuł lidera rozgrywek halówki w Międzyrzeczu (Zdjęcia)

Dariusz Brożek
O piłkę walczą (od lewej) Damian Kowalski z Mafii i Marek Klimaszewski z Reaktywacji. fot. Dariusz Brożek
Piłkarze mieli okazję spalić zbędne kalorie po dwutygodniowej przerwie i świątecznej fieście. Liderzy gładko pokonali zawodników Offside.

W rozgrywkach uczestniczy 16 zespołów, dziś pauzowali jednak zawodnicy Eko Maxu i Załogi G. W pozostałych grało blisko 150 piłkarzy, którzy mieli okazję spalić zbędne kalorie po świętach i sylwestrowych balach.

Podczas pierwszego pojedynku liderzy z Lex rozgromili Offside 15:1. Pierwszego gola w nowym roku zdobył dla Lexów w drugiej minucie Łukasz Kwiatkowski. Równie widowiskowy był pojedynek Reaktywacji i Mafii. Na boisku brylował Marek Jeger, który zdobył dla Reaktywacji trzy gole. Po dwa strzelili przeciwnikom jego koledzy Daniel Kunat, Karol Maćkowiak i Sławomir Piątek, dzięki czemu wygrali 9:3. Trzy bramki dla Mafiozów zdobył Rafał Kusz, który z dorobkiem 18 bramek jest królem strzelców.

Kolejne mecze rozegrane zostaną dopiero za trzy tygodnie.