Zgłoszenia tylko do 25 sierpnia! Zapraszamy! A tak prezentuje się medal IX LOTTO Drużynowego Biegu Winobraniowego o Puchar Gazety Lubuskiej!

Aleksandra Korn
Udostępnij:
Już za kilka tygodni Bachus przejmie klucze do bram miasta i hucznej zabawie nie będzie końca! Podczas Winobrania w sercu Zielonej Góry odbędzie się również bieg. Dziś prezentujemy Wam medal, który otrzymają wszyscy, którzy przekroczą linię mety.

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się na IX LOTTO Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar Gazety Lubuskiej, to wciąż macie ku temu okazję! Zapisy trwają do 25 sierpnia. Do tego czasu musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ, złożyć na nim podpisy i wysłać skan do 25 sierpnia 2018 r. mailem na adres [email protected]

Lista przyjętych do biegu drużyn zostanie opublikowana do dnia 3 września 2018 r. na stronie internetowej organizatora www.gazetalubuska.pl.

Jest o co walczyć! Sam medal prezentuje się świetnie i z pewnością będzie piękną pamiątką z tegorocznego biegu. Wzór – naturalnie – winobraniowy!

Zgłoszenia tylko do 25 sierpnia! Zapraszamy! A tak prezentuje się medal IX LOTTO Drużynowego Biegu Winobraniowego o Puchar Gazety Lubuskiej!

Wspomnijmy jeszcze, że do naszego biegu zgłosiło się sporo drużyn! Do tej pory zakwalifikowało się już 76! Wśród nich są m.in: „Sandały Bachusa”, „Bakłażany z Dębowej”, „Malina i Chłopaki”, „Wojownicy” czy „Mokasyny”.

Czekamy na kolejne drużyny!

TU WSZYSTKIE INFORMACJE O BIEGU: TRASA, ZAPISY, REGULAMIN

ZOBACZ FILM: GAZETA LUBUSKA RUN 2017

Wideo