Zamknij

Strona Kobiet

ZIELONA GÓRA. IX Lubuskie Targi Ślubne. Suknie, obrączki, makijaż, bielizna, dekoracje stołów. Wymarzone wesele na targach w Zielonej Górze

Suknia ślubna, obrączki, fotograf, ciasta, przystawki, bielizna, fotobudki i wiele, wiele innych atrakcji. To wszystko kosztuje krocie, ale zapewnia

Michał Korn

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/109] Następne

Suknia ślubna, obrączki, fotograf, ciasta, przystawki, bielizna, fotobudki i wiele, wiele innych atrakcji. To wszystko kosztuje krocie, ale zapewnia wyśnione ślub i wesele. Weselne atrakcje można było podziwiać na Lubuskich Targach Ślubnych w Zielonej Górze.

W niedzielę, 19 stycznia, w zielonogórskiej hali CRS przy ulicy Sulechowskiej odbyły się IX Lubuskie Targi Ślubne. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy sukien ślubnych, konkursy z nagrodami, pokaz barmański, pokaz fechtunku historycznego w wykonaniu rycerzy i wiele innych!

Uczestnicy tegorocznych targów tradycyjnie mogli się zapoznać z oferowanymi na rynku sukniami ślubnymi, garniturami, bielizną oraz z ofertą najpiękniejszych obiektów weselnych, fotografów czy kamerzystów. Nie zabrakło również akcentów praktycznych dotyczących m.in. wiązanek ślubnych, makijażu czy trendów w obrączkach. Konsultanci ślubni oraz dekoratorzy doradzali, jak najlepiej zorganizować ślub i wesele.

Wszystko to przeplatane było konkursami i pokazami. Była moda ślubna, barmańskie show w wykonaniu Bartka Baranowskiego.

Zobacz także: Mistrz Polski Barman Flair Bartosz Baranowski:


Zobacz również: Tak było na targach ślubnych w 2019 roku:


Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy