reklama

ZIELONA GÓRA. KOD pikietował pod Filharmonią Zielonogórską. Uczestnicy domagali się dymisji [zdjęcia]

(red.)Zaktualizowano 
Uczestnicy pikiety domagali się dymisji Marka Kuchcińskiego, marszałka Sejmu. Kacper Kubiak
W środę 7 sierpnia, przed Filharmonią Zielonogórską mieszkańcy protestowali pod hasłem "Wylot z Sejmu". Adresatem był marszałek Marek Kuchciński

W środę 7 sierpnia, Komitet Obrony Demokracji zorganizował w Zielonej Górze pikietę. Uczestnicy pikiety domagali się dymisji Marka Kuchcińskiego, marszałka Sejmu.

Od tygodni toczy się historia lotów samolotowych Kuchcińskiego i wykorzystywania samolotu do celów prywatnych. Podczas pikiety pojawiły się też hasła "wylotu" całej rządowej ekipy. Organizatorzy apelowali wcześniej, aby przynieść atrybuty władzy - symboliczne "laski marszałkowskie" - parasole, laski oraz warzywa dla Marszałka - ogrodnika.

MEMY Z KUCHCIŃSKIM

GDZIE LATAŁ KUCHCIŃSKI?

ZOBACZ FILM - KUCHCIŃSKI TO CZŁOWIEK BEZ HONORU. KTO TAK MÓWI?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 44

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
Katoliczka
2019-08-07T23:11:02 02:00, Gość:

W gazecie lubuskie też chyba pracują kodowcy że takie protesty pokazują :)

2019-08-08T12:08:30 02:00, Gość:

Bo są czerwoni jak Kubicki

2019-08-09T12:25:46 02:00, KatoliczkaZG:

PiS za to jest czerwony (agenci SB w szeregach), czasem też czarny (ściśle współpracuje z ojcem Tadeuszem, daje mu mnóstwo kasy ze skarbu Państwa i węgiel będą kopać jeszcze z 200 lat, co tam, że ludzi smog dusi), różowy (bo lubi dziewczyny tak jak poseł Pięta i według pogłosek Kuchciński), srebrny i szklany (marzą mu się dwie wieże za pieniądze z banku -spółki skarbu państwa),jednym słowem kolorowy, choć innym wypomina, że lubią tęczę. Bardziej zakłamanej partii chyba nie ma i oby juz nigdy nie było.

2019-08-09T15:26:38 02:00, Gość:

Bardziej zakłamani są twoi peowcy więc nie wypisuj bzdur

2019-08-10T10:04:33 02:00, Gość:

Jeśli to bzdury, to wyjaśnij który punkt jest kłamstwem? I jaka jest prawda w takim wypadku?

2019-08-10T15:27:08 02:00, Gość:

Ooo to o swoich peowcqch już nic złego nie powiesz oni nie są zakłamani mam ci wymienić aferki od 2009 ile ich było żegnam ozięble 😀

Tak najlepiej powiedzieć, że tamci też tak robili i po sprawie, a jak się nie ma argumentów to "żegnam" i jeszcze nie wiadomo dlaczego ozięble? Co ja zrobiłam takiego, że nie mogę napisać, że mnie ogromnie boli aroganckie i bezczelne wydawanie publicznych pieniędzy przez ludzi, którzy mówili o skromności, a tu lans w samolotach za ciężkie pieniądze. Powiedz osobie do której nie przyjedzie karetka, bo zabrakło pieniędzy, że rząd bierze, bo tamci brali, żeby to jeszcze było w tej samej skali, ale idzie ku gorszemu, a miała być "dobra zmiana".

G
Gość
2019-08-07T23:11:02 02:00, Gość:

W gazecie lubuskie też chyba pracują kodowcy że takie protesty pokazują :)

2019-08-08T12:08:30 02:00, Gość:

Bo są czerwoni jak Kubicki

2019-08-09T12:25:46 02:00, KatoliczkaZG:

PiS za to jest czerwony (agenci SB w szeregach), czasem też czarny (ściśle współpracuje z ojcem Tadeuszem, daje mu mnóstwo kasy ze skarbu Państwa i węgiel będą kopać jeszcze z 200 lat, co tam, że ludzi smog dusi), różowy (bo lubi dziewczyny tak jak poseł Pięta i według pogłosek Kuchciński), srebrny i szklany (marzą mu się dwie wieże za pieniądze z banku -spółki skarbu państwa),jednym słowem kolorowy, choć innym wypomina, że lubią tęczę. Bardziej zakłamanej partii chyba nie ma i oby juz nigdy nie było.

2019-08-09T15:26:38 02:00, Gość:

Bardziej zakłamani są twoi peowcy więc nie wypisuj bzdur

2019-08-10T10:04:33 02:00, Gość:

Jeśli to bzdury, to wyjaśnij który punkt jest kłamstwem? I jaka jest prawda w takim wypadku?

Ooo to o swoich peowcqch już nic złego nie powiesz oni nie są zakłamani mam ci wymienić aferki od 2009 ile ich było żegnam ozięble 😀

G
Gość
2019-08-07T23:11:02 02:00, Gość:

W gazecie lubuskie też chyba pracują kodowcy że takie protesty pokazują :)

2019-08-08T12:08:30 02:00, Gość:

Bo są czerwoni jak Kubicki

2019-08-09T12:25:46 02:00, KatoliczkaZG:

PiS za to jest czerwony (agenci SB w szeregach), czasem też czarny (ściśle współpracuje z ojcem Tadeuszem, daje mu mnóstwo kasy ze skarbu Państwa i węgiel będą kopać jeszcze z 200 lat, co tam, że ludzi smog dusi), różowy (bo lubi dziewczyny tak jak poseł Pięta i według pogłosek Kuchciński), srebrny i szklany (marzą mu się dwie wieże za pieniądze z banku -spółki skarbu państwa),jednym słowem kolorowy, choć innym wypomina, że lubią tęczę. Bardziej zakłamanej partii chyba nie ma i oby juz nigdy nie było.

2019-08-09T15:26:38 02:00, Gość:

Bardziej zakłamani są twoi peowcy więc nie wypisuj bzdur

Jeśli to bzdury, to wyjaśnij który punkt jest kłamstwem? I jaka jest prawda w takim wypadku?

G
Gość

W Sejmie poseł Nitras zdemaskował obłudę, kłamstwa i świństwa pisowskiej sekty. A głównie krętacza , frustrata i megalomana - Kaczyńskiego

G
Gość
2019-08-07T23:11:02 02:00, Gość:

W gazecie lubuskie też chyba pracują kodowcy że takie protesty pokazują :)

2019-08-08T12:08:30 02:00, Gość:

Bo są czerwoni jak Kubicki

2019-08-09T12:25:46 02:00, KatoliczkaZG:

PiS za to jest czerwony (agenci SB w szeregach), czasem też czarny (ściśle współpracuje z ojcem Tadeuszem, daje mu mnóstwo kasy ze skarbu Państwa i węgiel będą kopać jeszcze z 200 lat, co tam, że ludzi smog dusi), różowy (bo lubi dziewczyny tak jak poseł Pięta i według pogłosek Kuchciński), srebrny i szklany (marzą mu się dwie wieże za pieniądze z banku -spółki skarbu państwa),jednym słowem kolorowy, choć innym wypomina, że lubią tęczę. Bardziej zakłamanej partii chyba nie ma i oby juz nigdy nie było.

Bardziej zakłamani są twoi peowcy więc nie wypisuj bzdur

K
KatoliczkaZG
2019-08-07T23:11:02 02:00, Gość:

W gazecie lubuskie też chyba pracują kodowcy że takie protesty pokazują :)

2019-08-08T12:08:30 02:00, Gość:

Bo są czerwoni jak Kubicki

PiS za to jest czerwony (agenci SB w szeregach), czasem też czarny (ściśle współpracuje z ojcem Tadeuszem, daje mu mnóstwo kasy ze skarbu Państwa i węgiel będą kopać jeszcze z 200 lat, co tam, że ludzi smog dusi), różowy (bo lubi dziewczyny tak jak poseł Pięta i według pogłosek Kuchciński), srebrny i szklany (marzą mu się dwie wieże za pieniądze z banku -spółki skarbu państwa),jednym słowem kolorowy, choć innym wypomina, że lubią tęczę. Bardziej zakłamanej partii chyba nie ma i oby juz nigdy nie było.

G
Gość
2019-08-08T15:53:31 02:00, Gość:

No i sam Kaczyński wywalił na zbity pysk złodzieja . Pikieta pomogła ...jak powiedział Prezes - " skoro Państwo chcecie "..... Chcieliśmy !

2019-08-08T18:10:55 02:00, Gość:

Kodowcy - targowica, zdrajcy Narodu już sami nie wiecie czego chcieć... od Kornika poprzez dzika itd. a i tak będzie jak Pan Kaczyński zechce. Tym razem tak zechciał a wy nieboraki czujecie się jakbyście złapali Prezesa za nogi. Jesienią takiego kooooopa zarobicie że już nie mogę się doczekać. Jestem całym sercem za PIS a przekonacie się jak jest takich wielu. Targowiczanie i zboczeńcy już się bójcie.

2019-08-09T07:59:49 02:00, Ela:

Sam to wymyśliłeś, czy telewizja TVP, która nie relacjonuje wydarzeń, tylko przedstawia z góry umówiony scenariusz Prezesa i każde świństwo, nieetyczne zachowanie i przestępstwa PiS wybieli i przeinaczy, że "służyć Polsce, słuchać Polaków", tylko według PiS nie każdy w Polsce jest Polakiem, a już najmniej taki który sam myśli i nie da sobie wdrukować haseł powtarzanych po 3 lub 4 razy w trakcie jednych wiadomości. Gdyby nie odważni ludzie Kuchciński dalej by latał niczym taxi, a szpitale, szkoły, niepełnosprawni, samorządy musza walczyć o pieniądze, których brakuje, bo Panowie się lansują...a miało być przecież skromnie!

2019-08-09T09:54:15 02:00, Gość:

taaa, na rowerze....

ale na rowerze nie, bo pedały ma !

G
Gość
2019-08-08T15:53:31 02:00, Gość:

No i sam Kaczyński wywalił na zbity pysk złodzieja . Pikieta pomogła ...jak powiedział Prezes - " skoro Państwo chcecie "..... Chcieliśmy !

2019-08-08T18:10:55 02:00, Gość:

Kodowcy - targowica, zdrajcy Narodu już sami nie wiecie czego chcieć... od Kornika poprzez dzika itd. a i tak będzie jak Pan Kaczyński zechce. Tym razem tak zechciał a wy nieboraki czujecie się jakbyście złapali Prezesa za nogi. Jesienią takiego kooooopa zarobicie że już nie mogę się doczekać. Jestem całym sercem za PIS a przekonacie się jak jest takich wielu. Targowiczanie i zboczeńcy już się bójcie.

2019-08-09T07:59:49 02:00, Ela:

Sam to wymyśliłeś, czy telewizja TVP, która nie relacjonuje wydarzeń, tylko przedstawia z góry umówiony scenariusz Prezesa i każde świństwo, nieetyczne zachowanie i przestępstwa PiS wybieli i przeinaczy, że "służyć Polsce, słuchać Polaków", tylko według PiS nie każdy w Polsce jest Polakiem, a już najmniej taki który sam myśli i nie da sobie wdrukować haseł powtarzanych po 3 lub 4 razy w trakcie jednych wiadomości. Gdyby nie odważni ludzie Kuchciński dalej by latał niczym taxi, a szpitale, szkoły, niepełnosprawni, samorządy musza walczyć o pieniądze, których brakuje, bo Panowie się lansują...a miało być przecież skromnie!

taaa, na rowerze....

G
Gość
2019-08-08T09:04:09 02:00, Gość:

Autorów wpisów dręczy pikieta - a nie kradzież, prywata, I krętactwo czołówki PiS i megalomania Kuchcińskiego

nie dręczy tylko śmieszy....

E
Ela
2019-08-08T15:53:31 02:00, Gość:

No i sam Kaczyński wywalił na zbity pysk złodzieja . Pikieta pomogła ...jak powiedział Prezes - " skoro Państwo chcecie "..... Chcieliśmy !

2019-08-08T18:10:55 02:00, Gość:

Kodowcy - targowica, zdrajcy Narodu już sami nie wiecie czego chcieć... od Kornika poprzez dzika itd. a i tak będzie jak Pan Kaczyński zechce. Tym razem tak zechciał a wy nieboraki czujecie się jakbyście złapali Prezesa za nogi. Jesienią takiego kooooopa zarobicie że już nie mogę się doczekać. Jestem całym sercem za PIS a przekonacie się jak jest takich wielu. Targowiczanie i zboczeńcy już się bójcie.

Sam to wymyśliłeś, czy telewizja TVP, która nie relacjonuje wydarzeń, tylko przedstawia z góry umówiony scenariusz Prezesa i każde świństwo, nieetyczne zachowanie i przestępstwa PiS wybieli i przeinaczy, że "służyć Polsce, słuchać Polaków", tylko według PiS nie każdy w Polsce jest Polakiem, a już najmniej taki który sam myśli i nie da sobie wdrukować haseł powtarzanych po 3 lub 4 razy w trakcie jednych wiadomości. Gdyby nie odważni ludzie Kuchciński dalej by latał niczym taxi, a szpitale, szkoły, niepełnosprawni, samorządy musza walczyć o pieniądze, których brakuje, bo Panowie się lansują...a miało być przecież skromnie!

G
Gość

Kaczyński bardzo ładnie upokorzył Kuchcińskiego - który jak uczeń dukał nieprzygotowany odpowiedź na trudne pytanie. Po Szydle to drugi sponiewierany przez Prezesa.

G
Gość
2019-08-08T15:53:31 02:00, Gość:

No i sam Kaczyński wywalił na zbity pysk złodzieja . Pikieta pomogła ...jak powiedział Prezes - " skoro Państwo chcecie "..... Chcieliśmy !

Kodowcy - targowica, zdrajcy Narodu już sami nie wiecie czego chcieć... od Kornika poprzez dzika itd. a i tak będzie jak Pan Kaczyński zechce. Tym razem tak zechciał a wy nieboraki czujecie się jakbyście złapali Prezesa za nogi. Jesienią takiego kooooopa zarobicie że już nie mogę się doczekać. Jestem całym sercem za PIS a przekonacie się jak jest takich wielu. Targowiczanie i zboczeńcy już się bójcie.

G
Gość
2019-08-07T23:12:52 02:00, Gość:

POmacy i Popaprańcy a do tego kilku ubeków i komuchów , wstyd brakuję jeszcze tylko Niesiołowskiego hahahahaah. Zielona Góra to naprawdę prowincja , zaczyna wiać wiochą!!!!

2019-08-08T01:06:19 02:00, Jan pawel 2:

Twojej starej.

Chyba twojej staruchy

G
Gość

No i sam Kaczyński wywalił na zbity pysk złodzieja . Pikieta pomogła ...jak powiedział Prezes - " skoro Państwo chcecie "..... Chcieliśmy !

G
Gość
2019-08-08T11:54:46 02:00, Gość:

Dzisiaj o 18 w miejscu wczorajszej pikiety będę nawracał wszystkich kodomitów i czerwonych znaki szczególne; biała koszula 185 cm 95 kg zapraszam